Skocz do zawartości
marking

Konkurs wewnątrzforumowy?

Rekomendowane odpowiedzi

ale jak na forum akwarystyki morskiej to glówna strona jest poprostu szaro-bura..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę panowie że dla firm takich jak się tu reklamują takie nagrody to drobnostka i znacznie więcej inwestują w reklamę. Startowałem w wielu konkursach i zawsze jest fajna zabawa , czy nagroda jest droga czy to pokarm za 20zł . Jednak nie o to chodzi żeby sobie pogadać o sensie nagród bo to jest jasne.

1.Trzeba znaleźć chętnych do organizacji ! Czyli tych co działają już na forum a tu chyba tylko Luft się zainteresował

2.Wymyślić sensowną formułę która pozwoli bawić się najlepszym i najsłabszym. W tym wypadku temat zdjęcia, sposób jego zgłaszania. Czyli nie, jawne wklejanie bo po zdjęciach np. Sewera, Debory czy Krzysztofa T. już Inmar swojego nie wklei bo mu słabo wychodzą no chyba że córkę zatrudni :), potem ogłoszenie zdjęć i terminu głosowania i np. kazdy zalogowany może raz oddać 3 głosy, podliczenie , ogłoszenie, wysyłka nagród np. od Damiana super bakterie. Tylko ktoś to musi robić.

3. Trzeba wymyślić regulamin.

4. Osoby zaangażowane w działanie forum powinny między sobą porozmawiać czy i w jakim stopniu skorzysta na tym forum i co zrobić żeby było fajnie . A na końcu szukac sponsorów.

Jasna sprawa jest ze wysokie nagrody oznaczają wysoki poziom , mniejszą frekwencję choć nie zawsze, a mniejsze nagrody oznaczaja niższy poziom a dużą frekwencję.

Żąglując tematami typu " mandaryn" gdzie można robić makro , robić zdjecia parom, lub walkę z hexą, czy na tle jakiejś pięknej talerzówki, lub tematem Błazenków czy pokolców czy innych stworzeń , czy tematami wielkosci akwariów lub rodzajów ich zagospodarowania może być fajnie i z ciągnąć rożnych ludzi do zabawy.

Konkurs może mieć formułę kwartalna lub co 2 miesiące żeby się nie znudziło.

Powinni głosować wszyscy laicy i spece z wyrafinowanym gustem.

Muszę iść do dzieci . Pozdrawiam

A tak chciałem jeszcze dodać że fajnie byłoby pocieszyć się trochę tą AKWARYSTYKĄ , a nie tylko zamartwiać sie że glony, że kolory, że NO3 takie śmakie itp.

I temat dla Waldiego o Muszlach by się mógł znaleźć. Bez uraz to żarcik, bardzo Cie serdecznie pozdrawiam.

Edytowane przez grzeniu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie odbiore te 5kg? :D

A na powaznie, bo gdzies mi umknelo. Piszecie zeby trzymac sie tematu, ale "najlepsze zdjecie" tzn? Akwa, rybka, zdjecie lampy, czy biedronki na lace?

Nie nabijam postow ;)

Nie nabijam sie z pomyslu

Nie szukam dziury w calym ;)

Poprostu delikatnie sprecyzujcie...

Pzdr

Marcin


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz możesz odebrać u mnie;) Przeczytałeś regulamin? Możesz wystawić biedronki, ale myślę że nie znajdziesz akceptacji jury).

P.S. Z przyjemnością nabijam posty (w sumie tylko nie wiem po co)

Edytowane przez pasek (wyświetl historię edycji)

4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz możesz odebrać u mnie;) Przeczytałeś regulamin? Możesz wystawić biedronki, ale myślę że nie znajdziesz akceptacji jury).

P.S. Z przyjemnością nabijam posty (w sumie tylko nie wiem po co)

1. To mi wyslij do Ie jak mozesz

2. Z regulaminu nie wynika zadna regula tematu

3. Pytanie raczej bylo skierowane do AF

Ps. (4). Dobrze ze piszesz o sobie

Przy pierwszym zdaniu zobaczylem emote, wiec uznalem jako zart, przy kolejnych zawialo sarkazmem

Pozdrawiam

Edytowane przez martinniemczyk (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy ,

Wysyłka nagród będzie tylko na terenie Polski na wskazany adres.

Regulamin doprecyzujemy jeszcze jutro ale co do zasady konkurs ma trzy kategorie.

Najlepsze zdjęcie całego akwarium morskiego, najlepsze zdjęcie związane z akwarystyką morską (tu wszystko: makro, rybki, korale, syrenki w akwarium, rekiny, sypanie piasku w świetle księżyca... ;) ). Tu wybiera Jury

Trzecia kategoria to wszystkie zdjęcia zgłoszone i tu wybierają forumowicze w formie głosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki @sewer

Oczywiscie z tym Ie to byl sarkazm z mojej strony ukierunkowany do kolegi ;)


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@martin oczywiscie ;)

Zachęcam goraco do udziału w konkursie. Nie ma w nim przegranych. Każdy forumowicz, który prześle zdjecie (związane z akwarystyką morską i o "jakies estetyce"- nie np. zdjęcia makro piasku z cyjano, które Jury moze odrzucić ) dostanie nagrodę w postaci wiaderka 5kg soli ReefSalt. Nagrody są fajne więc warto się pobawić. Magazyny Aquaforest są pełne na tą okoliczność ;)

Edytowane przez sewer (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zima się zbliża. Każdy zwiększy ochotę na obserwacje swoich akwenów :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@martin oczywiscie ;)

Zachęcam goraco do udziału w konkursie. Nie ma w nim przegranych. Każdy forumowicz, który prześle zdjecie (związane z akwarystyką morską i o "jakies estetyce"- nie np. zdjęcia makro piasku z cyjano, które Jury moze odrzucić ) dostanie nagrodę w postaci wiaderka 5kg soli ReefSalt. Nagrody są fajne więc warto się pobawić. Magazyny Aquaforest są pełne na tą okoliczność ;)

To jakie w końcu są reguły konkursu ?

Kiedy się zaczyna i kiedy kończy?

Będzie jakiś konkursowy wątek bez bicia piany?

Macie 10 521 wiaderek soli? Tylu jest zarejestrowanych użytkowników. Co będzie jak wszyscy dadzą foty których Jury nie będzie mogło odrzucić?

Edytowane przez BAU (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakie w końcu są reguły konkursu ?

Kiedy się zaczyna i kiedy kończy?

Będzie jakiś konkursowy wątek bez bicia piany?

Macie 10 521 wiaderek soli? Tylu jest zarejestrowanych użytkowników. Co będzie jak wszyscy dadzą foty których Jury nie będzie mogło odrzucić?

tu jest regulamin i wszelkie informacje http://nano-reef.pl/topic/67944-konkurs/#entry693042


stopkaDamiana.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest regulamin i wszelkie informacje http://nano-reef.pl/...rs/#entry693042

Dzieki jakoś mi to umknęło.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bau ostatnio wysyłaliśmy do wrocławskiego Afrykarium 150 ton soli. Z tym konkursem tez damy rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję.

I jako potencjalny uczestnik zabawy cieszę się z prezentu bo o nagrodzie nawet nie myślę. :thumbup:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman dasz rade :)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman dasz rade :)

Masz widzę więcej wiary ode mnie.

A w kategorii najładniejsze taczka po restarcie nie ma raczej szans.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bau kreatywność to podstawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie.

Będę walczył pomimo tego że fotograf ze mnie :mooning

Gdybym był nie uczciwy i nie traktował tego jako super zabawy pewno wrobił bym w to speca od mediów czyli adama_s.

Mam Nadzieję że znajdzie chwilę czasu żeby też się zabawić z resztką grunwaldu i sprzęciskiem.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ciesze sie ze ożywilem temat konkursu i jakoś udalo się go zorganizowac. Fajnie tez ze dla każdego zaakceptowanego jest upominek :) milo bardzo wkrotce cos zglosze :)


Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ciesze sie ze ożywilem temat konkursu i jakoś udalo się go zorganizowac. Fajnie też ze dla każdego zaakceptowanego jest upominek :) milo bardzo wkrotce cos zglosze :)

Nie mogę podziękować Ci w imieniu AF za pomysł, ale ze swojej strony to bardzo :-) też na pewno wyśle zdjęcia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukłon w strone sponsora/organizatora konkursu, upominek konkretny i dla kazdego przydatny wiec tylko brac sie za cykanie fotek :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ciesze sie ze ożywilem temat konkursu i jakoś udalo się go zorganizowac. Fajnie tez ze dla każdego zaakceptowanego jest upominek :) milo bardzo wkrotce cos zglosze :)

Witam. Pomysł na jesienne popołudnia znakomity. Rozbudził zainteresowanie do fotografowania i dzielenia się naszym hobby. Do jakiego "ciężaru"mogą być fotki. Czy wymagają opisu itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafal :) fotki i tak sa kompresowane wiec jak wyślesz 1200 na 800 bedzie ok. Opis nie jest wymagany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można wygrać wszystkie trzy katogorie ? ;-)

Bo mam chrapkę... ;-)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.