Skocz do zawartości
Tester

Taka akcja "że daj piątaka" :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Bardzo fajna inicjatywa-trzeba się cieszyć,że możemy być częścią takiego projektu.

No-i że mamy takiego honorowego gościa w naszych szeregach!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć akcje a ma problem z przelewem albo po prostu nie chce zakladac PP zapraszam na PW. Pomożemy ;-)

Mamy już małą grupkę pierwszych chętnych - jak by się ktoś jeszcze decydował to zapraszam na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszlo


zbiornik 120x60x60 +sump . odpieniacz Sebastek czarna perla na Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040 , cyrkulacja wp-40 rw-15 , obieg Jebao9000 , oswietlenie Gieseman Matrix II 8x39w . 

8744f73183d58f0a59fb88f54dc034b6u1589a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup:

Dwie łapki, żeby rozwijać pasję, bez przejmowania się o tzw. normy unijne. Jak będziemy mogli hodować i sie dzielić, nikt nam nie zarzuci, ze niszczymy rafy.

Edytowane przez Arduan (wyświetl historię edycji)

http://nano-reef.pl/...n-szybki-start/

Nowe, większe, ale nadal AF:

http://reefhub.pl/ca...aniewski-1000l/

Myślimy tak, bo wszyscy inni ludzie tak myślą;

albo dlatego, że myślimy w ogóle, to naprawdę tak myślimy;

albo dlatego, że kiedyś kazano nam tak myśleć,

to myślimy, że musimy tak myśleć...

Rudyard Kipling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło :)


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd na akcje wpłaciło dwudziestu akwarystów z Polski - bardzo dziekuję tym co wpłacili.

Mam nadzieję, że inni też się dołaczą. W końcu wątek został wyświetlony ponad 1000 razy. :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dotąd na akcje wpłaciło dwudziestu akwarystów z Polski - bardzo dziekuję tym co wpłacili.

Mam nadzieję, że inni też się dołaczą. W końcu wątek został wyświetlony ponad 1000 razy. :)

Już jutro podbinemy tą liczne dość znacząco - jak by ktoś miał jeszcze ochotę - zapraszam na PW ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi Marcin proszę listę wysyłających to podeśle Timowi żeby wszystkie nazwiska opublikowal na blogu :)

Bo tak, to ten 1000$ bedzie przy Twoim nazwisku :p


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi Marcin proszę listę wysyłających to podeśle Timowi żeby wszystkie nazwiska opublikowal na blogu :)

Bo tak, to ten 1000$ bedzie przy Twoim nazwisku :p

Ok ale zgodnie z umową do jutrzejszego wieczora czekamy na chętnych więc jak zamkniemy listę dotniesz wszystkich na PW.

Z tego o widziałem na liście wszyscy z NR wpisywani jesteśmy po nickach więc może trzymajmy się tej reguły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiórka bardzo ciekawa i szczytna może w końcu uda się przejść na wyższy stopień wtajemniczenia i trzymać w tankach takie korale o których do teraz piszą, że są niemożliwe do utrzymania w niewoli. Sam od siebie dałem zanim jeszcze tutaj pojawiły się jakiekolwiek informacje o zbiórce, ale przy okazji chwała Tester'owi, że wprowadził temat na nasze forum i pozwolił być każdemu morszczakowi kawałkiem tego projektu. Jedna rzecz co mi się nie podoba w tej sprawozdawczości to podawanie kwot przy wpłatach bo ważny jest udział ludzki, a nie kto ile wpłacił, taką informację traktuje jako zupełnie zbędną. O tym napisałem już do Tim'a i mam nadzieje, że pominie kwoty przy wpłatach w zestawieniach, jak ktoś chce być "anonymous" to jest, a jak ktoś chce swoim nick'iem wspierać akcje to nie powinno być przy nim żadnej kwoty, ja rozumiem że jedni dają więcej a inni mniej ale chyba nie to się tutaj liczy, bo jak pisał sam Tim liczy się każda złotówka, więc im nas więcej tym szybciej rozpoczną projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedna rzecz co mi się nie podoba w tej sprawozdawczości to podawanie kwot przy wpłatach bo ważny jest udział ludzki, a nie kto ile wpłacił, taką informację traktuje jako zupełnie zbędną. O tym napisałem już do Tim'a i mam nadzieje, że pominie kwoty przy wpłatach w zestawieniach, jak ktoś chce być "anonymous" to jest, a jak ktoś chce swoim nick'iem wspierać akcje to nie powinno być przy nim żadnej kwoty, ja rozumiem że jedni dają więcej a inni mniej ale chyba nie to się tutaj liczy, bo jak pisał sam Tim liczy się każda złotówka, więc im nas więcej tym szybciej rozpoczną projekt.

Po dokonaniu wpłaty zakładasz swoje konto i w ustawieniach profilu możesz sobie zmienić czy chcesz być anonimowy, pokazać sam nick czy też nick w wysokością wpłaty. I możesz to dowolnie zmienić w każdej chwili nawet kilka dni po wpłacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dear all,

Our project has now passed the 2,500 USD mark (9% of target), thanks to 54 donations. Many of those include Polish aquarists, and you should be proud of that :-). We have 49 days to go, so the challenge to reach our goal remains high. Please continue to spread the word via Facebook, Twitter and fora.

Thanks, dziękuję bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza grupowa wpłata zaksięgowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dear friends,

Here is another great example of Polish generosity. We are truly thankful for these kind donations. Maybe we should put a big Polish flag on our aquarium :-)

A big thanks to:

Enia

jinjer

Ewa11

Jacek11

inmar

bob

enigma17

mirekaju

Walker

Edytowane przez Tim Wijgerde (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wpłata pierwszej zbiorki już poszła ale z racji tego że kolejne osoby zgłaszają chęć uczestnictw w akcji proponuję organizację kolejne transzy i tradycyjnie wszystkich chętnych zapraszam na PW :coffee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wyglądamy na tle innych darczyńców. Jest gdzieś jakaś statystyka np. Kraje, Fora etc?


http://nano-reef.pl/...n-szybki-start/

Nowe, większe, ale nadal AF:

http://reefhub.pl/ca...aniewski-1000l/

Myślimy tak, bo wszyscy inni ludzie tak myślą;

albo dlatego, że myślimy w ogóle, to naprawdę tak myślimy;

albo dlatego, że kiedyś kazano nam tak myśleć,

to myślimy, że musimy tak myśleć...

Rudyard Kipling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpis od Tima na stronie projektu:

Good evening everyone! We wanted to extend a special thanks to our main sponsors, who have donated generously and gave us a lot of support. We are now at 14% of our target! A big thanks to:

Living Reef Orlando

Jenlen.ru

EcoDeco

Nano-Reef.pl

reefcentral.ru

Advanced Aquarist

w orginale wyglada jeszcze lepiej:

https://www.indiegogo.com/projects/sustainable-coral-farming--2/x/6992371?c=activity


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie mam w akwarium Scleronephthya sp sprzedanego jako chilli coral lub dead man finger, Polipuje ale niezbyt dobrze ma się.

k11N9L9L.png

JlvQNFE2.png

Możliwe, że to on? W dzień jest otwarty.

Tutaj wygląda bardzo podobnie (po kliknięciu w zdjęcie zmienia się)

http://www.aquariumd...php?coral_id=16

Edytowane przez FunWorld (wyświetl historię edycji)

500 +

-zakładając akwarium morskie nic nie wiemy

-po trzech miesiącach uważamy że już cos wiemy;

-po roku jesteśmy ekspertami,

-po dwóch latach dochodzimy do wniosku że kompletnie nic nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.