Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trafilem pierwszy raz do sklepu Aquario w Katowicach, chcialem kupic diademy, ale lekko mnie zdziwilo podejscie obslugi, po pierwsze pan mial problemy z tym czy uda mu sie je wyciagnac, i czy w ogole chce je sprzedac, chociaz na stronie internetowej sa do sprzedazy, a jak juz zdecydowal z laska ze moze je wyjmie to stwierdzil ze musze zaplacic za wode do ktorej mi je da.

Wiec jesli chcecie cos kupic w tym sklepie to najlepiej przyjedzcie ze swoim workiem lub wiadrem no i oczywiscie z woda.

Paranoja, odradzam wszystkim. Pierwszy i ostatni raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tam nie kupuje woda kiepskiej jakosci co widac po koralach i rybach doswiadczenie mierne sa bo sa na rynku.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z życiem u nich rzeczywiście jest różnie zakupiłem kilka szczepek zoa- na chwilę obecną jestem zadowolony chciałem też kilka ślimaków to się dowiedziałem że mieli je wyłącznie do obsługi zbiorników własnych ale poza tym to robiłem zaopatrzenie w sprzęt i akcesoria - jak się wie czego szukać to ceny są ok. Miewają naprawdę fajną suchą skałę (ażurowa i b.lekka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u nich Pterapogona Kauderni dnia 8.07.2014. Dzisiaj już nie żyje... Za wodę akurat nie musiałem płacić (sic). Dodam, że aklimatyzacja przeprowadzona prawidłowo - nie jest to pierwsze stworzenie wprowadzane przeze mnie do akwarium. W zbiornikach "pokazowych" aiptasie po kilka cm średnicy - i to nie są pojedyncze sztuki. Parking (ważna rzecz) jest - ale chyba dla aut terenowych ;-). Ogólnie mam mieszane uczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość erni

Byłem ostatnio , w akwariach pusto , w niektórych nie było nawet wody , chyba sprzedana :thumbup: .Wyszłem tak szybko jak zdążyłem wejść .Parking nie ciekawy ale do pżebolenia .Dawniej kupowałem tam ryby i byłem zadowolony, ostatnio rozczarowałem się sklepem .Raczej stałym klientem nie będę.

Mam nadzieje że sklep wyjdzie na prostą , dobrze się zapowiadał.

Edytowane przez erni (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafilem pierwszy raz do sklepu Aquario w Katowicach, chcialem kupic diademy, ale lekko mnie zdziwilo podejscie obslugi, po pierwsze pan mial problemy z tym czy uda mu sie je wyciagnac, i czy w ogole chce je sprzedac, chociaz na stronie internetowej sa do sprzedazy, a jak juz zdecydowal z laska ze moze je wyjmie to stwierdzil ze musze zaplacic za wode do ktorej mi je da.

Wiec jesli chcecie cos kupic w tym sklepie to najlepiej przyjedzcie ze swoim workiem lub wiadrem no i oczywiscie z woda.

Paranoja, odradzam wszystkim. Pierwszy i ostatni raz.

Nie mam w zwyczaju odpowiadać na forum ale na takiego dziwnego zarzutu nie mogę przemilczeć. Nigdy nikt za wodę nie musiał płacić. To trochę niedorzeczne.

Co do pustek to faktycznie jesteśmy w trakcie reorganizacji sklepu (remont + przemeblowanie) i przez okres wakacyjny życie nie jest zamawiane. Za to po wakacjach ruszamy ze zdwojoną siłą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niedorzeczne, w zupelnosci sie z tym zgadzam. Od 10 lat mam akwarium morskie i przez ten czas kupowalem roznego rodzaju zycie i sprzet chyba we wszystkich sklepach w Polsce oraz w Niemczech i Holandii i pierwszy raz w zyciu mi sie zdarzylo ze ktos chcial pieniadze za wode w ktorej mial bys transportowany zwierzak.

To nie jest niedorzecznosc to jest calkowity brak profesjonalizmu i w pelni pokazuje Panstwa podejscie do klienta. Tutaj nie jest istota te 20 zlotych ktore Panstwa pracownik chcial za wode, chodzi o zasade i tak jak powiedzialem o profesjonalizm, ktorego widac wam brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w Katowicach jest posucha jak na Kalahari dlatego tak droga jest woda:-)


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i szczerze mówiąc mówiąc czuję się przymuszony przełamać te wylewane żale na Aquario. Zamówiłem u nich zbiornik i jest wykonany idealnie, kolejny najprawdopodobniej również zamówię w tym sklepie. Akwaria - polecam! Życie też kupowałem i wszystko ma się dobrze, zarówno korale jak i ryby, co najważniejsze, ceny nie są złe.

Co do parkingu, nie jest źle, nieraz drogi mamy gorsze niż ten parking :)

To że mają reorganizację i są pewne problemy - rozumiem i tyle.

Jedyne co mogę zarzucić sklepowi.. internetowi nie mają pojęcia czy są i jakie są korale....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Jedyne co mogę zarzucić sklepowi.. internetowi nie mają pojęcia czy są i jakie są korale....

to nie uwaga do tego sklepu ale ogólna - czy nie uważasz że to mega MINUS skoro ktoś nie wie co ma i czy ma... ?


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK DZIEC :baby: I JAK DZIECI :baby:

a jo tam kupowoł wiele razy i nikt niechcioł nawet złotówki za woda.

A na start baniaczka to mi łodlali 50L z akwarium woda świeżo a nie z podmianki oczywiście za darmocha

co do cen to mają fajne i nawet jeszcze łopuszczą coś ekstra.

Wszystko co łod nich mom do dzisioj mo sie świetnie.

Co do parkingu to dojazd jest do d*py z tym sie zgodza ( ale chyba teren nie jest łod nich ino z miasta)bo som parking mają prosty wysypany żwirem

widza że zaś niektórzy nie mają co robić ino ploty sieją i głupoty piszą ( Jak bajtel co mo focha bo coś nie było po jego myśli)

jo mom zbiornik 1 rok nie kupowoł jo w Niemcach i Holandii ale pare razy kupowoł jo w aquario roz w akwa-świecie i pare razy w e-rybce najbardziej lubia zakupy w E-rybka ale na Aqario żadnego złego słowa nie powiem.


Akwarium 290 l w obiegu 80 x 50 x 50 komin prawy bok z tyłu , Sump 80 x 42 x 45 , Odpieniacz Bubble Magus Curve 5

Pompa cyrkulacyjna Tunze Turbelle Nanostream 6025, Pompa obiegowa Jebao/Jecod DCT-6000 + końcówka Loc-Line podwójna, 20 kg żywej skały z E-RYBKA , 18 kg żywego piasku Nature's Ocean Bio-Activ Live Natural White ,Lampa LED DIY 220 W projekt oraz wykonanie _KRISU_ , 4 Litry Siporax 25mm , Grzałka Eheim Jager 200 W ,Sól Red Sea Salt

http://nano-reef.pl/...oblemy-i-posty/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś rok temu kupowałem u nich osprzęt do uruchomienia reaktora i pech chciał po 2-3 dniach elektrozawór miał tendencje do przepuszczania CO2. Zajechałem (bo z Gliwic to rzut beretem) i na miejscu usterkę usuneli.


03.09.2011 ~ 400netto - 29.06.2015 zlikwidowane - przeprowadzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafilem pierwszy raz do sklepu Aquario w Katowicach, chcialem kupic diademy, ale lekko mnie zdziwilo podejscie obslugi, po pierwsze pan mial problemy z tym czy uda mu sie je wyciagnac, i czy w ogole chce je sprzedac, chociaz na stronie internetowej sa do sprzedazy, a jak juz zdecydowal z laska ze moze je wyjmie to stwierdzil ze musze zaplacic za wode do ktorej mi je da.

Wiec jesli chcecie cos kupic w tym sklepie to najlepiej przyjedzcie ze swoim workiem lub wiadrem no i oczywiscie z woda.

Paranoja, odradzam wszystkim. Pierwszy i ostatni raz.

Bylam dzis kupić tam czyscik magnetyczny Tunze. obsługa srednia szczególnie ta laska. zapytalam sie czy trzeba miec swoja wodę przy zakupie ryb. Powiedziała że nie. w wtorek maja dostawę to sie tam przejdę zobaczyc co i jak. Ogolnie kupilam raz u nich swietlówkę t5 i opakowanie bylo przegnite z dolu lezalo w wiaderku gdzie byla wilgoc. mieli tez uzywane male akwaria jako zwroty od klientów ktorym nie pasowaly pod wymiar i sprzedawali je po cenie nowych.

Jak siezapytalam czy gdyby mi sie nie zmiescilo do szafki (chodzi o wysokosc) to czy mogę je zwrócic, powiedziała ze..." zwrotów akwariów nie przyjmujemy" wiec jak poprzedniemu klientowi udla sie zwrócic czy wymienić??

Nie mam w zwyczaju odpowiadać na forum ale na takiego dziwnego zarzutu nie mogę przemilczeć. Nigdy nikt za wodę nie musiał płacić. To trochę niedorzeczne.

Co do pustek to faktycznie jesteśmy w trakcie reorganizacji sklepu (remont + przemeblowanie) i przez okres wakacyjny życie nie jest zamawiane. Za to po wakacjach ruszamy ze zdwojoną siłą :)

w wtorek ma byc dostawa ryb tak pani powiedział klientowi co dzis byl ze mna w sklepie kolo godziny 14stej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, kupiłem co nieco i nie zauważyłem żeby obsługa jakoś niemiła była. A zresztą, każdy moze mieć swój słabszy dzień a i klienci przecież sie różni trafiają ;)

Co do dojazdu, jak na Katowice to bezproblemowy.

Co do parkingu ( placu bo to raczej nie parking) moze i dziurawy ale jak na centrum to i tak rewelacyjnie bo pod sklepem mozna zaparkować :)

Edytowane przez oliwer74 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem u nich pompe do dolewki , ktora po miesiacu sie zepsula . Pompke oddalem na gwarancje , ktora zostala uznana pozytywnie . Mialem do wyboru nowa pompke lub wymiana na inna z doplata - wybralem doplate i lepsza pompke - chodzi do dzis . Kontakt telefoniczny ze sklepem bardzo dobry - miła obsluga na miejscu - nie mam zastrzezen , na temat asortymentu sie nie wypowiadam bo akurat to czego ja szukalem tam bylo ( pompy do dolewki )

Edytowane przez Constantine (wyświetl historię edycji)

55e583343c894eba6721a09b7dbcac4cu282a265.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam miłe doświadczenia z tym sklepem więc dziwi mnie to negatywne nastawienie do niego. Obsług miła i przy kupowaniu zwierzaków nie było problemu z wodą, co więcej przy zakupach za większą kwotę dostałem rabat. A najważniejszą rzeczą w moim odczuciu jest to iż idąc po pokarm czy chemię danej firmy nie są mi wciskane na siłę produkty jednego ze sponsorów forum, nie twierdzę że są złe ale wkurzające jest to iż czy tow Katowicach czy Krakowie słyszę zdanie "weż to czy to bo tańsze, lepsze i wszyscy używają". Dlatego ja oceniam Aquario bardzo dobrze i polecam zakupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również stwierdzam iż w Aquario wszystko jest tak jak powinno być. Byłem wczoraj i nie było źle. Zarówno Pan jak i Pani szybko załapali co potrzebuję i potrafili udzielić odpowiednich rad. Jak dla mnie to sklep bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupy robię od roku.Obsługa uprzejma,ostatnio z powodu braku całej kwoty za towar dostałem rabat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Largane a ty z Koszalina do Katowic na zakupy jezdzisz :D ?

a kto bogatemu zabroni :turned:

Bywam, obsługa jak wszędzie. :thumbup:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - wszystko w najlepszym porzadku czy to kupujac osobiscie czy przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Czy ktoś z Was orientuje się jaki producent dostarcza akwaria dla Aquario? Zastanawiam się nad kupnem baniaka i wielu znajomych poleca sklep jednak myślę, że zakup u producenta powinien być lepszym pomysłem. Co ze źródła to ze źródła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. Myciok ale mogę się mylić.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.