Skocz do zawartości
g.renoir

Otwarte, naruszone opakowania produktów.

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż i mnie dopadło teraz , otwarte opakowanie planktonu niezabezpieczone żadną folią i do tego w opakowaniu może 1/ 4 opakowania ,nawet nie ma wagi , cóż na razie zgłosiłem reklamacje i czekam jak się nie wyjaśni pokaże i napiszę co i jak ,mam nadzieje że to błąd pracownika i będzie dobrze


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki sklep akvarius?


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam jak będzie oki to nie będę robił antyreklamy , łatwo komuś zrobić kuku a nie zawsze wiemy wszystko, dla czego tak się stało


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż i mnie dopadło teraz , otwarte opakowanie planktonu niezabezpieczone żadną folią i do tego w opakowaniu może 1/ 4 opakowania ,nawet nie ma wagi , cóż na razie zgłosiłem reklamacje i czekam jak się nie wyjaśni pokaże i napiszę co i jak ,mam nadzieje że to błąd pracownika i będzie dobrze

...a te opakowanie naruszone to tak czasem nie arctic plankton ? Bo mamm donos na takiego jednego lysego sprzedawce z broda ze slaska co chcial wcisnac otwarte opakowanie. Motyw byl taki iz zapytany o ten produkt wyjal go z lodowki i dochadzac do klienta odkrecal niby zakretke zeby pokazac zawartosc. A butelka dawno juz byla otwara i Bog wie co tam wymieszane. Moze zupa pomidorowowa ? Bo planktonu to nie widzialo pewnie od epoki kamienia lupanego. Koniec swiata :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki sklep akvarius?

Mehi. Ja z kolei slyszalem ze ty serwisujesz te slynne 3500 litra z warszawy na ktorego update czeka cala Polska z Ministestwem Spraw Wewnetrznych wlacznie. Wiec cie prosze. Pisze tu coraz wiecej ludzi z forum a ty sobie jaja robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a te opakowanie naruszone to tak czasem nie arctic plankton ? Bo mamm donos na takiego jednego lysego sprzedawce z broda ze slaska co chcial wcisnac otwarte opakowanie. Motyw byl taki iz zapytany o ten produkt wyjal go z lodowki i dochadzac do klienta odkrecal niby zakretke zeby pokazac zawartosc. A butelka dawno juz byla otwara i Bog wie co tam wymieszane. Moze zupa pomidorowowa ? Bo planktonu to nie widzialo pewnie od epoki kamienia lupanego. Koniec swiata :-)

jak masz donos to zachowaj to dla siebie, chyba,ze masz jakiś konkretny dowód na czyjąś niekompetencję to napisz wprost, bo mam nieodparte wrażenie, ze bardzo chcesz tu zostać celebrytą. Więc albo popraw post pisząc konkretnie co komu masz do zarzucenia albo zamilknij.

I kilka słów dla Ciebie i dale:

1.forum wiele lat funkcjonowało bez reklam i będzie funkcjonowało gdyby reklam zabrakło

2.reklamodawcy nie wywierają nacisku na moderatorów i właścicieli

3.zamykanie tematów, usuwanie postów itp działania nie mają związku wyświetlaniem reklam

4.właścicieli forum nie łącza żadne tajemne związki z reklamodawcami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g.renior - już Ci wczoraj napisałem na PW.

Albo jedziesz po całości i masz świadków czy tam dowody - a z tego co mi pisałeś to masz (wtedy wypowie się też ten sklep - mam nadzieję) albo ten temat potraktujemy jak już inni pisali wyżej "czyli tzw temat z d*py" i poleci on w siną dal.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz donos to zachowaj to dla siebie, chyba,ze masz jakiś konkretny dowód na czyjąś niekompetencję to napisz wprost, bo mam nieodparte wrażenie, ze bardzo chcesz tu zostać celebrytą. Więc albo popraw post pisząc konkretnie co komu masz do zarzucenia albo zamilknij.

I kilka słów dla Ciebie i dale:

1.forum wiele lat funkcjonowało bez reklam i będzie funkcjonowało gdyby reklam zabrakło

2.reklamodawcy nie wywierają nacisku na moderatorów i właścicieli

3.zamykanie tematów, usuwanie postów itp działania nie mają związku wyświetlaniem reklam

4.właścicieli forum nie łącza żadne tajemne związki z reklamodawcami

Umieranie nie boli - boli zycie. Jaka przyjac wiec postawe kiedy jeden drugiego patrzy wykolegowac przy pierwszej mozliwej okazji i to w bialy dzien ? Taki juz ten kryzys zaawansowany ?Jako spolecznik i swego rodzaju felietonista podjalem temat bo tez zostalem oszukany. Jak widac nie ja jeden ! Jest nas wielu. Jak macie podglad wejdzcie sobie na moja skrzynke pw. Celebryta ? Nie szukam poklasku... z gory jestem tu skazany ba banicje. Ja tylko szukam prawdy - prawdy jako twierdzenie uznane za prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie podglad wejdzcie sobie na moja skrzynke pw. Celebryta ? Nie szukam poklasku... z gory jestem tu skazany ba banicje. Ja tylko szukam prawdy - prawdy jako twierdzenie uznane za prawdziwe.

O stary.... zaraz CI załaduje bana za takie pisanie.

Szukasz prawdy ? hehehe - moim zdaniem grasz w kalambury i masz z tego podnietę.

Tak samo mam prośbę do Tych odważnych co do Ciebie napisali PW - LUDZIE piszcie tutaj.

Masz czas do 20:30 - jeśli nie napiszesz kto, gdzie, kogo, za co to temat umrze pod moim guzikiem.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g.renior - już Ci wczoraj napisałem na PW.

Albo jedziesz po całości i masz świadków czy tam dowody - a z tego co mi pisałeś to masz (wtedy wypowie się też ten sklep - mam nadzieję) albo ten temat potraktujemy jak już inni pisali wyżej "czyli tzw temat z d*py" i poleci on w siną dal.

A jak to fizycznie mialo by wygladac ? Mam dawac tu nicki z forum ? Ujawniac ich personalia? Czy tez delegacja do suedziby Nano Reef?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz po prostu do jakiego sklepu masz jakieś ale, jaki sklep Cie wycyckał - wtedy reszta pewnie też tu napisze (tych poszkodowanych)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok. Chodzi o erybke oddzial zabrze. Mam teraz dzwonic do wszystkich zeby tu sie ujawniali? Jest przeciez sobota i to po 20:00 :)

Wypelnilo sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamm donos na takiego jednego lysego sprzedawce z broda ze slaska co chcial wcisnac otwarte opakowanie. Motyw byl taki iz zapytany o ten produkt wyjal go z lodowki i dochadzac do klienta odkrecal niby zakretke zeby pokazac zawartosc.

Bzdury piszesz. Podaj proszę kiedy sytuacja miała miejsce, w sklepie jest monitoring z archiwum do pół roku wstecz, bardzo chętnie obejrzę to otwieranie przezroczystego opakowania "żeby pokazać zawartość".


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cie czytanie tego forum jest bardziej wciągające niż wiry w kiblu ;-) ciekaw jestem na co się leczy pewna część osób, która tu taką rozpier... wprowadza.

SkoczekPL weź zamykaj ten syf bo za chwilę to będzie niezły jarmark...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszesz. Podaj proszę kiedy sytuacja miała miejsce, w sklepie jest monitoring z archiwum do pół roku wstecz, bardzo chętnie obejrzę to otwieranie przezroczystego opakowania "żeby pokazać zawartość".

...taka masz ulotna pamiec? A Sebastiana kojazysz? Przyjedziemy oboje ci odswiezyc pamiec tak jak w piosence... " jesli tylko chcesz..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oboje ?.... hmmmmm :)

A tak przy okazji... g.renior - czy my się nie znamy ? Bo mi ten sposób pisania coś przypomina (kogoś)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję że kolega g.renoir chciał zostać zauważony na forum :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję że kolega g.renoir chciał zostać zauważony na forum :p

Baa..Ci co mnie znaja powiedza Ci wprost " g.renoir" to ktos wyjatkowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autentycznie ty masz jakies chore parcie na szklo. moze lewatywa by ci sie przydala na obnizenie cisnienia? masz cos do mnie to mi to napisz wprost a nie teksty typu "podobno..." bo nie bedziesz mnie obrazal insynuacjami pod moim adresem.

Łysy, wiadra maja takie psztyczki przy pokrywce, ktore sie urywa przy pierwszym otwarciu.


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem dostrzeżony, miło mi :) Pozwolisz że odpowiem ? Posłużę się cytatami, żeby było łatwiej zrozumieć i uniknąć przekłamań...

I kilka słów dla Ciebie i dale:

1.forum wiele lat funkcjonowało bez reklam i będzie funkcjonowało gdyby reklam zabrakło

2.reklamodawcy nie wywierają nacisku na moderatorów i właścicieli

3.zamykanie tematów, usuwanie postów itp działania nie mają związku wyświetlaniem reklam

4.właścicieli forum nie łącza żadne tajemne związki z reklamodawcami

Czy gdzieś poniżej, w mojej wypowiedzi jest zarzut, na który Twój post maił by być odpowiedzią ? Czy zarzucałem jakakolwiek presję ze strony sponsorów forum ? Naciski, czy próby manipulacji ? Nie. Po prostu podsumowałem swoje obserwacje - w chwili kiedy pojawia się na forum nazwa popularnego sklepu, odzywają się zarówno zadowoleni klienci, jak i ci mniej zadowoleni. A cała dyskusja łatwo zbacza w stronę wycieczek prywatnych. Co ten wątek udowodnił. Albo wątek wylatuje w kosmos - raz czy dwa, przez całą moją karierę zauważyłem taką sytuację. Jako że nie prowadzę archiwum forum, nie mam dowodów na potwierdzenie tego. Dlatego czy gdzieś się myliłem w poniższej wypowiedzi lub zarzuciłem coś, na co odpowiedzią był Twój post ?

Nie łatwiej... bo wtedy okaże się że to sponsor i temat wyleci w niebyt, albo zrobi się z niego rynsztok ... przecież to zawsze wina użytkowników nie potrafiących się zachować, a nie sklepu łożącego na utrzymanie forum (i nie tylko...).

Plomba zerwana na palecie czy przez nieuwagę kuriera.... kpina w żywe oczy...

Co się liczy i co sobie osobiście cenię - błyskawiczna reakcja na reklamację - sam miałem kilka takich wypadków. Dzięki nim zostałem lojalnym klientem tych dwu sklepów (stacjonarny i wysyłkowy). Szacunek okazany klientowi, w tym wypadku zaprocentował...

W sklepie pracują tylko ludzie, zdarza się też pomylić, zdarza się źle zapakować towar, ale postawa sklepu - to inna historia i jeśli jest uczciwa, to szanuję i nie żal nawet nieco przepłacić - w takich sytuacjach, nie mówi się o pieniążkach :).

Pozwoliłem sobie również odnieść się do tłumaczenia jakoby w transporcie mogło się takie zabezpieczenie zerwać - opieram się na doświadczeniu zawodowym, swego czasu dużo takich palet czy wiaderek oglądałem. Nie z solą, ale tego typu.

Pozwoliłem sobie również wyrazić zdanie na temat tego, czego oczekuję i co doceniam w sklepie. Akurat rybka jest sklepem na który zawsze mogłem liczyć. Nawet w sytuacji kiedy musieli własnym sprzętem "założyć" za producenta. Dlatego jestem klientem tego sklepu.

Pozwolę sobie zauważyć również, przekaz klawiaturowy jest dosyć ubogi w swej formie i dlatego łatwo przeoczyć faktyczną treść przekazu.

Podejście bez emocji znacznie ułatwia zrozumienie i przekaz informacji. Jak również dzięki temu można uniknąć wielu całkiem niepotrzebnych spięć.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra.

Od tej pory w temacie piszą TYLKO osoby "poszkodowane" lub w/w sklep lub autor czyli Pan r.renoir vel Man in the Rain ;)

Reszta nie na temat będzie kasowana przez moderatorów.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawde to miarka sie przebrala kiedy kupowalem ryby. Cztery zoltki, dwa hepatusy i inna jakas tam drobnica. Pokazalem ktore chce i rozgladalem sie dalej po sklepie. Nie bede przeciez trzymal pracownika za reke. Jakie bylo moje zdziwienie po wpuszczeniu do akwarium. Zaraz telefon, zdjecia reklamacja. Zapadniete brzuchy, jedna zebra bez oka. Przyszlo info odlowic i wymienimy. No to mysle pieknie.Ryba ma policzone dni a ja bede wyjmowal 100 kg skaly i gonil z siatka po 1600 litrach. Raczej niewykonalne. Zoltek padl. Lezy na dnie ida zdjecia. Jak myslicie dostalem zwrocone za ta rybe ?

wczesniej mialem hepatusa jak karpia i zebre z likwidowanego przez nich zbiornika. Z tymi rybami przyszla do mnie ospa. Dzwonie pytam, jest kontakt do poprzedniego wlasciciela? Jakim pokarmem karmil. Odp. Jedza wszystko:) Ryby pochowane po skalach w koncu padly a ospa zostala.

Jestem konkretnym klientem. Zawsze zostawialem okolo tysiaca zl. Bardzo przykre bylo to, iz z czasem przy placeniu trzeba bylo niestety miec swoja kartke z wyliczeniami bo czesto sie okazywalo ze cos jest zle policzone- cos doliczone. Kiedy nie dostajesz dowodu zakupu roznie to bywa. Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chciałbym wtrącić 3 grosze bo myślę że mowa tu o FM.

(jadę na fM)od soli, pokarmy po bakterie już od roku. Co do opakowań to jest różnie nie ukrywam że kupuje produkty z z różnych sklepów bo nie zawsze jest na stanie w danym sklepie, i w każdym z tych sklepów jest tak samo. wiadro zabezpieczenie czasami ma a czasami nie a czasem naderwane produkty płynne takiego zabezpieczenia nie mają a pokarmu znowu mają nie moja w tym głowa czemu tak jest ale sól za każdym razem jest tej samej granulacji (a FM ma specyficznie grubszą sól ) parametry też się nie zmieniają więc myślę ok. Na inne produkty zbiornik też reaguje pozytywnie lub nie ale to już zależy od nas jak podajemy,Bailing, mikroelementy ,bakterie itp.zawsze,mamy wybór do sklepu i zakupów innych produktów bardziej zabezpieczonych .

Ja myślę że tutaj pretensje powinny być kierowane do producentów firm a nie do pośredników .Może wtedy byłoby mniej jadu na forum i niepotrzebnych dyskusji .

--

Edytowane przez argento (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.