Skocz do zawartości
Kamila 27G

3 setki solanki - takie tam śmichy padalców

Rekomendowane odpowiedzi

Łohohohohoo :) Już Ci nie jest do śmiechu ?

PS: dam Ci drugiego Warna - taka promocja bo już piatek ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posmiales sie,bylo fajnie ale czas skonczyc te glupoty.

Mozesz mnie zbannowac,nie zalezy mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamila spokojnie po co te "padalce" "barany" ?

Każdy normalny zakłada wątek z opisem i fotami a Ty opisujesz ze sprzętu nie podasz żeby nie było że się chwalisz fot nie dasz bo nie umiesz to po o ten wątek??

Wyluzuj bo tak to daleko nie zajdziesz po drugie na tel.też można pisać poprawnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:animier::evil:

Ale tak serio myślę że dziewczynom jest ciężej założyć i wnieść baniak o 3setce nie wspomnę.

Dlatego jestem przeciwny równouprawnieniom ale życzę powodzenia.

No proszę Cię... jak się tylko ma chęci to bez problemu ;)

Miałam niezły ubaw jak widziałam miny facetów, gdy wciskając na giełdzie akwarium o dł. 120 cm do Ibizy - weszło na styk, strach było bagażnik zamknąć, aby szyby nie uszkodzić (w samochodzie oczywiście). Z chłopakiem od którego kupiłam, wnieśliśmy razem - bez proszenia się stada gapiów ;) Nie wszystkie laski są takie "delikatniusie" ;)

Edytowane przez Agnieszka S (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No proszę Cię... jak się tylko ma chęci to bez problemu ;)

Miałam niezły ubaw jak widziałam miny facetów, gdy wciskając na giełdzie akwarium o dł. 120 cm do Ibizy - weszło na styk, strach było bagażnik zamknąć, aby szyby nie uszkodzić (w samochodzie oczywiście). Z chłopakiem od którego kupiłam, wnieśliśmy razem - bez proszenia się stada gapiów ;) Nie wszystkie laski są takie "delikatniusie" ;)

Zgadzam się i ja :robo:

Ale nie wszystkie są też tak krzykliwe.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i ja się podpiszę Dziewczyny! Musimy chronić dobre imię kobiet w tej działce ;) :welcome:


Akwarium 90x60x55h (komin wewnętrzny) FullOW + sump; ponad 300l wody w obiegu, odpieniacz Deltec Sc1455; 2x Tunze 6045; Obiegowa Tunze Silence 1073.04; Lampa LED Maxspect Razor 16000K; 28,5 kg LR; 20kg LS; 200ml biopelletek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajowe te nasze dziewczyny :-D. I też będę chronić dobre imię kobiet w tej działce :-D. A zresztą co mi tam w każdej działce będę chronić - taki jestem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie laski są takie "delikatniusie" ;)

Mnie wystarczy że ja nie jestem delikatniusi.

Dokładnie zgadzam się nie wszystkie są wyjątki.

:smile_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Też nie jestem delikatniusia :) 300 l akwarium przenosilam z córka bez problemu. :) Ale moją 700 l ? :( Podeszlam,złapałam i ani drgnęło. :( Wstyd mi, ale musiałam poprosić o pomoc facetów i to takich trochę dużych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem delikatniusia :) 300 l akwarium przenosilam z córka bez problemu. :) Ale moją 700 l ? :( Podeszlam,złapałam i ani drgnęło. :( Wstyd mi, ale musiałam poprosić o pomoc facetów i to takich trochę dużych. ;)

Kobiety nie są raczej od dźwigania to nie żaden wstyd tylko natura, z nią się nie walczy.

Niektórzy mniejsi sobie lepiej radzą i to już nie jest wyjątek tylko wnioski z przeszłości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o używanego miniflotora , niektórzy na podmianach jadą, przecież można się wymienić na butelkę.

Ustalić,wymienić i dogadać.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w domu hehehe


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i zrobię to z każdym następnym podobnym.

Odrobinę wyczucia nie zaszkodzi nawet Tobie bez względu na sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak że po pierwsze to jest off topic a po drugie napisałem Waldiemu że Kamila potrzebuje odpieniacz co w tym złego ??

Walker widze że masz straszny problem do mnie mimo iż mam szacunek do Ciebie jako Twój staż na NR jest długi ale czasem" przeginasz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam, to trochę mi wstyd za Ciebie.

Nie rozumiem po co zakładałaś wątek o swoim akwarium, jak nawet o najważniejszych rzeczach - takich jak sprzęt - nie wspomniałaś.

Akwarium masz 3 lata, a nie wiesz takich podstawowych rzeczy (co to jest rewizja)?

Co do Panów wyżej (popieram kobietki) - nie wszystkie Panie są takie nieporadne :)

Tylib

Edytowane przez Pandora (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat Kamili wyczerpany, oczywiście życzymy jej sukcesów - niestety z uwagi na multikonta - dostaje ona banana od "barana, prymitywa i padalca" Skoczka :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.