Skocz do zawartości
bartek1080

jak powinna być zapakowana sól Red Sea Coral Pro Salt

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj dotarła do mnie sól Red Sea Coral Pro Salt

jak powinna być oryginalnie zapakowana ??

pierwszą jaką kupiłem była zapakowana w wiaderko 7 kg w środku spięta opaską folia a na niej instrukcja

dzisiaj dotarła do mnie sól Ta sama 7 kg ale denko z wiaderka z wierzchu brudne było od wody solanki

a w środku wiaderka worek foliowy niezabezpieczony opaską i brakuje instrukcji w środku skąd mam wiedzieć że sól którą zamówiłem jest solą w 100% solą którą chciałem zamówić?

Edytowane przez bartek1080 (wyświetl historię edycji)

89cc1151d3a3b103ec6eaa01c2f8c53eu710a626.png?upd=20150222141144

Akwarium: 120l. 60x45x45 sump Sump 70x34x45 85l. lampa: lumini 150w Cytkulacja: Jebao RW-4 ,RW-8 Obieg: JW 3000 Odpieniacz: turboflotor blue 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj również dostałem sól Red Sea Coral Pro

Pokrywka nie miała żadnych zabezpieczeń,

a w środku otwarty worek z solą bez żadnej opaski

instrukcji też nie było .

Edytowane przez darrad (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam odpowiedział sklep , w którym kupiliście sól? Pisanie do producenta ma sens na wypadek gdyby ktoś wpadł na pomysł zeby przesypywac sól. Na szczęście najtańsza sól na naszym rynku (polska ;) ) nie jest napewno gorsza od red sea wiec to nie bedzie duży problem. Chyba ze macie sól do chodników na zimę ... Tego bym nie życzył ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do producenta już napisałem teraz czekam na odpowiedz zdziwiła mnie ta różnorodność pakowania w jednym sklepie inne zabezpieczenie niż w drugim na razie bez nazw sklepów nie chce nikogo tu osądzać bo sam nie wiem kto jest winny i czy jest winny


89cc1151d3a3b103ec6eaa01c2f8c53eu710a626.png?upd=20150222141144

Akwarium: 120l. 60x45x45 sump Sump 70x34x45 85l. lampa: lumini 150w Cytkulacja: Jebao RW-4 ,RW-8 Obieg: JW 3000 Odpieniacz: turboflotor blue 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Red Sea kupowałam dosłownie miesiąc temu i było wiaderko 7kg, w środku czysto, woreczek spięty klipsem, instrukcja. Tak jak opisałeś swój pierwszy zakup. Ja bym takie opakowanie jakie Ci się teraz trafiło z miejsca reklamowała w sklepie.


150l, wymiary 60x50x50, filtracja reefpack 250, oświetlenie 4x24W, 12 kg LR, 18 kg LS, start 7.01.2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak powinna być oryginalnie zapakowana ??

pierwszą jaką kupiłem była zapakowana w wiaderko 7 kg w środku spięta opaską folia a na niej instrukcja

dzisiaj dotarła do mnie sól Ta sama 7 kg ale denko z wiaderka z wierzchu brudne było od wody solanki

a w środku wiaderka worek foliowy niezabezpieczony opaską i brakuje instrukcji w środku skąd mam wiedzieć że sól którą zamówiłem jest solą w 100% solą którą chciałem zamówić?

podobnie jest ze świetlówkami T5 wypalonymi nad sklepowymi zbiornikami . nie powiem w jakim sklepie , już w nim nie kupię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde wiadro ma w środku worek spiety plastikową opaska i instrukcje z numerem seryjnym danego opakowania, jeśli tego nie ma to trzeba zapytać o to sklep

Wysłane z mojego SK17i przy użyciu Tapatalka


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie jest ze świetlówkami T5 wypalonymi nad sklepowymi zbiornikami . nie powiem w jakim sklepie , już w nim nie kupię .

to ty nie sprawdzasz swietlowek przy zakupie?? przeciez swietlowka uzywana ma ciemny ring przy koncu. jak sie nie umie kupowac to moze lepiej dla sklepu ze juz tam nie kupujesz.


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moich wiadrach a mialem 22kg i 7kg byly instrukcje z numerem serii.

Ponadto wiadro 7kg mialo "plombe" ktora trzeba bylo wylamac aby otworzyc wiadro. 25kg tego nie miala.

Sol w worku, zabezpieczona niebieska "zapinka".

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ty nie sprawdzasz swietlowek przy zakupie?? przeciez swietlowka uzywana ma ciemny ring przy koncu. jak sie nie umie kupowac to moze lepiej dla sklepu ze juz tam nie kupujesz.

A dlaczego mam zakładać że w jakimś sklepie pracuje złodziej czy oszust ? Czy świetlówka używana tydzień czasu też będzie miała wypalenie ? A co z lampą ledową? czy chemią kupowaną przez sieć ?

Ja zakładam że każdy jest uczciwy. A jeśli mam dowód że zostałem oszukany, dla takiego sklepu kończy się to bardzo kosztownie. Nie bardzo rozumiem Twoją reakcję. Poza tym jak ma sprawdzić kupując wysyłkowo ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..jak sie nie umie kupowac to moze lepiej dla sklepu ze juz tam nie kupujesz.

chyba przesadziłaś


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie jest ze świetlówkami T5 wypalonymi nad sklepowymi zbiornikami . nie powiem w jakim sklepie , już w nim nie kupię .

Dlaczego nie powiesz w jakim sklepie, jeśli są podejrzenia o takie oszustwa to pisz jaki sklep - przecież chodzi o to, żeby następnych nie oszukiwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wiaderka soli powinny być zamknięte i zaplombowane z instrukcją w środku, jeśli tak nie jest, trafiłeś na nie oryginalny produkt. Myślę, że firma Red Sea jako, że jest bardzo solidną marką dbającą o swoją jakość zainteresuje się faktem sprzedaży nieoryginalnej soli. Jeśli nie uda Ci się uzyskać do nich kontaktu napisz do nas na priv, tam Ci podam bezpośredni kontakt do przedstawiciela na europe środkowo-wschodnią który z pewnością nie pozostanie obojętny na tego typu procedery. Oczywiście najlepiej jakbyś miał paragon i fotkę tego co zastałeś w środku.

Pozdrawiam

Bartłomiej Sarecki

Skrzydlica.pl

Najważniejsze! Nie ma co oczerniac sklepu. Może jego wiaderko było nie od producenta a z hurtowni... Tez nie otwieram każdego i nie patrzę czy oryginalnie zapakowane;)) ale przedstawiciel mając zgłoszenie juz sam sobie dojdzie prawdy. Oszustwa trzeba napietnowac ale istnieje takie prawo jak domniemanie niewinności;))

Edytowane przez Skrzydlica.pl (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj napisałem do sklepu Sprzedawca zapewnił mnie że to nie z jego winy i otworzył kolejną sól tej firmy w której też nie było zabezpieczenia poprosił mnie o wysłanie maila wraz ze zdjęciami którego przekaże do swojego dostawczy Soli

nie mam zamiaru oczerniać sklepu ponieważ nie wiadomo kto został oszukany możliwe ze sprzedawca nic o tym nie wiedział


89cc1151d3a3b103ec6eaa01c2f8c53eu710a626.png?upd=20150222141144

Akwarium: 120l. 60x45x45 sump Sump 70x34x45 85l. lampa: lumini 150w Cytkulacja: Jebao RW-4 ,RW-8 Obieg: JW 3000 Odpieniacz: turboflotor blue 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, koleżanki i koledzy, nikt nie mówi o oczernianiu. Ale, po pierwsze, informacja o sklepie powinna paść, jak również powinien zostać podany sposób załatwienia sprawy.. Akwarystyka morska to nie zbieranie kapsli czy puszek. To hobby kosztowne. Ludzie zostawiają czesto całe wypłaty w sklepie. Sklepy mają swoje narzuty, które do najmniejszych nie należą. Ich sprawa. Ja im do portfela nie zaglądam. Ale jeżeli już robię gdzieś zakupy to oczekuje że sklep dołoży maksimum starań żeby klient, czyli JA - był zadowolony. Ja mam wybór, skoro zostawiam swoje pieniążki tutaj a nie gdzie indziej. To dzięki mnie sklep ma rację bytu i utrzymanie.

Dlatego też oczekuję że sklep dołoży maksimum starań żebym miał pewność że kupuję towar taki, jaki chcę. Nie najtańszy, nie "dobry bo tani". Ale to co chcę. I jeżeli sklep nieświadomie został oszukany, są prawne drogi na rozwiązanie tego. Ja jako klient, chciałbym wiedzieć że nawet w takiej sytuacji mam prawo oczekiwać pełnej rekompensaty (oryginalnego towaru) i słowa "przepraszam, nawaliliśmy". Ponieważ pomyłki się zdarzają, ale trzeba być odpowiedzialnym za to co się robi.

Dlatego chętnie bym się dowiedział co to za sklep i jak załatwił tą sprawę.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z tymi świetlówkami T5 to jest jakiś porządny sposób jak sprawdzić czy nie były już świecone. Często kupuję wysyłkowo jak to sprawdzić? Bo pewne podejrzenie ostatnio miałem niestety:/ a wiadomo światło sprawa poważna


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wiaderka soli powinny być zamknięte i zaplombowane z instrukcją w środku,

Mam 22kg po RSCP w ktorej nie ma zadnej plomby do wylamania... wiec czy na pewno kazde ?

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 25kg po RSCP w ktorej nie ma zadnej plomby do wylamania... wiec czy na pewno kazde ?

opakowanie RSCP 25 kg to foliowy zgrzewany worek, wiec tam chyba ciężko coś podmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem zwykłą sól RS (9kg) i wiaderko jak i worek niczym nie były zabezpieczone. Instrulcji też nie było. Także to chyba normalne albo przekręt na większą skalę w co wątpię.


Akwarium 80x45x45 (162L), Światło 6x24W T5, Cyrkulacja 2 x Tunze 6025, Odpieniacz Deltec MCE600. Bez panela i sumpa. Zalane 02.02.2014.

Obsada: Chrysiptera Parasema, Pictiochromis paccagnellae, 2 x Amphiprion ocellaris, 2 x Chromis Viridis, Halichoeres melanurus, Ecsenius bicolor, Labroides dimidiatus, Mandaryn wspaniały do tego jakieś miękasy, LPSy, SPSy, 2 x Lysmata amboinensis, ślimaki, rozgwiazda piaskowa, jeżowiec i wężowidła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opakowanie RSCP 25 kg to foliowy zgrzewany worek, wiec tam chyba ciężko coś podmienić

Zgrzac worek to akurat pikus. Ale w moim przypadku worek nie byl zgrzewany. Zabezpieczony tylko i wylacznie niebieska opaska. No oczywiscie byl w wiadrze. Dokladnie to chyba 22kg ale z przyzwyczajenia do Reef Crystal mi sie napisalo 25. W kazdym razie moje wiadro 22kg nie posiada plomby do wylamania.

VDR by mobile


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrzac worek to akurat pikus. Ale w moim przypadku worek nie byl zgrzewany. Zabezpieczony tylko i wylacznie niebieska opaska. No oczywiscie byl w wiadrze. Dokladnie to chyba 22kg ale z przyzwyczajenia do Reef Crystal mi sie napisalo 25. W kazdym razie moje wiadro 22kg nie posiada plomby do wylamania.

VDR by mobile

no właśnie, ja jak kupiłem 22kg to była ta opaska i instrukcja we wiadrze, ale w tych wiadrach 22kg chyba nie ma plomby, a opakowanie 25kg jest tylko w zgrzewanych workach z grubej folii z nadrukiem bez wiadra

Edytowane przez Piotrek_D (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ja jak kupiłem 22kg to była ta opaska i instrukcja we wiadrze, ale w tych wiadrach 22kg chyba nie ma plomby, a opakowanie 25kg jest tylko w zgrzewanych workach z grubej folii z nadrukiem bez wiadra

Oooo to nawet nie wiedzialem ze jest takie opakowanie bez wiadra :) Juz poprawiam swoje posty zeby bylo wszedzie 22kg i nie mylio :) W moim 22kg na bank nie ma plomby.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest opakowanie 25kg ale chyba nie wszędzie i nie każdemu je sprzedają, z tego co mi mówili w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.