Skocz do zawartości
jacekberetłódz

Reklama na forum jak wyłączyć

Rekomendowane odpowiedzi

Przypuszczam,że nie a dzięki tym reklamą możemy darmowo korzystać z tego forum.Jestem na forum Renault Laguna gdzie musimy płacić za utrzymanie tego forum a sam jestem sponsorem Rybnickiego Forum Akwarystycznego,które jest na wykupionym przeze mnie serwerze a prowadzi to nasz Leoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adbloker daje radę.

Przychylam się do opini Marka, nie są aż tak uciążliwe jak na onecie czy wp.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do osób które kochają reklamy ale ja ich nie cierpie i nie chodzi o nasze forum ale ogólnie nie trawię reklam


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na to z innej strony,może Będziesz potrzebował coś kupić a nie Będziesz wiedział,że coś takiego istnieje i gdzie to można kupić.Ja swoje ulotki rozprowadzam po blokach,większość narzeka na te papiery,ale jak są w potrzebie to przychodzą do sklepu i dziękują,że się reklamuję bo nie wiedzieli gdzie szukać.Reklama jest już od dawna wszechobecna i tak pozostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero by był szum jak trzeba by było zapłacić za członkostwo w forum... Wszyscy narzekają (inmar nie do Ciebie) na reklamy ale zapłacić za treści czy użytkowanie forów bez reklam to absolutnie nie chcą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będę coś potrzebował to sobie poszukam w google a jak widzę reklamy ulotki w skrzynce pocztowej to mnie szlak trafia więc prosze o radę czy można wyłączyć reklamę na forum i pytanie kieruję do osób kompetentych ( proszę bardzo o nie umieszczanie odpowiedzi typu inmara )


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega @kiflu pisał. Instalujesz Adblocka i masz po problemie.


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o jakich reklamach piszesz,coś ci wyskakuje czy chodzi o banery reklamowe ? Na marginesie to się nie złość bo wolałbyś płacić za dostęp do forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam,że nie a dzięki tym reklamą możemy darmowo korzystać z tego forum.

Przypuszczam, że przypuszczenia kolegi są w 100% słuszne :thumbup: Ludzie, utrzymanie takiego forum kosztuje. I ktoś MUSI za to zapłacić. Zapłacą albo sponsorzy albo użytkownicy. Sponsorzy też pewnie nie chcą wydawać pieniędzy pro publico bono. I jest to zrozumiałe, że oczekują czegoś w zamian. I właśnie w zamian, za umożliwienie nam korzystania za darmo z tego forum sponsorzy umieszczają tu swoje reklamy.

Poza tym uważam, że narzekanie na te reklamy to trochę szukanie dziury w całym. Komu przeszkadza niewielki baner u góry strony? Gdyby to było 100 wyskakujących okienek z ryczącym na całe gardło półdebilem zachwalającym proszek do prania to bym zrozumiał oburzenie i chęć blokowania tego. Ale mały baner? Nie przesadzajmy.


Start 25.02.2013

Mój słony świat mieści się w 96l 60x40x40 OW; Świeci AquaNova 4x24W T5; Pieni Hydor SlimSkim Nano 135.35; Wodą kręci 2xJVP-110; Grzeje Aquael ComfortZone Gold 100W

Moczy się ok. 8kg LR; Na dnie zalega ok. 5kg suchego piasku RED SEA Reef Base - Reef Pink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko. Ja rozumie nasza reklame branzowa, dobrze wiedziec co w trawie piszczy.Nie przeszkadza mi to. Ale nie wiem czy tylko to u mnie, na dole forum miedzy ostatnim postem a oknem "dodaj odpowiedz" wyswietla sie reklamy zuplenie nie zwiazane z branza.

Przedtem byl Forex a teraz jakies laski uk :ninja:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko. Ja rozumie nasza reklame branzowa, dobrze wiedziec co w trawie piszczy.Nie przeszkadza mi to. Ale nie wiem czy tylko to u mnie, na dole forum miedzy ostatnim postem a oknem "dodaj odpowiedz" wyswietla sie reklamy zuplenie nie zwiazane z branza.

Przedtem byl Forex a teraz jakies laski uk :ninja:

Jak dobrze, ze jest Tapatalk ;P

Grzesiek to na dole , to reklamy sledzace....czyli, zaduzo przegladasz stron xxx :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie sledcze reklamy, to google robi kase. Teraz jest reklama Gmail i tak co chwile co cos innego.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po którejś aktualizacji TapaTalka się tak porobiło. Grzebałem trochę ale nie znalazłem rozwiązania. Chyba już nawet pisaliśmy na forum o tym...


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie sledcze reklamy, to google robi kase. Teraz jest reklama Gmail i tak co chwile co cos innego.

to sa losowe reklamy adwords, ktore wyswietlaja sie po numerze ip

w PL wyswietlaja Ci sie laski PL, w UK wyswietlaja sie laski UK

w PL wyswietla sie allegro, w UK ebay etc

na marginesie, program do blokowania reklam blokuje ich 5 na forum

Edytowane przez w0y7a5 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawostka, u mnie u góry wyświetla się baner, ale na dole nic nie mam.

Addlocka mam wyłączonego na nano-reef.pl, więc chyba coś jeszcze mi blokuje reklamy....


Start 25.02.2013

Mój słony świat mieści się w 96l 60x40x40 OW; Świeci AquaNova 4x24W T5; Pieni Hydor SlimSkim Nano 135.35; Wodą kręci 2xJVP-110; Grzeje Aquael ComfortZone Gold 100W

Moczy się ok. 8kg LR; Na dnie zalega ok. 5kg suchego piasku RED SEA Reef Base - Reef Pink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łee, wyolbrzymiacie szczegóły :)

Ja tam mam tylko u góry reklamę sponsorów forum i na dole przy pisaniu posta z google ads. Nie ma co narzekać, forum musi jakoś się utrzymać tym bardziej że to jedyne źródło informacji i dzielenia się doświadczeniami co niektórych użytkowników :)

Nie widzieliście jeszcze forum z reklamami, te co wyskakują nad logo forum i przesuwają całą stronę! tu nie ma co panikować :D


"Mówiłaś mi" bym nie umarł, to jest w genach

"Brzydki, zły i szczery" w biegu "Po drodze do nieba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy :) Prawda jak kij i kiełbasa ma dwa końce. Kasa na utrzymanie forum musi być. Skoro my płacić nie chcemy (ja mogę), muszą sponsorzy. Mają za to swoje działy, mogą tam prowadzić reklamę i sprzedaż. To uczciwe i rozsądne. Zobaczcie ile osób zarabia na forum (szczepki, "galanteria z tworzyw sztucznych", elektronika) i spora część nawet nie pofatyguje się pomóc innym, gdy ci chcą zrobić podobny produkt na własne potrzeby - to już nie fajne. Nie każdy z nich dokładnie objaśnia zasady działania swoich dzieł, nie każdy pomoże skopiować. Ale kilku z nich chętnie zrobi odpłatnie...

Co do kosztów forum i reklam, sam zajmowałem się tym na innych forach. Spora część z Was pracuje w reklamie lub handlu. Więc stawki zna. Ale dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.

Cieszmy się że reklama nie jest natrętna - górny banner mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - sam skorzystałem kilka razy z informacji zawartych na nim. Fajnie że są działy tematyczne sponsorów, życzył bym sobie w nich więcej zdjęć z aktualnymi cenami, pomogło by mi to przy zakupach. Ciesze się że w wątkach nie ma bannerów czy reklam. Blokować reklam na forum nie zamierzam - z zasady - przez kurtuazję wobec Właściciela - skoro korzystam z Jego uprzejmości, nie wypada przewieszać Mu obrazów w mieszkaniu :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie sledcze reklamy, to google robi kase. Teraz jest reklama Gmail i tak co chwile co cos innego.

tlumacz sie, tlumacz :p

Po którejś aktualizacji TapaTalka się tak porobiło. Grzebałem trochę ale nie znalazłem rozwiązania. Chyba już nawet pisaliśmy na forum o tym...

moj jest wolny od reklam. poszukaj wersji np. 2.4.13 . a jak nie wysle Ci na maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy forumowe bannery ok.

Ale wpienia mnie google które chce mi wcisnąć np. blachy od pruszyńskiego czy inne gówno.

Aż nie chce mi się pisać jak schodzę do dołu żeby dać odpowiedź na jakiegoś posta.

I jeszcze pod banerami jakiś szajs z google.

Edytowane przez BAU (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.