Skocz do zawartości
Świrek

Zimowy Zlot Morszczaków - Ustroń 7-9 marca 2014

Rekomendowane odpowiedzi

jedziemy.... kasa wpłacona z ośrodkiem rozmawiałem

dopisujemy się

wojtek i ewa i dwie nieletnie dziewczyny 4 i 16 lat

To świetnie! A w kwestii formalnej, uzupełnij listę ;)

P.S. No i cały czas czekamy na Olviera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie co słychac u Adam_s ?

W Milówce spore wrażenie pewnie nie tylko na mnie zrobiła akcja zrobienia testów adsorbentów fosforanów

fajnie jakby i tym razem mógł przyjechać i zrobić jakiś teścik :) Z pewnością większość z nas czekałaby z ciekawością jak ostatnio na te wszystkie tabelki wykresy opisowe wyników badań

pozdrawiam

luft

W Milówce to był gwóźdź programu,szkoda by Adama nie było,ale fakt,że się od dawna nie odzywał.

Roman na pewno jest na bieżąco co porabia Adam,ale co do jakiegoś konkursu to od dawna chciałem zorganizować test na wykonywanie pomiarów wody na Ca,Mg,Kh i inne.Kilka osób,ta sama woda i testy.

Niestety dla nas ani mnie ani Adama w tym roku nie będzie.

Adam jest tak zapracowanym człowiekiem że nawet nie mamy czasu pogadać przez telefon a i spotkania bardzo się ograniczyły.

Do tego jeszcze jedna zła wiadomość. Grunwald idzie do likwidacji. :ouch::crybaby:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. inmar+Inga+Bartek

3. luft z Kaliną

4. Włodzimierz + Ania

5, AnT

6. VDR + Basia + parapety w bagazniku

7. Yarcio ( też wezmę ze sobą swoje parapety )

8. kmirko+Beata

9.baszurek (bez parapetów,preferuję opcję wyspiarską "by Tester"

10. czapa771 i jego baba

11.Enia

12. kiflu

13. slawomirdyl (SF)

14. HetmanPL+Iwona+Michałek (5lat)

15.Wotciech +Ewa+Magda+Lena

zaraz ślę zaliczkę.

Ktoś jedzie z dziećmi w podobnym wieku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech.... ;)

1. Świrek + Kinga + Alicja(d)

2. inmar+Inga+Bartek

3. luft z Kaliną;

4. Włodzimierz + Ania

5, AnT

6. VDR + Basia + parapety w bagazniku

7. Yarcio ( też wezmę ze sobą swoje parapety )

8. kmirko+Beata

9.baszurek (bez parapetów,preferuję opcję wyspiarską "by Tester"

10. czapa771 i jego baba

11.Enia

12. kiflu

13. slawomirdyl (SF)

14. Smash + Kasia +Julka(d)

15. Mateusz89 z Agnieszką

16. HetmanPL+Iwona+Michałek (5lat)

17. rs

18. Wotciech +Ewa+Magda+Lena

Niestety dla nas ani mnie ani Adama w tym roku nie będzie.

Wielka szkoda :(

Edytowane przez Świrek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zajrzalem na strone i okazuje sie ze w tym samym czasie bedzie zjazd Szpilki Fest ;P

Szpilki_Ustro%C5%84_8%20marca_Dzie%C5%84%20Kobiet_Wis%C5%82a_.jpg

Takze Panie brac szpileczki podlaczymy Was do tego biegu ;) ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, w tym roku widze parytety czyli w miare dużo Pań na naszym zlocie

ale pomyślcie sobie, gdyby to bylo w Milówce, gdzie 95% w liczbie ponad 50 chłopa poszło by na te szpilki "popatrzeć" :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, będzie grubo...

interesująca pozycja - "zbójnicki napad"

Edytowane przez kiflu (wyświetl historię edycji)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz to widze jak mi Basia da popatrzec ;P ;P Ale cos czuje ze wiekszosc rozmow bedzie sie krecic w okolicach jacuzzi bueheheheh ;P :p


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja już się zastanawiam nad olejkami eterycznymi do Sauny :)

sauna + olejki + co kto lubi i można dyskutować o morszczyźnie :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze morszczaki. W związku ze zlotem Szpilki Fest proponuję zapisywać się już na zajęcia SPA. Ja mojej Kindze już zamówiłem prezent na Dzień Kobiet. No i masażysta jest spoza ośrodka, więc trzeba umawiać się wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Właśnie się zastanawiam jaką sobie przyjemność zafundować w spa. :) Niektóre nazwy brzmią groźnie,ale raz kozie śmierć. ;) W końcu kiedyś trzeba spróbować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Haha,poproszę o żywą skałę z krabikami i wieloszczetami. ;) Jak szaleć to szaleć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Kalinie też już zamówiłem. W sumie jest w czym wybierać jeśli chodzi o listę zabiegów


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja coś czuję że wolała byś jednak tridacne zamiast tej skały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żonka zgodziła się poprowadzić zajęcia plastyczne dla mam z dziećmi. Dlatego proszę odpowiedź, czy jesteście takimi zajęciami zainteresowani, bo trzeba się do nich przygotować. Np ustalić listę, co trzeba ze sobą wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Ewa żona Wojtka mam plan czasami sprzedać dziecko bo też siedzę w morskim po uszy mogę zabrać wszystko co trzeba prosze się nie martwić nie będziemy nadużywać cudzej pomocy mamy to szczęście że mamy własną nianię( Starsza córka ) podajcie proszę wiek waszych dzieciaków będzie łatwiej przygotowac pomoce .... żeby zajęły sie radośnie sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Walker, coś mnie te tridacny ostanio prześladują. ;) Masz rację,pewnie, że bym wolała . :) Świrek daj odpocząć żonie ;) .Znając życie to dzieciaki już tam wymyśla jakąś wesołą zabawę ;) A tak serio to o której zaczyna się ognisko,bo nie doczytałam.? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lista utworzona na tym forum to wszyscy uczestnicy czy jest jeszcze jaka inna lista ?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba @Świrek ją zaktualizował, bo widzę Sławka z seaforum. Łukasz, nie pytaj, przyjeżdżaj.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie jeszcze "wpuścicie" to przyjerzdżam:)


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Marek;)

No ale nic. Czekam na zielone światło od Świrka, w razie czego mam 3 wolne miejsca w aucie.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielone światło.

Nadane mobilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.