Skocz do zawartości
akvarius

Lepper i cała prawda o

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zdaje mi się że zaczynamy robić swoisty dzichad z tym islamem a tak po prawdzie dużo tu ignorancji (mojej też) jesli chodzi o świat muzułmański,trochę sie Ben Sage za bardzo podniecasz.

Nie odbierz mnie żle nic do Ciebie nie mam ale nie prorokuj

Tak sobie myśle że rdzeń rodzącej się islamofobi bierze się z naszej totalnej niewiedzy a także z niechlubnej przeszłości właśnie takich krajów jak Francja czy Anglia z mocnymi ,,tradycjami ,,kolonizatorskimi.

,,Za rodziców będa cierpieć dzieci,,tak ,tak cały czas to samo i tak będzie zawsze.Religie takie jak nazizm,komunizm,maoizm,laicyzm,ateizm cały czas będzią nas uwierały z pokolenia na pokolenie i zbierały swoje żniwo.

Lewactwo europejskie waży ciągle mętne,kiepskie piwsko które będziemy kiedyś musieli wypić.

Sytuacja w europie jest cały czas rozwojowa i tak na prawde nikt nie wie jak się rozwinie,zauważcie np.co robią media,wrzeszczą

ŚWIAT W SZOKU ,FRANCJA NA KOLANACH ,jaki świat?bo zginęło 12 osob? a co robi ten swiat z konfliktem w Syrii?,Palestynie? co robi świat z Afryką?kogo to obchodzi?Kogo obchodzą miliony w katastrofach humanitarnych.

Powiem tak trochę rozumiem muzułmanów,wiem jak się czują w europie,może dlatego że jestem Polakiem a wiem jak się czułem będąc za granicą :thumbdown:

Europejska tolerancja funta kłaków warta.

Tu raczej nie ma prorokowania jeśli chodzi tak się dzieje na świecie po prostu i są przykłady tysiące przykładów.Co do podniecania nie będę rozmawiać o tym z tobą bez obrazy nic do ciebie nie mam.

Szczerze co cię interesuje samopoczucie islamistów nikt ich nie przymuszał.Jak ty pojedziesz do nich głosić religie katolicką to ci uje..ą głowę, ale oni już głosić mogą i daje się takie przyzwolenie.

W tej chwili mają większe prawa niż inni obywatele z krwi i kości , nie ci islamiści którzy po 2 wojnie zjechali do roboty a na więcej sobie mogą pozwolić.

A co ma świat robić z konfliktem w Syrii czy to Sprawa Obamy czy Tuska?

A co ma świat robić z Afryką ? była taka od wieków i nic się nie zmieniło, może trochę więcej wolności.

Jak się czułeś wyjeżdżając za granice? a jak by się twoi dziadkowie albo rodzice czuli gdyby do ich klatki wprowadziła się banda głośnych turasów myślisz że inaczej by spostrzegali niż ciebie w kraju bardziej rozwiniętym? Jak jeździsz to wiesz jak bardzo jesteśmy cofnięci cywilizacyjnie przez wojnę i politykę , Jeżdzą ci politycy na wczasy i pierdo...ą głupoty to tak nas widzą. Takie jest życie ale my mimo tego jak nas postrzegają nie rąbiemy głów.

Nie każdy islamista to terrorysta ale terroryści to w 99% islamiści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze co cię interesuje samopoczucie islamistów nikt ich nie przymuszał.

no właśnie tu jest pies pogrzebany,dokładnie takie samo myślenie jak ty mieli białasy w USA w czasach cu clux clanu

Świat muzułmanski to świat starszej cywilizacji od europejskiej,coś dla ciebie, kiedy tam budowano wielokondygnacyjne pomieszczenia tu mieszkali w ziemiankach i jaskiniach,a na chleb gadali keke bo jeszcze mowa i pismo nie istniało :yes .

Wyślil się troche i postaraj o jakiś obiektywizm a nie błyszcz i nie powtarzaj za Wolniewiczem że wszyscy terroryści to muzułmanie,to już było,więc ochłodnij i nie wolniewiczuj :laughing:

Co zrobiła Francja z lojalnymi muzułmanami w konflikcie Francja ,Algieria jako najstarsza córa kościoła,przyniosła miłość i pokój?,murzyn zrobił swoje,,murzyn juz nie potrzebny, dla nich zostały w Francji stworzone getta i każdy miał w nosie ich samopoczucie,myslisz że nie było prób asymilacji uczciwych muzułmanów z żabojadami,często za te sama prace otrzymywali o wiele niższe wynagrodzenie,nie wspomne juz o gorszym dostępie do tej pracy czy oświaty i tak prawie w całej europie zach.

Byli i są traktowani jak ludzie 2 kategorii zresztą tak samo jak my na zachodzie

tyle w temacie

Edytowane przez blik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara cywilizacja nie znaczy bardziej rozwinięta.

Tak sobie myślę że może to dobrze że wybudowali meczet w Polsce będzie lepsza inwigilacja jeśli będą się skupiać w jednym miejscu będzie łatwiej ich pilnować. Nie jestem rasistą i nigdy nie byłem, nie jestem za wprowadzaniem do Polski ludzi którym nie można ufać i podnoszą spore ryzyko. Teraz kebaba kupuje tylko u Polaka, każdy zjedzony kebab zachęca turasa do osadzania się tu.

Co do płacy wiadomo że lepiej dać własnemu niż obcemu podobnie jest też z Polakami mają pracę bo robią często za mniej.Nie dziwne że za mniej pracują bo takie było założenie jakoś nie współczuje im z tego powodu zawsze mogą wrócić do siebie i jeszcze mniej mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben pamiętaj, że mięso na kebaba produkują właśnie araby, począwszy, że mają własne firmy w PL a skończywszy na zatrudnianiu Egipcjan przy produkcji.

Więc, jak kebab to nie z mielonego tucznika a z naszych rodzimych kawałków mięsa ;-)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Kebab king z sieciówek to chyba jakieś Amerykańskie (chyba) i zatrudniają studentów taki McDonalds.

Wolę chyba to niż w tych budkach bez kibla kupować okazjonalnie a nie na co dzień.

Baranina vel Wołowina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe a na jakiej podstawie sądzisz że ta nowa czyli np:hmmm jak ją nazwać europejska?chrześcijańska?,łacinska ?jest bardziej rozwinięta?

a może pójdzmy dalej np.za darskim z behemota który bełci że to dopiero przed chrztem Polski jeszcze bardziej była rozwinięta.

acha rzeczywiście rozwinięta,zapomniałem, nie tak dawno przecież niemcy jeszcze bardziej ją rozwinęły w pierwszej i drugiej wojnie światowej,dzięki kulturkampf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darski to celebryta jego żałosna groteska jest po prostu śmieszna, pod publiczkę lubi szokować. Sam słucham często metalu kiedyś nawet parę kawałków behemota mi się podobało nawet ma duże powiązania z decapitated który lubię w starszym wydaniu. Behemoth raczej nie mam zamiaru już słuchać. Taki twardziel to niech porwie publicznie koran i wrzuci do youtuba.

Dla ciebie bardziej cywilizowany jest islam dla mnie Europa nie ma co drążyć.Historia była ciężka ale pamiętając o historii myślmy o lepszej przyszłości i nie popełniajmy błędów z przeszłości jak np rozbrojenie Polaków bo będzie jak na Powstaniu Warszawskim że nie ma czym walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Behemoth zapowiadał się ciekawie,coś im się pomieszało,jest wszystko oprócz muzyki,riffy nudne jak flaki w oleju,triale dla darskiego za trudne, do tego jakaś ideologia :alien:zbijanie kapitału na kontrowersji, nie jeden band zmieściłby ich 5 płyt na jednej,darski dla mnie pajac,dupny erudyta i ci co w niego patrzą z zachwytem takie twarde, na haju pacynki,żałosne.

Masz racje, niech pokaże jajca i zrobi koncert w syrii biorąc koran, mówiąc ze to gó...o może zaczął bym go tolerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety znajdzie się ambitnych artystów czy bokserów,pławaków co pcha się do polityki po skończonej karierze wygłaszając poglądy sprzeczne z wartościami tradycją Polaków nigdy nie miałem jakiejś obsesji na tym punkcie ale są granice dobrego smaku, ktoś chce być inny to niech sobie będzie nie przeszkadza mi to dopóki nie wpływa na moje i moich bliskich otoczenie. Z bólem ale ludzie którzy są w kościele nie mówię o wierze tylko o tej garści co pcha się niepotrzebnie do polityki psuje opinie a później chodzą słuchy że kościół zbyt miesza w życiu. Najlepszym Papieżem był Jan Paweł w tamtych czasach nie było aż tylu wrogów i podziałów kłótni o kościół w Tv.Ktoś chce chodzić to chodzi nie chce nie chodzi i na tym koniec nikt nikogo do niczego nie przymuszał.

Z przykładów mam tu na myśli między innymi Michalczewskiego czy Olbryskiego a szkoda bo miałem o nich inne zdanie za osiągnięcia sportowe i aktorskie.

Ja wierzę coś lub ktoś to wszystko stworzył ale nie wierzę w świadomość po śmierci. Praktykuje Święta bo to tradycja i dzieci to lubią ale nie jestem po żaden ze stron. Staram się jak mogę patrzeć obiektywnie nie stronniczo.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na domiar złego od jutra ewakuacja ''inwazja'' niby polaków z Ukrainy

zakwaterowanie niby polaków-za moje pieniądze

utrzymanie niby polaków-za moje pieniądze

kursy językowe niby polaków-za moje pieniądze

Po okresie przejściowym

przydział mieszkania niby polakom-za moje pieniądze

wywalenie moich dzieci na bruk,żeby zwolnić miejsca pracy dla niby polaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na domiar złego od jutra ewakuacja ''inwazja'' niby polaków z Ukrainy

zakwaterowanie niby polaków-za moje pieniądze

utrzymanie niby polaków-za moje pieniądze

kursy językowe niby polaków-za moje pieniądze

Po okresie przejściowym

przydział mieszkania niby polakom-za moje pieniądze

wywalenie moich dzieci na bruk,żeby zwolnić miejsca pracy dla niby polaków

Kurde co wy z tymi podatkami i waszymi pieniędzmi,rzeczywiście robi się ponuro,masakra jakaś

Ja jeszcze z tego pokolenia co ocet na półkach pamięta,może dlatego nie śnie o pieniądzach

Jest takie fajne Polskie przysłowie gośc w dom Bóg w dom ale cosik widze juz zaktualizowało sie to przysłowie,daj chopie znać ile będzie cie to ich zakwaterowanie kosztowało,podaj kwote to ci ją wyśle.

Po za tym na Ukrainie jest wojna a to nie są żadni obcy,mistrzu,módl się abyś i Ty kiedys nie znalazł się w podobnej sytuacji,bo wkrótce możesz a będzie płacz i zgrzytanie zębów,bądz pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbytek łaski...stać mnie

Modle się co niedziele

Nie będę płakał...będę walczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ben

piszesz o Polskim Papierzu ,

oceniając calą sytuacje geopolityczną w świecie z tym całym fundamentalizmem islamskim niestety mam złe przeczucia,ponieważ islam to kompletny ustrój z wszystkimi cechami ekspansywnymi.

Dlatego słowa naszego rodaka, mówiącego że,, europa odrodzi sie tylko z korzeni z których wyrastała,, mnie troche przeraziły,a raczej trafnośc tychże słow mnie przeraziła,dziś zdałem sobie z tego sprawe, ponieważ od lat korzenie te są brutalnie wyrywane,bezczeszczone i opluwane jakby były samym złem i żródłem nieszcześcia i zacofania.Teraz, gdyby przyszło rzeczywiście się zmierzyć, czy to z fundametalizmem islamskim czy putinowskim ciekawe z jakich to żródeł europa będzie czerpać?jak sobie poradzi ,ołówkiem?poprzez satyre?, może w duchu solidarności poprzez marsz (bo w kupie razniej?)

będzie dym tak to widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadało by przeprowadzić referendum bo to kolejne Janosikowe, jednemu się zabiera żeby dać drugiemu.

Wojna nie Wojna w Afryce też żyją Polacy i Syrii a lecą tam bomby nad głowami o Ukrainie głośno to i kasa się znajdzie. Nikt tam do Polaków w Donbasie nie strzela po za jednym incydentem dziennikarza.

Kolejna akcja pod publiczkę.

Walki już jest tam od dawna ale nie walą 24h i miasto nie leci w popiół i naprawdę teraz ewakuacja? a co zrobili tam oblężenie fortecy? nie da się wyjechać autem lub wynająć kogoś ?

Nawet gdyby poleciała rakieta to i tak nie będą czołgami wywozić. Akcja opisana prawie jak odbicie zakładnika z rąk terrorystów.

Przypomina mi się sytuacja jak koleżka poleciał do Egiptu i nie ubezpieczył się, firma padła i nie miał jak wrócić...

Podobnie było też ze złamaniem nogi nie chciał zapłacić i nie chcieli go puścić.

Jaki dym ?

Na rozluźnienie

post-8483-0-07731500-1420928106_thumb.jpg

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym dymem to Ci wyszło :laughing:

Jak rus wpadł w Osetie to dla 6000 tysięcy gruzinów znalały się cale osiedla,widzisz taka Gruzja a to 100 osób ma przyjechac a godki,jeszcze brakuje tej lekary z ośrodka co to ją premierową zrobili na przywitanie z chlebem i solą,bynajmniej nie z kurtuazji tylko żeby mieli co jeśc i czym ziemniory posolić

bo od jutra szukać se roboty :laughing:

Edytowane przez blik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było trzeba faktycznie ratować ludzi to bym nic nie mówił, ale tu wystarczy wysłać z 2 autokary i po sprawie po co robić z tego szopkę że pomożemy,damy chatę chyba za dużo się naczytali zachodniej pracy tylko tam jest inaczej finansowo, kolejny temat zastępczy.

Tym się nie ma co chwalić to powinno być szybko tanio i bez gadania ale chwalić że dają samoloty za pieniądze innych?

To to ja śmigałem za własne na wakacje i często autokarem a nie samolotem bo mnie nie było stać na takie luksusy.

Jeszcze niedawno emeryci stali po kilka godzin do kolejek lub pod drzwiami a ci mają na samoloty. Jedni umierają bo się nie doczekają mimo że płacili składki a drudzy gdzieś dalej i cóż że ze Szwecji.

post-8483-0-35495100-1420932335_thumb.png

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś dla ciebie walduś

Ateiści mają problem. Nauka, ich odwieczny argument, coraz bardziej wskazuje na ... istnienie Boga.

Na łamach amerykańskiej opiniotwórczej gazety "Wall Street Journal" pisze o tym autor książek i mówca Eric Metaxas.

Przypomina on, że w magazynie "Time" w 1966 roku opublikowano artykuł, który pytał: "Czy Bóg umarł?". Zwraca uwagę, że wielu zaakceptowało kulturową narrację, która twierdziła, że Bóg jest "przestarzały" i wraz z postępem nauki coraz mniej potrzebny do wyjaśniania wszechświata.

Jednak, jak pisze Metaxas, "plotki o śmierci Boga okazały się przedwczesne". W dodatku, to sama nauka coraz bardziej wskazuje na Jego istnienie.

W tym samym roku, w którym "Time" opublikował swuj słynny artykuł, astronom Carl Sagan ogłosił, że istnieją dwa kluczowe kryteria, które umożliwiają utrzymywanie się życia na planecie - właściwy rodzaj gwiazdy i planeta w odpowiedniej odległości od niej.

Jak pisze Eric Metaxas, biorąc pod uwagę przybliżoną liczbę planet we wszechświecie, około kwadryliona z nich powinno zdolnych do utrzymywania życia. Dlatego w latach 60. minionego wieku zainicjowano projekt, który skupił się na poszukiwaniu pozaziemskiej inteligencji. Utworzono sieć radioteleskopów, które nasłuchiwały sygnałów przypominających zakodowaną inteligencję. Lata mijały, a cisza była przytłaczająca. W końcu w 1993 roku amerykański Kongres odebrał programowi SETI fundusze. Poszukiwanie jest teraz kontynuowane z prywatnych środków.

"Na rok 2014 badacze niczego nie odkryli" - zwraca uwagę Metaxas.

Pyta "co się stało?" i wyjaśnia:

"wraz ze wzrostem naszej wiedzy na temat wszechświata stało się jasne, że istnieje znacznie więcej czynników potrzebnych do życia od tych, które zakładał Sagan. Jego dwa parametry wzrosły do 10, potem 20, następnie 50".

Wraz z tym wzrostem warunków zmniejszyła się liczba planet, na których potencjalnie mogłoby istnieć życie. Spadła ona do kilku tysięcy i wciąż malała.

"W świetle nowych wniosków i rozumienia zdaje się właściwe, by uspokoić euforię. Powinniśmy po cichu przyznać, że wczesne założenia mogą nie być już możliwe do obronienia" - napisał w 2006 roku Peter Schenkel intensywnie zajmujący się tematyką pozaziemskich cywilizacji.

Jak pisze Eric Metaxas, wraz z odkrywaniem kolejnych czynników liczba potencjalnych życiodajnych planet spadła do zera. Krótko mówiąc, prawdopodobieństwo wskazywałoby, że nawet my, Ziemianie, nie powinniśmy istnieć.

Dziś znamy już ponad 200 kryteriów, które planeta musi spełnić, by funkcjonowało na niej życie. W dodatku, każde z nich musi być "spełnione w sposób doskonały". "W przeciwnym wypadku cała sprawa upadnie" - zauważa Metaxas.

Przypomina, że bez tak wielkiej planety w pobliżu jak Jowisz, którego grawitacja odciąga asteroidy, na Ziemię spadałoby ich tysiące razy więcej.

"Kryteria przeciwko życiu we wszechświecie są po prostu zdumiewające" - stwierdza autor artykułu.

A jednak oto jesteśmy. Nie tylko istniejemy, ale i rozmawiamy o istnieniu.

"Czy każdy z tych parametrów mógł być idealny przez przypadek? W którym momencie będzie fair przyznać, że nauka sugeruje, iż nie możemy być rezultatem przypadkowych sił? Czyż przypuszczenie, że to inteligencja stworzyła te doskonałe warunki nie wymaga o wiele mniej wiary niż to, że utrzymująca życie Ziemia tak ni stąd, ni zowąd osiągnęła niewyobrażalne prawdopodobieństwo, by powstać?" - pyta autor artykułu.

Przypomina, że astronom Fred Hoyle, który ukuł termin "wielki wybuch" ("big bang") napisał, że "zdroworozsądkowa interpretacja faktów sugeruje, iż super intelekt manipulował przy fizyce, a także chemii i biologii."

Fizyk Paul Davies, obecnie profesor na Uniwersytecie Arizony, powiedział, że "świadectwa inteligentnego stworzenia są przemożne". Z kolei prof. Uniwersytetu Oksfordzkiego, dr John Lennox, powiedział: "im więcej wiemy na temat naszego wszechświata, tym bardziej hipoteza o istnieniu Stwórcy zyskuje na wiarygodności jako najlepsze wyjaśnienie tego, dlaczego tu jesteśmy".

"Wszechświat jest największym cudem wszech czasów. To cud nad cudami" - podkreśla w konkluzji Eric Metaxas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba wszyscy mozemy sie zgodzic z tym, ze tym stworca Bogiem naszego swiata i nas samych moze sie okazac obca cywilizacja??? Tego nie mozemy wykluczyc prawda?

Jezeli juz ludzie potrafia stworzyc sztuczne zycie (chodzi mi o poki co o najproszts e organizmy jak bakterie) to wg mnie prawdopodobne jest to, ze nas ktos tez stworzyl - prosto piszac zielone ludziki ;) (a my mozemy uwazag ich za Boga)....

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba wszyscy mozemy sie zgodzic z tym, ze tym stworca Bogiem naszego swiata i nas samych moze sie okazac obca cywilizacja??? Tego nie mozemy wykluczyc prawda?

Jezeli juz ludzie potrafia stworzyc sztuczne zycie (chodzi mi o poki co o najproszts e organizmy jak bakterie) to wg mnie prawdopodobne jest to, ze nas ktos tez stworzyl - prosto piszac zielone ludziki ;) (a my mozemy uwazag ich za Boga)....

:alien: zgoda z ateistycznego punktu widzenia tak ,więc proponuje Ci kościół scjentologiczny.

Dal mnie JHS nie jest obcą cywilizacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:....więc proponuje Ci kościół scjentologiczny...

Dziekuje za propozycje ale nie skorzystam hehehe

Pozdrowionka


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre i mocne

I am NOT Charlie Hebdo - Max Kolonko Mówi Jak Jest

z całą mocą potępiam to co stało sie w Francji, ale je także nie jestem charlie hebdo

charlie-hebdo-une-14309_w1000.jpg

Edytowane przez blik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech no jeszcze ktoś mi powie że ja żyje w wolnym kraju,hajterzy to jedno,można zdzierżyć ale cóż to za społecznośc uznała ten materiał za obrażliwy hehe

Lewactwo nie śpi!! -oto nowy komunikat serwisu YOU TUBE. :whistle:

dal mnie jest to tylko dowód że Maxiu mówi prawde,po prostu mówi jak jest.

Swoją drogą ciekawe komu się naraził tak w Polsce?,że robi to co robi,zresztą słusznie-pytanie retoryczne :whistle:

I am NOT Charlie Hebdo - Max Kolonko Mówi Jak Jest

mqdefault.jpg

5:31

Ten materiał został uznany przez społeczność YouTube za potencjalnie obraźliwy lub drastyczny. Zastanów się, czy chcesz go oglądać.

Edytowane przez blik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.