Skocz do zawartości
Świrek

Zimowy Zlot Morszczaków - Ustroń 7-9 marca 2014

Rekomendowane odpowiedzi

My też się meldujemy po powrocie, dziękujemy wszystkim!

Iwona, Michałek i Ja.


120x40x50, MaxpectRazor 160, Jebao WP40, AF +1,+2,+3 & AquaTrend Doser, Weipro+AM OR2500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek innych filmikow nie wypada pokazywać

stad taki obraz zlotu niepełny :)

Fajnie ze kazdy mogl sie bawic/wypoczywac wg swoich upodobań bez wchodzenia sobie w parade

Super zabawa i mega kultura. Szacun

wielkie wrazenie i brawa dla naszych pań zwlaszcza zony Wotciecha i Swirka, ktore nadawaly ton swoimi super pomyslami i dodaly temu zlotowi przyjacielska ciepla atmosfere. Kobiety górą :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również wszystkim bardzo dziękuję za spotkanie - było super! :)


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy za wspaniałe spotkanie. Miło było was wszystkich poznać.

Filmik rzeczywiście trochę kompromituje :-) .

Pozdawiam Mateusz89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać koment - Bartka nie było, to Ania nie tańczyła, bo Włodek to raczej tylko z kuflami oberki kręcił. :rofl:;)

Druga sprawa - co się Basi z grzywką stało? :shock: Wypisz wymaluj Chylińska - no to się nie dziwie, że Daruś się taki kozak na forach zrobił, bo w chałupie to sobie raczej nie pogada. :evil:

Co do filmu - dlaczego ze zlotów zawsze ktoś zamieszcza film, na którym to wygląda, jakby to był zjazd miłośników Disco Polo w remizie. Ostatnio z Wdzydz też taki się przewinął. :wallbash:

Janusz - jak Kiflu trenował z Marit, to ja od jutra zacznę chociaż z Terese (bo Justa ma przerwę), inaczej nie przeżyję dwóch dni we Wdzydzach, tym bardziej że ktoś tam buńczucznie zapowiadał że mnie będzie z szuwarów wyciągał.

spoko ... ale pamiętaj ... pierwsze masa potem rzeźba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek,nie wiem czy masz swiadomosc,po jak cienkim lodzie stapasz,mowiac o Chylinskiej...:lol:.

Tapniete z notka.

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem,

jak zawsze było grubo,

dała się we znaki słaba kondycja zlotowiczów ale myślę, że w lato po majówkach będzie zdecydowanie lepiej.

Krzychu, ja nie wiedziałem, że ty balety zaliczyłeś - masz stary bita w nogach :rofl:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież dałeś mi 5 dych,,, :icon_lampka: żebym całą noc przy twoim stoliku tańczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa.....nawet nie wiecie ile się musieliśmy dzisiaj nasłuchać od Pań sprzątaczek za ten bajzel w kawiarni po sobotniej imprezce :cheers::band: .

Edit:

To ja Ania, Jacek masz rację z tymi oberkami z kuflami piwa. :hrhr:

Bartek, przyjeżdżaj do Wdzydz bo znów nie będę miała z kim zatańczyć :wub:

Edytowane przez Włodzimierz (wyświetl historię edycji)

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa.....nawet nie wiecie ile się musieliśmy dzisiaj nasłuchać od Pań sprzątaczek za ten bajzel w kawiarni po sobotniej imprezce

Wydaliśmy tyle w barze, że powinno im wystarczyć na posprzątanie.

Ewentualnie mogli coś powiedzieć, to w niedzielę byśmy to ogarnęli.

Jeszcze raz pozdrawiam zlotowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaliśmy tyle w barze, że powinno im wystarczyć na posprzątanie.

Ewentualnie mogli coś powiedzieć, to w niedzielę byśmy to ogarnęli.

Jeszcze raz pozdrawiam zlotowiczów.

Spokojnie, luzik. Ja jestem dumny ze Zlotowiczów i uważam, że pozostawiliśmy po sobie bardzo dobre wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wydaliśmy tyle w barze, że powinno im wystarczyć na posprzątanie."

Najwięcej chyba Oliwier :ice:

Edytowane przez kiflu (wyświetl historię edycji)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, że tylko 2 zdjęcia, ale dosłownie tyle udało mi się zrobić na tym zlocie :p

nasz powiew oceanu

20140308_202235.jpg

niedzielne śniadanie niepokonanych

20140309_092754.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,ze mam u siebie kawalek tego oceanu :) i korzystajac z okazji - jeszcze raz wielkie dzieki za prezent - szczepka jest mega,mam nadzieje,ze da sobie w moim sloiczku rade :).

post-13391-1394481298,32_thumb.jpg

Tapniete z notka.

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz "niepokonanych" ale jakich zmęczonych po tej wycieczce na Równice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równica, no właśnie kto nie doszedł, niech żałuje :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VDR chyba przypakował dlatego taki chojrak na forum :)


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popłakałem się jak kiflu młócił chipsy, a reszta tańczyła :D Mina... o zgrozo :D niestety u mnie plany się pokrzyżowały i nie dałem rady :( ale w czerwcu damy ognia! :)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuka opanowania

Smyropad


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezwzględna :) łapałeś rytm ... melodyjne usta? :)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w czerwcu damy ognia! :)

Tiaaaaa, już widzę jak ci Ela pozwoli dać ognia. :evil: :evil: :evil: :evil:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niestety niedzielna ekspedycja na Czantorię miała nieoczekiwany przebieg :veryangry: Wjeżdżały cztery ekipy, a na górze odnalazły się trzy... Jesteśmy z Wami, trzymajcie się! Co nas nie zabije, to nas wzmocni...


120x40x50, MaxpectRazor 160, Jebao WP40, AF +1,+2,+3 & AquaTrend Doser, Weipro+AM OR2500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacuś ... dla chcącego nic trudnego... szykuj się :thumbsup:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.