Skocz do zawartości
messaya

NAT GEO WILD "Specjaliści od megaakwariów"

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie może kiedy jakaś powtórka? bo przegapiłem -_-


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Dla mnie ten program jest żałosny. Nie da się go ogladać bo cały czas gadają takie głupoty, że bez wódki nie da rady tego słuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to są profesjonaliści :wallbash:, nawet nie znają sie na koralach albo rybach to straszne , jak ci ludzie mogą brać za to pieniądze :( .

Edytowane przez MayFly (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nagrany ten odcinek i wrzucę jutro na YT, swoją drogą mogli by zrobić w Polsce podobny program tylko kto by się tego podjoł, na pewno nie Polsat i TVN a TVP też można pomarzyć ale taki program przy współpracy z Łukaszem i Acroporą czy też Reef Shopem mógłby odnieść sukces byłby odmienny od tego z USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Jakiś czas temu zrobili bardzo dobry program o rybakach - "poławiacze" czy jakoś tak. Znacznie lepszy od tego "przykozaczonego amerykańskiego shitu" o łowieniu krabów.

Ale i tak ten program jest lepszy od tego o szkole przetrwania w której koleś zawsze wybiera najtrudniejszą drogę. W sumie to logiczne... Jutro jak będę szedł do roboty obok pałacu stalina to też żeby było łatwiej wejdę sobie po ścianie na 58 pietro, przejdę po gzymsie na drugą stronę i zejdę na dół. Zamiast wsiąść do tramwaju to pojadę na dachu. Na tym polega sztuka przetrwania!!!

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jest taki program i na Polsat Play w Czwartki o 21:30 go puszczają, w CSB TV też była podobna audycja niestety kanał się zwinoł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nanokaczor,

napisz wieczorem jak Ci rano na palacach bylo.

Dobre :thumbup:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nagrany ten odcinek i wrzucę jutro na YT, swoją drogą mogli by zrobić w Polsce podobny program tylko kto by się tego podjoł, na pewno nie Polsat i TVN a TVP też można pomarzyć ale taki program przy współpracy z Łukaszem i Acroporą czy też Reef Shopem mógłby odnieść sukces byłby odmienny od tego z USA.

Jak wrzucisz na YT, to podaj link. Miałam oglądać powtórkę o 1 w nocy (na spokojnie, jak dom pójdzie spać) i przysnęłam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/9gJFBfdh4vU

jak nagrywałem to trochę mi się przysnęło i jest tam też połowa programu "Polowanie na Wodne potwory"

jak się wrzuci to pojawi się w oknie że jest dostępny do oglądania komentarze mile widziane pod filmem im więcej tym może zrobią coś porządniejszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trzeba było pokroić, i dać samych specjalistów. Nie myślisz nic chłopie... I proponuje zmienić nazwę bo jutubowe acta zaraz film zablokuje :)

Edytowane przez snajpa (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo się cały czas wrzuca Agnieszko dopiero 19 % spokojnie jak dojdzie do końca to będzie za 3 Godziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestii "plastikowego" kiczu to wydaje mi się,że nam Polakom nie do twarzy....Nie powielamy w większości przypadków taniej tandety pomimo uboższego portfela, (a może właśnie dlatego)..

Zalewem taniej hińszczyzny odbija się każdemu do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to logiczne... Jutro jak będę szedł do roboty obok pałacu stalina to też żeby było łatwiej wejdę sobie po ścianie na 58 pietro, przejdę po gzymsie na drugą stronę i zejdę na dół. Zamiast wsiąść do tramwaju to pojadę na dachu. Na tym polega sztuka przetrwania!!!

A ja myślę że się czepiasz....

Na tym to wszystko polega żeby coś się działo, żeby pokazać coś ciekawego - bo powiedzmy sobie szczerze kto by oglądał program o facecie który po prostu wsiada do tramwaju???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w Stanach program się podoba bo wszystko jest od razu gotowe,oni lubią wszystko mieć na już,przykład fastfoody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są klienci na takie zbiorniki to dlaczego ktoś miałby sobie odmówić zarobku na tym biznesie. Wydaje mi się, ze ci faceci robią tam wększą kasę niż wszystkie sklepy tego typu w Polsce razem wzięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że kasę to oni robią duuuużo większą nisz nasze sklepy :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to jest lepszy pomysł na biznes z morszczyzną niż zaspokajanie rządzy posiadania wycinka prawdziwej rafy koralowej u wąskiego grona hobbystów ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie kurka film nie odpala. Juz myslalem ze sobie obczaje a tu d*pa :)


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę oburzenia tym tematem - w wątku o miękkich nie można było napisać ze miękkie to chwasty bo oburzenie

Tutaj mamy kolejna odmianę tego hobby - akwaria ze sztucznymi koralami i pięknymi rybami - akwaria dla ludzi którzy właśnie chcą mieć mebel - nie chcą mierzyć kh ani dozowac balinga

Mi np takie akwaria często sie podobają :)

A program to program - ma być dziwnie - czasem kontrowersyjne - słupki lecą i jest ok - nie przezywalbym aż tak :)

Podejrzewam ze w wersji polskiej ten program miałby taka oglądalność ze by zajęli po pierwszym odcinku :) wybaczcie ale w telewizji ludzie wola oglądać rekiny, cuda wianki a nie np xenie z błaznami ....


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam to forum i się zastanawiam o co wam chodzi piszecie o chińskiej tandecie a kupujecie falowniki na aukcjach za 30zł metoda balinga prowadzona jest na chemi ze sklepu chemicznego a tu się unosicie tandeta znam firmę która się zajmuje właśnie budowaniem akwa ze sztucznymi koralowcami np: w firmach gdzie nikt nie będzie tego pilnował i biją niezłą kasę własnie w Polsce już od kilku lat z powodzeniem, znam wiele osób które nie piszą na naszym forum właśnie dlatego, że zaraz ich ktoś zakrzyczy, pamiętam jak mój dobry kolega Kivi z którym znamy się prawie 40 lat napisał że leje kranówkę to aż kipiało a teraz wszyscy są pełni podziwu i szacunku dajcie na luz z tą chora krytyką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam nie chodzi o to ze sztuczne korale maja , nam chodzi o brak im jakiejkolwiek wiedzy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.