Skocz do zawartości
pablo75

Posolona DRUKARKA ! :) - czyli coś innego niż zwykle

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też podoba się pomysł i wykonanie, brakuje tylko fotek w temacie...interesuje mnie też jakie swiatło?


Akwa 560l (155x60x60) + sump 100l wody (po wymiarach ze 180), Deltec AP850, reef circulator 10000 + Jebao WP40, NJ6000, 6-8x T5 80W, LR ~50kg, LS~31kg i coś tam jeszcze... pelletki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi że sie podoba :)

Ponizej jeszcze kilka fotek z placu boju ;)

Oświetlenie 9diód 3w Power Led (3x biała 12000K , 4x niebieska , 1x zielona , 1x purpura) wszystko na 3 obwodach

Grzałka aquael 50W (troche za mała bo nie jest tak ciepło w pracy i czesto sie włącza - bedzie wymiana na 150W)

zasolenie 1,021 ( przy kolcobrzuchach jest OK )

pozdrawiam

PABLO

post-17397-0-08426700-1391509876_thumb.jpg

post-17397-0-25816300-1391509895_thumb.jpg

post-17397-0-49663000-1391509917_thumb.jpg

post-17397-0-41657400-1391509952_thumb.jpg

post-17397-0-74314400-1391509985_thumb.jpg

Edytowane przez pablo75 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze i samsung moglby spokojnie od Ciebie wykupic pomysl na reklame, no bo przeciez nic nie oddaje glebi kolorow, jak morskie akwarium ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze i samsung moglby spokojnie od Ciebie wykupic pomysl na reklame, no bo przeciez nic nie oddaje glebi kolorow, jak morskie akwarium ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

A ja myślę że jak "Samsung" to zobaczy to jeszcze poprosi o kasę od pomysłodawcy , chyba że nie będzie to stało w miejscu publicznym.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi- Ty jak zwykle... ;)

Poprostu wyobrazilem sobie wielki plakat w centrum miasta z taka reklama. Jak kolega zaklei albo zdejmie logo z drukarki, to moze miec w publicznym..

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C.D. Kolcobrzuchy pływają , pierwsze korale miekkie zagosciły (małe szczepeczki z mojego akwarium)

poprawiłem oświetlenie , wszystko juz sie włącza automatycznie kazda sekcja , dołozyłem 2 diody niebieskie jeszcze i jedną białą wiec teraz swieci 12 diod 3w czyli około 36w i jest teraz ładnie doswietlone .Dołożyłem tez nocne oswietlenie w postaci 3 niebieskich diod z paska zeby nie było ciemnicy zupełnej ...

pozdrawiam

PABLO

ps. sory za jakość fotek ale telefonem zrobione na szybko , nastepnym razem bardziej sie postaram :)

post-17397-0-86569200-1391778646_thumb.jpg

post-17397-0-62188700-1391779835_thumb.jpg

Edytowane przez pablo75 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne :) Kolcobrzuchy tych ślimaków nie zjedzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zjedzą ale jak beda 2 razy wieksze ;) tej wielkosci jakie sa nie dadzą rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C.D. Kolcobrzuchy pływają

tylko proszę Cię - nie naciskaj przycisku "COPY" bo obsada Ci się momentalnie podwoi w tym zajefajnym zbiorniku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko proszę Cię - nie naciskaj przycisku "COPY" bo obsada Ci się momentalnie podwoi w tym zajefajnym zbiorniku .

A ja mowię wciskaj. Tylko w kolorze :p


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Czy drukarka jeszcze działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw bo pomysł niebanalny?

A jeszcze jakby orginalny panel wykorzystac do sterowania swiatłem i temperatura to już by był wyczesany sprzęt! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz drukarki podrozeja, nawet te stare :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i HP powinien zostać sponsorem :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i HP powinien zostać sponsorem :)

Chyba raczej Samsung za lokowanie produktu powinien zapłacić. Bo reklama całkiem fajna i do tego chyba jeszcze nie wykorzystany pomysł. Ciekawe jak klienci reagują i ilu z nich zaraziło się chorobą morską.

Ciekawe kiedy powstanie akwa w TV kineskopowym miejsca więcej niż w drukarce. Jakoś takie pomysły recyklingowe mają urok same w sobie.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chwialek - takem czuł że źle trafiłem :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TV już były :)

k,NDUxODE3NDAsNzI2MDI0,f,z4818185M.jpg

Morskie? za głośnikiem idealne miejsce na panel. Teraz do prehistorii przechodzą te początkowe wersje płaskoekranowe, ale jeszcze z kineskopem. Ciekawe czy takim akwa w obudowie nie zainteresował by się jakiś dział marketingu. Reklama jak talala i do tego jakie żywe kolory.

Czy można prosić o aktualizację drukarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.