Skocz do zawartości
adam1203

MŚ w piłce siatkowej.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Koledzy/koleżanki...

Podawajcie linki do stron gdzie jest free streem z meczy.

Sorki ale jak Nasze media mogą puszczać taką uroczystość w systemie PPV??

Stacje komercyjne rozumiem ale TVP??

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecze Polaków nie są PPV, nie wymagają dodatkowych opłat, wystarczy, że masz cyfrowy Polsat.

Ustawa mówi tyko o meczach kopaczy - ot takie niedociągnięcie ;-)

Z jednej strony, to nie halo że nie lecą w otwartym paśmie ale z drogiej strony, to Polsat od lat inwestował w piłkę siatkową i ten mundial należał się im jak mało komu. Będzie tyle opini ilu komentatorów ;-)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat PPV jest tylko dlatego że Orlen i nasze Państwo zerwało wcześniejsze ustalenia, nie dało kasy, jak dobrze pamiętam to po 5 mln każdy miał dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecze Polaków nie są PPV, nie wymagają dodatkowych opłat, wystarczy, że masz cyfrowy Polsat.

Ustawa mówi tyko o meczach kopaczy - ot takie niedociągnięcie ;-)

Z jednej strony, to nie halo że nie lecą w otwartym paśmie ale z drogiej strony, to Polsat od lat inwestował w piłkę siatkową i ten mundial należał się im jak mało komu. Będzie tyle opini ilu komentatorów ;-)

Jak nie masz cyfrowego Polsatu płacisz PPV w innych sieciach :(

Polsat (PLUS) oczywiście jak napisałem maja racje nawet w przypadku gdyby pobierali dodatkowe opłaty ale TVP wg mnie powinna pokazywac chociaż mecze Naszej Reprezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest tak jak piszesz, na innyc platformach PPV.

Poprostu barany ustawodawcy jak zwykle nie przemyśleli co uchwalają.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-1 dla Naszych :)

Wczoraj pewnie przegrali bo ja tam byłem :(

Często jak oglądam to dostajemy w d*pę a wczoraj nie miałem czasu i tylko zerkałem i... :thumbsup:


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link był do meczu z 11 września. Dzisiaj to pewnie cała Azja oglądała mecz Rosji z Brazylią. Jutro będzie pewnie jeszcze gorzej. Jakby ktoś z nas potrzebował znaleźć linki na jutrzejszy mecz to musi szukać w meczach na:

frombar.com, drakulastream.eu, lub innych. Na tych stronach przeważnie jest kilka linków do jednego meczu które trzeba wypróbować. Ja oglądam na satelicie, więc nie mam problemu ale słyszałem że może być ciężko znaleźć jakiś stream który nie będzie się ścinał. Jak macie jakieś inne pewne namiary, do dawajcie.

Najbardziej mnie wkurza tłumaczenie że kupiłem prawa do transmisji, bo myślałem "że donald mi zasponsoruje... " ech... żeby tak się dało w naszych biznesach ...

Edytowane przez Nikel (wyświetl historię edycji)

Od 05.01.2014 nowe: 100x50x45, sump 112 l, 6 x T5 39W Dozownik EBTECH ze sterowaniem bluetooth, pompy Tunze 6025, 6045.

c9007dcceed49c71m.jpg26a1ff863e576da5m.jpg6d058997d459df13m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych komentarzy?

Ja tam rusofobem nie jestem ale fajnie ich było wykopać z mistrzostw :)

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kude, możecie podesłać jakiś działający link?, nic sprawdzonego wcześniej, dzisiaj mi nie działa :(


Pozdrawiam

AQUA

182l +60l + 50l : 90x45x45 :Razor 160W 16k: Jebao RW4 + Jebao RW4, 14 kg LR, 4 kg LS, Jetskim 120; 60x30x36  "Refugium" 3 x full spectrum+ techniczny 7 x royalblue 3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to były emocje !


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huuuura!!! Super mecz


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Polacy,wreszcie Niemcy płaczą przez naszych.

Wyskoczylem po wygranej ,wyzej niz nasi do bloku hehe.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff...

Brawo!


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy dzisiaj będzie złoto :-D już raz pokonaliśmy Brazylie oby naszym udało się to jeszcze raz :-D będe trzymał kciuki zresztą jak 99.9 % PL


Akwarium 170x70x60 + sump 150l

obieg H2O 5000l/h

cyrkulacja 3x Tunze 6105

odpieniacz Deltec SC 2060

oświetlenie T5 8x80

LR +/- 100 kg

LS +/- 50kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu zlitowali sie nad kibicami .... dzisiaj transmisja na "otwartym POLSACIE" ....


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlitowali? Zarobią więcej na reklamach... i pobiją rekord oglądalności.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.