Skocz do zawartości
imperator

Po czym poznać morszczaka?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przedwczoraj kupowałem grube igły od strzykawek do mocowania szczepek to patrzyli jak na ćpuna. Innym razem panie w aptece z przerażeniem popatrzyły po sobie jak chciałem wykupić cały ich zapas Metronidazolu. Dla niewtajemniczonych, nieakwaryści używają tego jak coś złapią po seksiku :shock: Wprawdzie powiedziałem że to dla ryb ale chyba nie uwierzyły.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela to dla morszczaka dzień święty, ponieważ może zająć się tego dnia swoim akwarium. Żona na zakupy a ja mogę chlapać, brudzić i jest cudownie.


Cytuj

 

100x50x50 bez sumpa,

oświetlenie 2x60W led DIY,

odpieniacz Deltec MCE 600,

cyrkulacja Jebao RW8 + Tunze 6025,

20kg real reef rock + 5kg live rock.

Sól i ewentualne dodatki do wody - Colombo :)

Link do bańki;

http://nano-reef.pl/topic/77781-banka-huberta-250-low-tech/page__st__20#entry791962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morszczak płci męskiej to jedyny samiec, który używa mopa


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym jeszcze można poznać morszczaka cd.

post-11401-0-22513500-1395483457_thumb.jpg

post-11401-0-97208800-1395483457_thumb.jpg


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-przepada za mrożonkami

-ma wiecznie suche i szorstkie dłonie

-dzień rozpoczyna i kończy zgodnie z programatorem lampy :-)


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Morszczak ma wyostrzony słuch niczym indianin.Usłyszy spadającą kropkę wody na podłogę z odległości 200 m. :) Śpi czujnie jak zając,nie potrzebny mu pies stróżujący.Z dzieckiem na plaży nie buduje zamków,tylko porządny sump z przegrodami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak morszczak mówi do żony? Moja ty rybko najdroższa (i tu ma rację)

Jak mówi żona do morszczaka? Ty błaźnie


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzac na baniak ma motyle w brzuchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po boxie w samochodzie i po telefonie...każdy ma zdjęcia swojego baniaka.... ;-)

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
patrzac na baniak ma motyle w brzuchu

...chyba stadko anthiasow:)

...mobilnie


Akwarium 90x60x55h (komin wewnętrzny) FullOW + sump; ponad 300l wody w obiegu, odpieniacz Deltec Sc1455; 2x Tunze 6045; Obiegowa Tunze Silence 1073.04; Lampa LED Maxspect Razor 16000K; 28,5 kg LR; 20kg LS; 200ml biopelletek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morszczaka poznać można poznać tym że ma płaskie czoło bo stale przykleja twarz do akwarium i po tym że jest lekko szurnięty i nikt nie wie o czym on tak naprawdę stale nawija.


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc wieczorem na bloki można spokojnie wyczaić czy mieszka tam jakiś morszczak - wszędzie w oknach klasyczne światła białe i żółte o normalnym natężeniu u morszczaka oczywiście moc x 3 i piękny błękit ;-)

Nie do końca tak jest. bo bywają takie asy że mają niebieskie światło ale akwarium jest słodkowodne, nawet mój kolega tak ma zwracałem mu uwagę że zabije tym rośliny ale skoro mu to nie przeszkadza to jego wybór, z Osmozą jest podobnie też ktoś może mieć równie dobrze palety, najlepiej to się w sklepach z morszczyzną rozpoznają bo gdzie indziej było by ciężko, jak byłem dzisiaj w kakadu po Artemie to gościu mi dafnie podawał a jak mu powiedziałem że to nie artemia to z drugim musiał skonsultować, ale zdziwiony był jak powiedziałem że to dla morskich Ryb od razu dociekał jakie duże jest akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wczasach za granicą zamiast jak inni odpoczywać, trenuje telepatie w celu kontaktu z sąsiadem który dogląda zbiornika i ukierunkowania jego pracy przy naszym zbiorniku

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk


033fd43db32ee7743f8be8c887bf68a3u416a384.png

Akwarium 210L Red Sea Max, Panel 40L, Oświetlenie 6x39W 2x Arcadia Hybrid , 2x Arcadia Deep Blue, Cyrkulacja 2x Jebao WP25 z twin controlerem, Skimmer org od Red Sea w panelu. Balling Aquaforest kompletny z komponentami. Sól Aquaforest Reef Salt

Testy wody Red Sea Pro oraz Hanna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedzielny poranek na forum bezcenny


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde.

Wy naprawdę jesteście szurnięci. I ja niestety też.

Kiedyś jakiś facet zapytał mnie na ulicy przed domem dlaczego nie ma tabliczki w jakich godzinach przyjmuje chirurg. Na moje zdziwienie powiedział" no przecież w gabinecie codziennie wieczorem pali się światło sterylizatora.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Osmozą jest podobnie też ktoś może mieć równie dobrze palety

Jeśli ma palety to i tak wiadomo, że za chwil założy morskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym jeszcze poznać? A na przykład po stoliku...

post-11401-0-15076200-1395727302_thumb.jpg


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym, że nie ma kamienia na zębach po płukaniu ust solanką :smiling: Każdemu się pewnie zdarza zaciągnąć wodą przy odsysaniu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego dzieci wymieniają zwierzęta w baniaku z nazw łacińskich bezbłędnie, ale na oczy nie widziały krowy i myślą ze mleko jest z kartonu a nie od krowy.


Akwarium 120x60x55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.