Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Terytorialny to pikuś jeszcze. U Seba mieli takiego "karpia" ze 25 cm. To jak jej odwaliło to w kilka dni taką rzeź sps-om urządził że hej.. I to nie w polipach , tylko żarła ta ryba wsio ze szkieletem włącznie. Zupełnie jak jakiś scarrus. Swoją drogą to zębiska z bliska miała niezłe.

Terytorialny to pikuś jeszcze. U Seba mieli takiego "karpia" ze 25 cm. To jak jej odwaliło to w kilka dni taką rzeź sps-om urządził że hej.. I to nie w polipach , tylko żarła ta ryba wsio ze szkieletem włącznie. Zupełnie jak jakiś scarrus. Swoją drogą to zębiska z bliska miała niezłe.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Pyguś. Gratulujemy zakupu. Akwarium cudo !


jm2.jpg.e25f92a1a94e753ace933b2d9bf6ea64.jpg

JadwigaMorska.pl ul. Gwardii 24 21-300 Radzyń Podlaski

tel. 503-157-847 email : jadwiga@jadwigamorska.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł jakiej pompki perystaltycznej obecnie używasz do reaktora i czy jesteś z niej zadowolony..?

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam czemu film niedostępny? :angry:

Pozdrawiam

U mnie tam działa..

Paweł , chyba wiele osób czaiło sie na tego osobnika , gratuluje i mam nadzieje ze będzie się chował w zdrowiu .

Dzieki - wielu się może czaiło ale kupiłem go jak najbardziej normalnie - przyjechałem , zobaczyłem , zapłaciłem i zabrałem.

Paweł jakiej pompki perystaltycznej obecnie używasz do reaktora i czy jesteś z niej zadowolony..?

Adam

Nie używam żadnej i jestem z niej super zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem trochę mocno zajęty (po części akwarium) i brak było czasu na fotki , ale coś tam dzisiaj pstryknąłem w ramach wyzwania jak tu zrobić zdjęcie niebieskim koralom..

24585725305_c096999f81_b.jpg

24503452631_10572e159f_b.jpg

24503453811_b0643b74da_b.jpg

24585728815_5ea7b5aeb3_b.jpg

24559559826_aecbbd5ca4_b.jpg

24477413432_f1fa717646_b.jpg

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że jednak sie udało zrobić zdjęcia :) - ślicznie :thumbup:


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj jeszcze raz siadłem na chwilę z aparatem - strasznie ciężko mi idzie z niebieskimi - pewnie matryca w aparacie głupieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadanie pokazania niebieskiego wykonane na 6 z plusem . Piekne korale


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie było, a tym bardziej z filmów więc wczoraj zmusiłem się i popełniłem mały klip.

W akwarium wszystko w porządku, tylko podawacz jedzenia dla ryb (czyli ja) jakiś wypalony.. nic nie cieszy, nic się nie chce itp.. może rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady?

Jak ktoś ma ochotę posłuchać fajnej muzyki (klasyki) to polecam podgłośnić i w HD

Paweł

Edytowane przez Fox (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie, oglądając na telewizorze to jest dopiero efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tu prowadzić swoje zbiorniki po czym takim...


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie narzekaj tylko pokaż te fotki co wczoraj u Ciebie robiłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka i korale super zestrojone, tak trzymać


Start 02-04-2015 ,akwarium 200x60x70cm szkło optiwhite 12mm 840l + sump 90l,

Odpieniacz - ATI 250 POWER CONE , Lampa - 2xbelki LED SANRISE A015-90-W + 8 rury 80W ATI

Obieg - Jebao DCT12000 ,Pompa cyrkulacyjna - Jebao 1x RW-20, 1xRW-15, 2xRW-8,

 Żywa skała - pochodzenie Indonezja – Bali – 100 kg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny film, świetne korale.. Pozazdrościć

Świetny film, świetne korale.. Pozazdrościć

Świetny film, świetne korale.. Pozazdrościć

Świetny film, świetne korale.. Pozazdrościć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fox, chcialem sie zapytac jakie masz osobiste doswiadczenie z Chelmonem. Czy to Twoj jedyny egzemplarz? Czym karmisz i ewentualnie czy stosujesz jakies specjalne zabiegi zwiazane z ta piekna ryba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fox jak tam ten piasek/żwirek z KZ? Czy próbowałeś go odmulać? Sprawdź jak będziesz mógł to odmulanie ile w nim się zbiera , mam go w jednym akwarium i powiem Ci że jest tam dużo brudu. Za to po odmuleniu natychmiast obserwuje poprawienie warunków/parametrów. Robie tak systematycznie ze przy podmiankach 20 czasem 40 litrów odmulam a resztę normalnie. Pytanie zadaje dlatego ze w tym akwarium mam małą cyrkulację ale to celowe ze względu na obsadę i zastanawiam sie czy przy dużej cyrkulacji jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiera się w nim strasznie dużo syfu bez względu na cyrkulację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak myślałem. Zastanawiam się nad nim do następnego baniaka gdzie ma być duża cyrkulacja a piasku wole nie ruszać bo ma ładnie góra zarosnąć. Wiem że ładniej wygląda akwarium z piaskiem niż bez, ale czy kolejny raz byś go użył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie zdążyłem już go nawet odessać oraz ponownie trochę wsypać więc można powiedzieć że na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć czy jestem zadowolony, czy nie :) Ciągle nie mogę się zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda syfu zbiera sie w nim od groma .. u mnie niestety został odessany oć cyrkulacja spora


400l,BM 250,2x250HQI+4x54w t5,3x6095, dsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie zdążyłem już go nawet odessać oraz ponownie trochę wsypać więc można powiedzieć że na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć czy jestem zadowolony, czy nie :) Ciągle nie mogę się zdecydować.

.

Dzięki, prawie takiej odpowiedzi szukałem. :) mam do niego takie same odczucia. Chyba jednak zastosuję coś w przedziale 1-2mm.

co prawda to prawda syfu zbiera sie w nim od groma .. u mnie niestety został odessany oć cyrkulacja spora

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.