Skocz do zawartości
Chudy112

Kamera ip

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci nie do końca

Nie posiada ona wyjścia analogowego tak wiec nie możesz jej traktować jako kamerę normalna defakto jako ip też nie chodz na upartego tak ponieważ może ona chodzić z LTE a to juz jest swoisty internet mozna tak powiedzieć

Co do opcji mozna zrobić całkiem inaczej ponieważ na rynku istnieją routery LTE tak wieć wystarczy nam kamera ip router lte i kara sim z netem i możemy mieć kamer IP gdzie zechcemy

Innym rozwiązaniem jest kamera podpiętą pod odbiornik a nasz nadajnik może znajdować sie nawet do kilkunastu kilometrów aczkolwiek tu już nam zaczyna się właściwie zabawa w Tworzenie sieci

Ok nie wiem może coś mi się zle skopiowało :D dzieki wielkie :D

Jeszcze mam jeden adres który mogę wam udostępnić z obrotówki :)

http://77.79.235.167/ Login : admin Hasło : admin

Możecie sobie ja sterować :)

Co do takich kamerek to masa jest też szpiegowskich które chodzą własnie z karty sim

Co do takich kamer to ja wgl nikomu bym nie polecał kamer takich jak jablo i tego pokroju

Ech Wojtku, Wojtku widać że wiesz ze dzwonią ale chyba nie bardzo wiesz jeszcze w którym kościele ;)

Ta kamera niestety nie działa tak jak mówisz.

Powtarzam jeszcze raz - to jest kamera GSM nie analogowa i nie IP i nie czaruj mi tu z LTE bo to bzdura.

Żeby nie robić tu barłogu zapraszam na PW chętnie wyjaśnię Ci gdzie i jak bardzo się mylisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wiedzieć,że są tutaj takie szpece.Ja mam w firmie dwie kamery z rejestratorem i w przyszłości zamierzam go zmienić bo szukanie na nim czegokolwiek mnie dobija.Mam podgląd w firmie i w domu.Instalowała mi to firma jakieś 6 lat temu.Szykuje się przeprowadzka więc na nowym miejscu będę chciał zamontować wszystko nowe i tu będę potrzebował pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis podzwoniłem po ludziach co to zakładają w gdańsku i ceny sa różne możecie podpowiedzieć jaka cena może być uruchomienia takiej kamerki przez informatyka ? żebym miał pogląd na to czy nie przepłacam.


[/url] 7728_7942.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz kamerę to mogę Ci ją skonfigurować zdalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak w firmie jak mamy konfiguracje kamery to koszt jednej zawsze jest 50 zł wiec nie wiem jak Ci tam w gdańsku zaśpiewali widzisz kolega up jest bardzo dobrą osobą ;) i jest z dalsza i mówi ze Ci zdalnie ja zrobi :)hehe


bb3a24fe768f7248.jpg[/center]

Cyrkulacja rw 8 i rw 4 swiatlo blau 6x39 Odpieniacz Deltec SC 1456 obieg Jebao 3000

2a957fd6ca504fe5b7cdae1f469f126du418a386.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kamerka działa d-link 640x480 , właśnie wyjeżdżam i będę testować na odległość.

Najważniejszy jest dla mnie poziom wody w obiegu.

W zupełności mi wystarczy.

post-8483-0-29727100-1411734549_thumb.jpg

post-8483-0-60037200-1411734631_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj coś dla majsterkowiczów:

http://www.raspberry...hp?f=43&t=63276

Nie wiem czy temat kogoś zainteresuje, ale zrealizowałem projekt i działa pięknie. Dodałem tylko automatyczne wrzucanie fotek/filmików na serwer NAS. Myślę jeszcze o dostępie zdalnym z poza sieci lokalnej (żaden problem do zrealizowania), ale nie wiem czy mi to potrzebne :p

Ja zmieściłem się w 200 zł za kamerę full HD z opcją timelaps itd. W razie co, służę pomocą.

Edytowane przez n00n (wyświetl historię edycji)

128L, Tunze ReefPack 250 (Comline DOC Skimmer 9004 + Comline Filter 3162), Tunze 6015 + 6025, Maxpect Razor 420R 160W 16K, start na suchej skale, żywym piachu i 10% wody z działającego zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko o poradę .

? Potrzebuję kamerkę która byłaby na stałe zainstalowana w zakładzie fryzjerskim i właśnie zamierzam podpiąć do zakładu internet. I mam taki pomysł by sobie siedzieć w domku i mieć podgląd na laptopie itp. Co byście polecali jakie rozwiązania. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy chcesz mieć archiwizację obrazu czy tylko podgląd na żywo.

W pierwszym przypadku wystarczy dostęp do internetu i kamera ip (ew. zwykła kamera + rejestrator) niewielki koszt. Jeśli chciałbyś jeszcze mieć archiwizacje tego obrazu przez jakiś czas to trzeba jeszcze zaopatrzyć się w rejestrator z dyskiem;)


425b50f54c189bfa14c0e1e2990d0013u621a149

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że rejestrator też by się przydał. Ma ktoś namiary na taki osprzęt lub firmę co to wykona za rozsądną cenę. Śląsk wchodzi w grę. Ogólnie wolał bym sam zakupić sprawdzony sprzęt tylko jaki i gdzie. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek,mam w mojej firmie taki sprzęt od 6 lat,chłopaki się śmieją,że mają naliczanie sekundowe,ale się przydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam nagrywarkę z twardym dyskiem ale chciałbym mieć widok online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję kamerki IP takiej do 200 - max 250zł, aby można było również oglądać obraz na smartfonie lub tablecie. Czy jest coś godnego uwagi coś co byście polecili czy nie warto zawracać sobie głowy za takie pieniądze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam nagrywarkę z twardym dyskiem ale chciałbym mieć widok online

Mam podgląd w domu,firma mi to instalowała kiedyś wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek a masz jakiś namiar na firmę która robi takie rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś polecić dobra kamerę naprawdę dobrą z Ip. Taką do obserwacji zakładu przez internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jastrzębiu są firmy zakładające systemy alarmowe i monitoringi,wyślij do nich maila z zapytaniem co proponują i za ile a będziesz miał już jakieś rozeznanie.Sam za niedługo będę się tym mocno interesował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś polecić dobra kamerę naprawdę dobrą z Ip. Taką do obserwacji zakładu przez internet

Napisz coś więcej o miejscu instalacji (wew/zew jak duże jest miejsce do obserwacji i jak daleko znajduje się od miejsca instalacji kamery, jaki rodzaj oświetlenia itd...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do obserwacji miałoby być ok 40 m kamera zamontowana pod sufitem oświetlenie dość bogate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo popularna na rynku stała się marka HIKVISION

Jeśli ma być kozak polecam model DS-2CD783F-E

jeśli wersja bardziej eko to model DS-2CD753F-E

Obie kamerki są banalne w obsłudze a w zestawie mają całkiem przyjazny soft do konfiguracji i NVR (w ojczystym języku co nie jest bez znaczenia)

Na dodatek kamery są rozsądnych cenach (w układzie cena<=>jakość i cena<=>możliwości) oraz mają porządny polski support

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DIY na Raspberry Pi z modułem kamery i kartą wifi/kablem ethernet + wysięgnik z allegro za 50 zł. Zmieścisz się ze spokojem w 300-350 zł. Będziesz miał kamerę fHD z możliwością nagrywania h.264, i podglądem przez przeglądarkę z dowolnego urządzenia + timelaps.

Instrukcję podałem na stronie wcześniej. Sam coś takiego mam i działa.

Ewentualnie coś z allegro, ofert jest od groma.

Edytowane przez n00n (wyświetl historię edycji)

128L, Tunze ReefPack 250 (Comline DOC Skimmer 9004 + Comline Filter 3162), Tunze 6015 + 6025, Maxpect Razor 420R 160W 16K, start na suchej skale, żywym piachu i 10% wody z działającego zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.