Skocz do zawartości
CNCRob

Kultura pytajacych o porady

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie do osób zadajacych pytania na priv. Czy naprawdę cieżko odpisać chociaż zwykle "dziękuje" albo "pocaluj mnie w d..e"??? Bardzo czesto ktoś załaduje na priv z prozbami, człowiek wiele razy sie naprodukuje wyjaśniając cos a taki typ nie potrafi nawet odpisać jednym słowem. Czy tylko mi sie to trafia czy innym rownież? Jesli ja o cos pytam to zawsze chociaż pofatyguje sie aby odpisać. Celowo nie wymieniam tu nickow ale rownież są w srod nich osoby udzielające sie tu na codzień.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś napisałem coś podobnego publicznie

niestety to elementarny brak kultury, no ale co poradzić.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko przez takie osoby człowiekowi nie chce sie pózniej wiecej nikomu nic tlumaczyc i odpowiadać.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, az sprawdzilem czy nic do Ciebie nie pisalem :)

Zawsze mozesz ich poinformowac o braku kultury. Mozliwe, ze piszac do kogos nastepnym razem, przypomna sobie o krytyce z Twojej strony i dopisza skromne "dziekuje"... Raczej nic innego nie zrobisz. No chyba, ze bedziesz tym "zlym", co nie bedzie odpisywal na priv. wcale ;)...


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, umoralnianie ciemnej masy jest ciężkie.

Ale gratuluje podjętej walki... :)

A tak poważnie....

1001773_490859657660947_1633428280_n.jpg

Edytowane przez Warszawiak (wyświetl historię edycji)

ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozeslalem linka do tego tematu do wszystkich osob, ktorym cos odpisywalem i zostalem olany, ciekawe ilu bedzie mialo odwage sie tu wypowiedziec :) moze sie chociaz czegos naucza.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 2 na 2 przypadki, gdzie sprzedałem życie i chciałem się na drugi dzień spytać grzecznościowo jak się czują stwory. Niestety nie spytałem bo rozmowa usunięta przez kupującego.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często zdarza mi się odpowiadać na PW na przeróżne teamy ale szczerze mówiąc nie zwracam uwagi na to czy ktoś mi podziękuje czy nie jakoś nie czuje takiej potrzeby, po prostu cieszę się że mogłem pomóc ;)

ps. Nie dostałem linka od Roberta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem link, publicznie więc przyznaje się i dobrowolnie poddaje się karze!

Pozdrawiam!

wysłane z telefonu.

Edytowane przez Walker (wyświetl historię edycji)

TOTM ---> http://reefhub.pl/mikolaj-szostak-mixeer-1000l-z-myslenic/

Moje akwarium ---> http://nano-reef.pl/...120#entry664781

Mój kanał Youtube ---> http://www.youtube.com/user/mixeer0700

SPRZEDAM SPRZĘT PO LIKFIDACJI AKWA ---> 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha.... ! Nie dostałem linka ;]


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalozyles temat bo czujesz się urazony...kilka miesiecy temu napisalem do Ciebie z prosba o pomoc...zlales mnie sikiem prostym...:-D..a sam oczekujesz odwagi od innych...pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zalozyles temat bo czujesz się urazony...kilka miesiecy temu napisalem do Ciebie z prosba o pomoc...zlales mnie sikiem prostym...:-D..a sam oczekujesz odwagi od innych...pozdrawiam...

Mam nadal nasza rozmowe. Napisałeś trzy puste słowa po czym zamknales temat i skasowales go u siebie. Nie postarales sie aby nawet napisać cokolwiek o swoim akwarium oczekując, ze jestem wróżka. Odpisalem abyś sie postarał i cokolwiek rozwinął w temacie i nie zrobiłeś tego wiec czego oczekiwales?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ;-) spokojnie - jak widać każdy ma inne oczekiwania od swojego rozmówcy ale to jeszcze nie powód zeby na siebie naskakiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo zupelnie tak jak.piszesz....ale ok..niech bedzie....zastanawiam sie jak to napisac aby Cie nie urazic..wydaje mi sie ze za bardzo przyjąles sie "rola":-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Twórco tematu zacznij od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

trochę dziwny temat dla mnie ale napisze od siebie.

1. Poprosiłem o radę.

2. Dostałem rozwiązanie od CNC.

3. Rozwiązanie nie zadziałało a trochę mnie kosztowało

4. Nie czuje żalu ani nic takiego, nie robie flamingu na pm itp, ale fakt jest faktem nie podziekowałem za próbę pomocy przez CNC

5. Nie wymagam od innych by mi na pm dziękowali za odpowiedzi, bo uważam, że forum sluży do pomagania sobie bezinteresownie w naszym szczególnym hobby.

Może dlatego też prowadzę swój temat dla początkujących (do którego zapraszam) często nocami obrabiając zdjęcia, rysując schematy lub robiąc opisy.

pozdrawiam

Lechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Lechu

5. Dodam tylko ze Slowo dziekuje nic nie kosztuje a potrafi zdzialac cuda

Sa takie wlasnie magiczne slowa

Oczywiscie pisze do wszystkich

Z góry przepraszam i nie zdziwcie sie jesli ten temat usune jesli znow zacznie sie personalne wytykanie i pranie brudow

W tym kontekscie tez przydaloby sie wiecej taktu

Milego dnia zycze

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Autor tematu wymaga szacunku od innych ludzi a sam ma głowę w chmurach, w swoich bajkach o hartowaniu aluminium i depcze innych jak podłe chamskie glizdy... Tyle komentarza z mojej strony.

Dziękuję.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft zamiast usuwać temat to powinno sie dawać urlopy tym co najezdzaja na innych. Ja akurat miałem podstawy aby temat założyć a juz wyczytałem tu dwie wypowiedzi oczerniajace moja osobę. Nawet wykasowano niepotrzebnie jedna z nich. Chociaż ludzie by poznali dwulicowosc pewnej osoby.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem, do CNC pisze kiedy jestem zmuszony, nie opomoc.

W zamian za to dostaje do czytania wulgarne wyrazy i epitety pod moim adresem.

Wiec brawa za watek :lol:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe aż mi mało iPhone do wanny nie wpadł :) wątek mi sie bardzo podoba i będe go osobiście nadzorował i śledził z zaciekawieniem :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam inny problem, do CNC pisze kiedy jestem zmuszony, nie opomoc.

W zamian za to dostaje do czytania wulgarne wyrazy i epitety pod moim adresem.

Wiec brawa za watek :lol:

Wiec po co do mnie piszesz? Aby przenosić swoje brudy i żale z innego forum? Z tego co wiem to ty miałeś tu bana za kulturę.

A teraz skoro osoby zainteresowane o których mowa była w temacie juz sobie przeczytaly to proszę o zamknięcie tematu :)

Cześć,

trochę dziwny temat dla mnie ale napisze od siebie.

1. Poprosiłem o radę.

2. Dostałem rozwiązanie od CNC.

3. Rozwiązanie nie zadziałało a trochę mnie kosztowało

4. Nie czuje żalu ani nic takiego, nie robie flamingu na pm itp, ale fakt jest faktem nie podziekowałem za próbę pomocy przez CNC

5. Nie wymagam od innych by mi na pm dziękowali za odpowiedzi, bo uważam, że forum sluży do pomagania sobie bezinteresownie w naszym szczególnym hobby.

Może dlatego też prowadzę swój temat dla początkujących (do którego zapraszam) często nocami obrabiając zdjęcia, rysując schematy lub robiąc opisy.

pozdrawiam

Lechu

Możesz wyjaśnić co Cie kosztowało rozwiazanie? Dostałeś idealne rozwiazanie na problem wyświetlacza w lampie PS. Opisane krok po kroku. I poradę to taniego jak barszcz filtra. Wyjasnij wiec proszę co Cie tak dużo kosztowało ze nawet nie podziekowales?

Sorki za post pod postem ale za dużo krzakow do poprawy przy edycji w tapatalk.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wallbash:

W d*pach się poprzewracało i tyle w temacie....


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blushing:

Rob zakldajac teamt musisz byc swiadomy oddzwieku i konsekwencji jaki odniesie.

Chciales przekazac cos na temat kultury, mogles napisac priv do ludzi ktorzy Cie zawiedli.

Dlaczego mamy zamykac watek nie dajc wypowiedziec sie innym?

Zabralem w glos w temacie bo wielokrotnie proszac Cie o zwrot pozyczonych rzeczy otrzymywalem od Ciebie garsc epietow i glupich tlumaczen. Dzis z rana dosalem nalepke pajaca nie piszac do Ciebei wogole, a tylko dlatego ze odezwalem sie w twoim temacie.

Nie pisz nic o brudach bo nie mam co prac.

A co do samego tematu.

Nikt nie pomaga i nie radzi majac zle intencje. Nie sadze by osoba ktora odpowiada potrzebujacemu robila w to z checi zepsucia mu czegos w akwarium. Wiec nawet samo dzieki napewno sie nalezy.

Jezli nie widzi sie akwarium na zywo lub nie ma pelenego obrazu sytemu w ktorym jest problem czsami ciezko sie radzi.

Jezli dostaje priv i widze ze ktos z gory oczekuje porady na tacy, odpisuje bardzo krotko by nie tracic czasu.

Staram sie zmobiliziwac do samodzielnego dzialnia w postaci, np zaloz swoj watek napewno zabiore glos a beda mogli doradzic tez inni.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.