Skocz do zawartości
Przemek

Świetlówki i lampy T5 firmy PacificSun - temat wydzielony

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ kilka osób sugerowało aktualizacje wątku - robię to :).

Dostępne sa juz wszystkie wspomniane tu modele świetlówek w mocach 39, 54 oraz 80w.

Pewne braki magazynowe dotyczą świetlówek Crystal UV - reszta jest na stanie.

Mamy nadzieje ze w dwóch sklepach na południu i w centralnej Polsce bedą dostępne zarówno do zakupu - jak i pracujące jako ekspozycja.

Prawdopodobnie juz w czerwcu pojawia sie lampy demo(Diuny + zestawy świetlówek PS) dostępne do wypożyczenia - więcej szczegółów umieszczę w temacie dotyczącym lamp juz wkrótce.

Pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich sklepach na południu będą dostępne wasze lampy ?


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich sklepach na południu będą dostępne wasze lampy ?

ja tez chciałabym wiedziec gdzie będą w sprzedaży na południu bo poki co znalazłan na necie tylko na polnocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mogę potwierdzić że już wkrótce pełna oferta świetlówek(oraz fizycznie dostępna do obejrzenia pracująca Diuna) będą dostępne w sklepie Zanclus w Warszawie - u p. Krzysztofa Tryca.

O nastepnych sklepach postaram sie umieścić informacje niedługo.

Pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Przemku czy można liczyć w przyszłości na rurki 24w?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Przemku czy można liczyć w przyszłości na rurki 24w?

Tom...... już ktoś Ci na to pytanie odpisał chyba ?

http://nano-reef.pl/topic/59092-diuna-t5-nowa-propozycja-od-pacific-sun/page__st__140#entry668589


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale, zapytać ponownie nie zaszkodzi, a może się coś zmieniło?

Błagam Cię.

SkoczekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu zamieniłem świetlówki Ati na PS. Wsadziłem odpowiedniki Ati. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Zobaczymy jak zareagują korale. Mają się ponoć pięknie (jeszcze bardziej ;) ) wybarwiać.

14vk.jpg

5m2g.jpg

q73g2.jpg

4ohkb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sewer a jakie masz rodzaje swietlowek i jak rozmieszczone ? To co widac swiatlo na zdjeciach to razem z ledami wlaczone czy same swietlowki ?


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od wczoraj też świecą świetlówki PS i pierwsze wrażenie pozytywne a jaka będzie reakcja korali to czas pokaże.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Robert

Jakiego zestawu(combo) używałeś wcześniej i co teraz założyłeś? Niektore z nich mimo że wyglądają podobnie to świecą jednak nieco inaczej..(w dłuższej perspektywie będą inaczej działały na pigmenty koralowców)..


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej to było u mnie HQI i jakies 2 miesiece temu przesiadłem się na t5 gdzie świeciły jakieś używki wiec nawet nie ma co pisać jakie a teraz w dwie lampy Ati 4x powermodul i 8x supower trafiły 2x Shallow Water, 2x Spectra+ i 4x Crystal Blue a pozaostałe 4 to moje ulubione Royal Blue.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz raczej niebiesko. Masz jakieś fotki jak to teraz wygląda? Te Royal Blue nie świecą jak normalne blue??


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie mam ale może jak znajdę chwile to coś pstryknę a co do Royal Blue to świecą podobnie do Blue ale jakoś mocniej wyciągają fluo .


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podmieniłem jedną świetlówke :)Dokładnie mam lampe LED 144 W poł na poł biały /niebieski...Miałem 2 świetlówki geissmana white i coś w kierunku lekko niebieskiej barwy a purpure...W akwarium było za biało i dokupiłem sobie niebieską świetlówke firmy PS ...Jestem bardzo mocno zadowolony i szczerze polecam ...Myślałem ,że bede musiał 2 świetlówki podmieniać ale na tyle mocno świeci ta niebieską ,że na przodzie white musiałem zostawić bo przy 2 byłoby za niebiesko : O Ale dają te świetlówki a do tego cena mnie przekonała aby pozostać przy tych wspaniałych światlówkach !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.