Skocz do zawartości
radarekk

Zestaw Red Sea Max S650

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie ,chcę zakupić zestaw akwarystyczny Red sea max S 650 (cena 17800 zł.)Czy ten zestaw jest warty uwagi ?Czy cena jest odpowiednia ?Ile rybek można mieć w takim akwarium ?Ma ktoś z kolegów taki zestaw ?

Link do sklepu :http://erybka.pl/product-pol-7227-Red-Sea-Max-S-650-Ultramaryna.html.

Jeżeli nie ten zestaw ,to może złożycie zestaw w cenie do 20000 zł.Kto w Polsce robi ładne szafki pod akwarium ,co sądzicie o firmie argus akwarystyka z Wołowa ?

Edytowane przez radarekk (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze zorganizujesz sobie kolego lepszy zestaw....bardziej funkcjonalny i tańszy.

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za taka cene postawisz swoj zbiornik na lepszym sprzecie , stelaz + szafka + baniak 3000-4000 , lampa 4000 , pienidlo 4000 , masz 6000 na cala reszte co na bank pozwoli odpalic baniak a sprzet bedzie lepszy niz w tym zestawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zestaw ten jest bardzo estetyczny wizualnie. Jak kogoś stać...


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paniek , no właśnie , estetyka naprawdę na wysokim poziomie ! choć nie tylko , są też fajne i ciekawe rozwiązania , sam też myślałem nad tym zestawem , dla mnie nr.1 na rynku.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, jest to zestaw dla kogos poczatkujacego i z pieniedzmi. Trudno oczekiwac, ze ktos poczatkujacy zacznie gromadzic sprzet jak wielu z nas, staruchow. Jasne, ze za te pieniadze mozna zgromadzic lepsze wyposazenie, tyle ze trzeba sie wczytac w temat, ktorego zrozumienie dla "nowego" nie jest latwe.

Ten zestaw ma przynajmniej dobra ilosc swiatla (choc o doborze swietlowek mozna dyskutowac, ale na poczatek sa), nie wiem czy odpieniacz wystarczy, ale na pierwszy rok napewno, z 15-20 mniejszych rybek tam wejdzie (tylko po zalaniu akwa, z wpuszczaniem "troche odczekaj" czytajac forum) i bedzie estetyczny widok w salonie.

Nie ruszalbym takiego sporego projektu bez odwiedzenia jakiegos "zorientowanego" w temacie forumowicza. :secret:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam drugie akwarium plug and play trzeciego juz bym nie Kupil w obecnym plug and play zmienilem Wszystko caly sump oswietlenie pompy Itp. Lepiej znajdz jakiegos doswiadczonego akwaryste ktory ma dobrze dopracowane akwarium I skopiuj lepiej na tym wyjdziesz.Chodzi mi miedzy innymi o dodatkowym zbiornik na podmianki sump z mozliwoscia spuszczenia wody Itp itd.IMHO


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię stać to ja bym się nie zastanawiał mam 5 rok najmniejsze dziecko od Red Sea i złego słowa nie powiem, wszystko jest takie jak być powinno...tylko jeśli chcesz kupić to nie w PL...trochę przepłacisz


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kto z okoli katowic pomóglby mi (za opłata rzecz jana) załozyc zbiornik 170x65x65 interesuje mnie skała ceramiczna z Acropory Warszawa (nie chce zywej ani suchej skaly tylko syntetyczną) mam watpliwosci czy zrobic 1 czy 2 kominy i ile pomp cyrkulayjnych przy tak dlugim akwarium dac. ponadto dysponuje zbiornikiem 12050x50 który chce przeznaczyc na sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszesz w tym temacie? Lepiej zalorzyc nowy temat.


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kto z okolic katowic pomógłby mi (za opłata rzecz jasna) założyć zbiornik 170x65x65 interesuje mnie skała ceramiczna z Acropory Warszawa (nie chce żywej ani suchej skały tylko syntetyczną) mam watpliwości czy zrobić 1 czy 2 kominy i ile pomp cyrkulacyjnych przy tak długim akwarium dac. ponadto dysponuje zbiornikiem 120x50x50 który chce przeznaczyć na sump

Proszę pisz poprawnie. Czerwone to w twoim poście były same byki :p

Dlaczego piszesz w tym temacie? Lepiej zalorzyc nowy temat.

Kolejny inteligentny. Pisze się ZAŁOŻYĆ.

Ludzie nie kaleczcie języka, a jak Wam się ciężko pisze to używajcie przeglądarek z słownikami etc.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tą kasę można założyć o niebo lepszy system, bez porównania. A za połowę tej kwoty jak chcesz to założę Ci taki sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pisz poprawnie. Czerwone to w twoim poście były same byki :p

Kolejny inteligentny. Pisze się ZAŁOŻYĆ.

Ludzie nie kaleczcie języka, a jak Wam się ciężko pisze to używajcie przeglądarek z słownikami etc.

Za to ty napewno jesteś inteligętniejszy nawet wiesz jak sie ja mierzy i udowadniasz to na forum ;)

Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ortografie, takiego samego zestawu nie chce co w e-rybce w Zabrzu stoi. Mnie interesuje wieksze akwarium wymiary 180x70x65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z eRybki który stoi w Zabrzu ma 400l i naprawdę fajnie wygląda, wykończenie i funkcjonalność fajna. Jeśli nie masz czasu na skomponowanie własnego setupu to można z powodzeniem polecić ten zestaw od redsea. Mnie osobiście urzekła lampa otwierana, jak również wykończenie szafki wewnątrz jak i na zewnątrz. Pozdrawiam i życzę byś na święta zakupił sobie wymarzone akwarium


Red sea max 250 ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że autor tematu nabrał wody w usta?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam,zasuwa po godzinach, na ten zestaw.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw super... gdyby miał gięte rogi i HQI to się nawet nie zastanawiam nad zakupem... i gadki o tym że się poskłada lepiej za połowę ceny... "nie dziadujta !!" mam miałem i będę kupował gotowce bo są za***iste i działają...

widziałem na żywo zestaw w sklepie lecz niestety drzwi się porozłaziły tyle że mnie wiem czy od uszkodzenia mech czy wody, poza tym reszta jest naprawdę na wysokim poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie zaprzeczasz ,ten zestaw przy czyszczeniu szyby buja się na wszystkie strony ,nie masz pojęcia za tą flote jaki sprzęt można poskładać.Ale na każdy towar jest klient i dobrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do gotowców nigdy nie zgodzę się że są lepsze, przy indywidualnym projekcie kupujesz sprzęt pod zwierzaki jakie chcesz mieć i ile chcesz mieć,spróbuj przerybić jaki kolwiek firmowy system na oryginalnym pienidle i zapakuj tam spsy zobaczymy jak szybko zmienisz zdanie,co do estetyki dobry stolarz zrobi to na tym samym poziomie a nawet lepszym.

pozdr.Jarek


akwa 200*70*70 giessemann 3*150 HQI 6*80 T5,tunze mulicontroler 2*6100 +JVP+aqel circulator,calk reactor,obieg DELTEC HLP 8070,odpieniacz DELTEC AP702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.