Skocz do zawartości
Grzegorz Dyzma

Sexi laska o co kaman

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście przedmiotowa reklama podoba mi się i nic do niej nie mam, każdy sposób przyciągnięcia klienta, który działa jest dobry.

Natomiast, cała dyskusja przypomina mi jedną reklamę, która miałem przyjemność oglądać podczas swoich podróży po Polsce, o ile dobrze pamiętam to gdzieś na krajowej jedenastce w okolicy Pleszewa jest banner firmy produkującej druty i liny, na bannerze jest bardzo ładna pani a przy niej hasło reklamowe "ciągniemy druta najlepiej"

:)


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reklama zdała egzamin ! przyciągnęła oko i mówi się o niej... :)

I teraz pojawiają się pytania: Jaką rolę zagrał Grzegorz D.? Czy rozpoczęcie wątku było rzeczywiście wynikiem jego odczuć? Czy istnieją jakieś powiązania Grzegorza D. z firmą, która zamieściła tę reklamę? Czy nie widać (w oddali) przypadkiem na niej złamanej brzozy?

Grzesiek, przepraszam :)

Wiem o co Ci chodzi, rozumiem. Statystyki jednak dobitnie wykazują, że opłaci się uznać ludzi za idiotów, bo statystycznie idiotów jest w społeczeństwie więcej. Ja codziennie czuję się obrażany i uznawany za debila. No ale nie będę rozpoczynał dyskusji politycznej :)

Tutaj sytuacja jest jeszcze trudniejsza, bo ilość "klikaczy" jest powiększona o tych, którzy są wrażliwsi na takie obrazki.

Jedyny sposób to nie reagować nerwowo, bo każda taka dyskusja to "woda na młyn".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie zdjęcie jakiejś babci w chuście z targowiska co sprzedaje cukierki i wklejcie, przynajmniej będą cukierki i nie będzie wątpliwości o co kaman. Zróbcie podpis - "moja proteza kruszy kukułki na cukier puder" :)

Edytowane przez Kyzak (wyświetl historię edycji)

Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... każdy sposób przyciągnięcia klienta, który działa jest dobry...

No niby tak... Nie wiemy jednak czy ta konkretna reklama ich przyciąga. Grześka zniechęciła i bardzo prawdopodobne, że klientem nie będzie. Tobie się podoba, kupiłeś coś?

Kontrowersyjne ruchy reklamowe dobrze jest poprzedzić chwilą zastanowienia żeby nie stracić więcej niż można zyskać.

Tyle tylko, że ta nie jest bardzo kontrowersyjna. Raczej spokojnie mieści się w obecnie obowiązującej normie.

Bardzo jestem ciekawy czy zadziałała zgodnie z założeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jak o co kaman o cukierasy :thumbup:


baniaczek 450+160sump oświetlenie t5+led obsada koralin mieszana mieszana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo nie, szkoda, że twarzy nie widać

http://demotywatory.pl/4079320

:) prosze bardzo tylko tym razem Pan Waiss powinien zapytac " dzwonie do Pani , Pana w zwiazku z dostawa korali..........."

Edytowane przez qba25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę w ciemno :yes


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kilknąłem na pannę :thumbsup:

Więc jakoś to działa

Edytowane przez Maćko (wyświetl historię edycji)

250 L , Tunze 1073.40 ,2xTunze 6045 + Jebao Wp-25, Deltec sc1455, Słoneczko 8x39W i inne pierdoły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze , nie przesadzajmy , fajowe ciałko i już .

jestem "zdrowym" facetem , a zdrowy facet lubi sobie popatrzeć na "zdrowe" ciałko...

i co w tym nie tak , rekl.ama jak rekl.ama , wszystkie chwyty dozwolone , aby skuteczne ...h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz, piękna :)

kurcze , nie przesadzajmy , fajowe ciałko i już .

jestem "zdrowym" facetem , a zdrowy facet lubi sobie popatrzeć na "zdrowe" ciałko...

i co w tym nie tak , rekl.ama jak rekl.ama , wszystkie chwyty dozwolone , aby skuteczne ...h

Czy klikając na "ciałko" liczyłeś, że zobaczysz więcej takich fot i ze dwie godziny filmów?

Czy może "ciałko" przekonało cię, że oferowany towar jest rzeczywiście pierwszorzędnej jakości?

Bezmyślne klikanie w cycki to jedno, a świadomy wybór to coś innego. Grzesiek nie krytykował ciała, tylko chyba bezzasadność jego umieszczenia w tym wypadku, z jego punktu widzenia. Tak mi się wydaje.

Nie krytykuję klikania w "ciałko". Dzięki temu przynajmniej statystyki Przemka (klikalność w reklamy) rosną.

Odnoszę wrażenie, że brakuje nam działu "dla dorosłych".

Edytowane przez rs (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na stopy nie zwróciłem uwagi :) I tak sobie pomyślałem, że Lufcik mógłby zapodać ankietę: "Kto zwrócił uwagę, na brzydkie stopy w reklamie?"

eeejj...

A co do reklamy: jak dla mnie żenada..

Jeszcze gdyby były w niej prawdziwe cukierki... to byłby inaczej.

A tutaj: zwykły przerost formy nad treścią - więc musieliście nadrobić babeczką z brzydkimi stopami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeejj...

A co do reklamy: jak dla mnie żenada..

Jeszcze gdyby były w niej prawdziwe cukierki... to byłby inaczej.

A tutaj: zwykły przerost formy nad treścią - więc musieliście nadrobić babeczką z brzydkimi stopami:)

Typowa Kobieta :) zawsze skrytykuje konkurencję :) Ale chętnie porównamy...:)

A na poważnie, kupiłem drukarkę HP (laser - lata temu), pod wpływem reklamy z Chipa:

Zdjęcie laski średnio ubranej i podpis: "Mogliśmy tutaj dac zdjęcie najnowszej drukarki HP.... ale po co? "

Doceniłem pomysł, kupiłem drukarkę... :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O znalazłem resztę cielska..

wysłane przez tapatalk


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazajac reszty kolega RS ma najzdrowsze podejscie. Nic dodac nic ujac.

Na co komu cycki kiedy tu chodzi o korale i swiadomy zakup.

Czlowiek idzie do pubu a za lada malowane lale w leginsach.

Nalac to piwa nawet nie umie nie mowiac juz o zrobieniu dobrego drina. No ale tlok jest.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dziewczyna rozpętała temat ..to jest udana reklama bo wszyscy mają to na ustach.A ogólnie reklama ok zawsze coś innego miłego na naszym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i efekt jest...bo o to chodzi w reklamie, to jest tak jak z naszymi celebrytami ...nie ważne czy dobrze czy źle ....ważne że się mówi...

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w skrzydlicy kilka korali i kilka ryb kupiłem i jak dla mnie towar mają pierwsza klasa. Jak wrzucili reklamę, a raczej jak przeczytałem o tym w tym wątku bo na tapatalku nie widać, pomyślałem sobie, że nie dość że fajny towar mają to fajne laski puszczają w baner. Tyle w temacie, strażnicy moralności się znaleźli.

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

A ja całkiem niedawno chciałam sobie dać tridacne w awatarze. :) Matko, ale by była afera ;) Jak nie wiadomo o co chodzi to prawdopodobnie albo o seks, albo o pieniądze.W tym przypadku o jedno i drugie. :) A tak serio to wiecie ile trzeba się napocić żeby mieć takie cialko? :) :) :) Nie wiem o co niektórym chodzi.Przecież,żeby wyczyścić tylną szybę w akwarium trzeba ubrać strój kapielowy ;):)

Edytowane przez Enia (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enia napewno trzeba z 20 minut w photoshopie :) i efekt jest :)

Mogłas dac sobie tridacne a jeszcze lepiej małże lima scabra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Dieter25 mówisz 20 minut i też tak będę wyglądać? ;) Kurcze,że na to nie wpadlam wcześniej. ;) A tu człowiek tak się męczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawiony grafik odessie tluszcz, powiekszy usta, piersi, usunie cellulit, zrobi klepsydre, opali cialo, wygladzi skore, wydluzy nogi, podkoloruje i kazda dziewczyna robi sie seksbomba z reklamy. Jak mowi reklama Moze to Meybeline moze to Photoshop ;) W necie jest wiele przykladow co moze dobry grafik ;)

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.