Skocz do zawartości
Tester

EVE Online - gra ktos?

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowalem triala i gra wyglada interesujaco jednak ilosc detali i mozliwosci troche przytlacza.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem 4 lata :)

zajefajna gierka, tyle że na abonament - trochę jak na polskę za wysoki (przynajmniej ja zatrzymałem się na 30eur)

nie gram juz 5 lat...

wiem ze teraz sa prowadzone prace nad okularami do tej gry - nie bedzie potrzeba monitorów tylko zakładasz okulary i tam gdzie odwrócisz głowe tam bedziesz patrzył :)

możliwości ta gra ma masakrycznie dużo... przede wszystkim ta gra zyje.

non stop jest monitorowana przed game masterów.

Pamiętam jak kiedyś jedna korporacja zgłosiła, ze ich działo się zepsuło i strzelało równiez do członków korporacji.

Podleciał GM wypasionym niezniszczalnym statkiem. Na około chyba ze 300 obserwatorów

a tu d*p.... po GM :D działo go zestrzeliło...

na razie proponuje robić misje i się uczyć, a potem jak już się ogarniesz - poszukać korpa z dostępem do lokacji 0.0 ( byc może teraz to się inaczej nazywa)

tam są inne minerały do wydobycia - drogie, tam latają fajni piraci z których mogą wypadać blue printy (plany budowy rzadkich broni, statków i innych pierdół)

poza tym wojny... :D

raz byłem na wojnie gdzie biło się jednocześnie 600 osób...

grafę trzeba było zjechać na maksymalne minimum - zeby tylko punkty było widać :D

bo żeby przetrwać - nie mogło się nic zawiesić :D

ja ostatnio coraz częściej myślę o tej grze - ale narazie krucho u mnie z kasą

no i muszę spobie przypomnieć login i hasło do konta - miałem chyba 60mln skilpointsów doświadczenia...

trochę mało - ale zawsze coś.


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczelem. Ale ciezko bylo sie polapac co i jak. Jak bym mial jakiegos mentora too chetnie wrocilbym do gry:-)

Wysłane z mojego GT-B7510


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram z przerwami od 2006. Co do okularów, o których piszę MojeSumienie to nie są one do EVE online. To będzie osobna gra w universum eve. Korporacje mieszkające w regionach 0.0 zazwyczaj wymagają dosyć regularnego logowania, więc dla mnie to był problem, bo nie logowałem się za często i raczej preferowałem walczyć na markecie niż w kosmosie :) Co od ilości detali i przytłaczania to akurat dla mnie duży plus bo "odfiltrowuje" dużo graczy młodzszych. O ile dobrze pamiętam to średnia wiekowa w EVE jest dosyć wysoka. Co do abonamentu to można sobie poradzić alternatywnymi metodami i wychodzi troche taniej :) Jak byś potrzebował jakieś pomocy na początek to daj znać. Mogę doradzić jakby pozarabiać np. budując kolonie na planetach. Mało roboty a kasa zawsze jakaś jest :)


Akwarium 120x60x50 360l

Lampa: DIY 170W LED COB

Odpieniacz: APF600

Cyrkulacja: Jebao wp-25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnia wieku była spora - bo abonament był ;)

faktem jest ze po 3 miesiącach grania potem już kupowałem TC w grze, ale to też jest uzależnione od tego czy uzbierasz kasę czy nie :)

ja przestałem grać bo urodził mi się syn i nie było czasu

ale teraz mi zasiałeś smaka :D i właśnie napisałem maila do supportu o pomoc w odzyskaniu konta. Bo nie pamiętam nawet jaki miałem login.

Mam nadzieję, że to się da odzyskać.

Pewnie teraz będę musiał się wszystkiego uczyć od nowa...


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skonczylem juz tutka. Gram Matarem ale obecnie blakam sie to tu to tam nie bardzo wiedzac gdzie sie zaczepic.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie poszukaj sobie w bazach misji dla siebie - i rób misje.

polataj między planetami i regionami. Nie pamiętam teraz dokładnie i przede wszystkim jak teraz jest ale wcześniej w regionach od 0.5 - 1.0 nic ci się nie stanie - nikt Cię nie zestrzeli.

jak będziesz się przemieszczał to sprawdź tylko czy trasa nie wiedzie przez region 0,4 - bo tam pewnie będą strzelać :)

poza tym dopóki nie będziesz zdobywał coraz to lepszych umiejętności to nie ma co latać niżej niż 0,9 bo misje będą trudne i nic nie zrobisz.

na początku warto robić wszystkie, potem można mieć kilku "misjonarzy" i się przemieszczać między nimi.

Można tez odmawiać - kiedyś było tak, ze raz albo dwa razy na dobę można było odmówić.

bo była przerwa 24h u kolesia, któremu odmówiłeś.

a co do okularów to tu jest link :) gra będzie nosiła nazwę Eve Valkyrie http://evevalkyrie.com/

Edytowane przez MojeSumienie (wyświetl historię edycji)

5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić misje można by też dogadać się z innym graczem i zbierać zawartość wraków z jego misji. Potem podzielić się zyskami i wyjdzie się na tym lepiej niż na misjach lvl1


Akwarium 120x60x50 360l

Lampa: DIY 170W LED COB

Odpieniacz: APF600

Cyrkulacja: Jebao wp-25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem, przez moment ale wróciłem do lol'a :D


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj - grało się chyba ze trzy lata :)

To straszny pożeracz czasu - pamiętam że w ostatnich miesiącach grania zasmakowałem się w skanowaniu systemów i latania na misje niedostępne "na pierwszy rzut oka" :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.