Skocz do zawartości
Adam Rybowski

K...a mać

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy mistrzami w bezsensownych,nicniewnoszących podaniach, najlepiej do obstawionego partnera stojącego 2 metry od nas.Czy ci wszyscy specjaliści nie widzą , że ci chłopcy może mają i serce do gry ale niewiele talentu.Dokładnie tak samo jak z Małyszem i resztą.Tylko ,że Małysz sam może wygrać konkurs a w piłce nożnej jest to raczej niemożliwe.Z eliminacji pamiętam jedną bramkę- polski napastnik w powietrzu przyjmuje piłkę na klatkę ,spada na ziemię ,przerzucają z lewej nogi na prawą i strzela bramę w długi róg.Tym piłkarzem był Grzgorz Piechna z Kolportera Kielce.Najskuteczniejszy strzelec kilku lig.Gdzie był dzisiaj Kiełbasa podczas gdy nasz wunder team przez 45 nie potrafił oddać strzału w światło bramki!!!!!!!!!!!!

Na pocieszenie wspaniała postawa kibiców, ich mi żal, kopaczy nie.

P.S klnę rzadko a jak klnę to znaczy ,że jestem bardzo

wk.....ony i nawet akwarium nie jest w stanie mnie wyciszyć


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płacz i zgrzytanie zębów;(

kląć na nich nie będę, ale pały niesłychane


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zal mi was wszystkich:-((((


160x100x60 rogowe, refugium zeolit+aragonit 1:3,AM Turboflotor 5000,2 x Tunze 6100,2 x koralia 4,calcium reaktor,phosex, Oswietlenie 3 x 150W HQI(2x20K+1x21K)+1xATI actinic 80W,1xATI blueplus 80W, chemia coral shop,Tunze osmolator,UPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam, wypadamy już z tego mundialu>, czy jescze zagrają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k...a mac, a oni byli do klepniecia, nawet slupek i poprzeczke mieismy... ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegrac z takimi cieniami naprawde wstyd:-(


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie klne i nie wyzywam ale dzisiaj widząc atmosferę w mieście i zaangażowane ludzi , klnołem za wczasu , bo przeczuwałem i fakt k...w cioty, partacze ... Nie wiem czy to możliwe ale jestem za tym aby zatrudniać te mendy na umowę o dzieło nie ma wykonanego planu ni ma kasy nic im się nie należy, a Janas powinien oddać roczną pensję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety śmieją sie z nas w trynidadzie, ciekawe co zrobi teraz ten koleś co po ostatnim meczu wyskoczył z okna.....


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najslabszy mecz Polski na mistrzostwach jaki bylo mi dane obejrzec plus kolejny krok ku dyskwalifikacji Janasa jako selekcjonera. Nasz treneiro ustawil zespol jakbysmy grali z Brazylia i nie wyciagal w czasie meczu zadnych wnioskow z tego co sie dzieje.


BK 250, 4 x SOW-20, LED 800W, TEC III NG, Deltec PF 601, ZEOvit-Filter Easy Lift Magnetic M

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zonka z córką zaciągneły mnie przed TV prawie siłą i to na końcówke na szczęscie ,, a i wyszło na moje " W pilce jak i wszedzie zawsze mamy bardzo duze nadzieje a ekwador -,,Zycie " pokazał nam

gdzie jest nasze miejsce w szeregu, jednym słowem nie potrafimy grać . Ci chłopcy są za słabo wyszkoleni i chodzby trener robił niewiem jakie plany taktyczne i zmiany pilkarzy to to i tak nie zmiani obrazu gry tych piłkarzy , oni są za cińcy i muszą sie jeszcze duzo nauczyć / moze za 4-lata? /, w nastepnym meczu radze się przygotować na jeszcze wiekszą przegraną


Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się, ostatni będą pierwszymi ...., ale w domu ;););)


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie chce mi się komentować, dno. Fakt, że był niesłuszny spalony przy bramce Krzynówka, ale i tak nasi piłkarze są słabi technicznie i tyle. W sumie to po co ja to piszę? Przecież tylko się oszukiwałem, że widzę jakąś szansę. Naprawdę nie widziałem żadnej od początku.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, o co chodzi?

Przeciez osiagnelismy OGROMNY SUKCES

"szary ogon europy" przez 90 min. w telewizji w Europie pokazywali.

Polskiego narodu i tak na nic wiecej nie stac - udowadniamy to na kazdym kroku.

Jeden Malysz, ale to wyjatek potwierdzajacy regule.

Kazdemu komu rozumu starcza niech dba o siebie,

a motloch nie sie gapi w telewizor i ma ...nadzieje ... ze cos sie zmieni.

Motloch kiedys gapil sie w telewizor i mial Nadzieje, ze 3 miliony mieszkan dostanie w prezencie ... buhahahaha.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobrze, że powtórka z NBA na canal+ leciała. Miałem na co przełączać program, żeby sobie ciśnienie obniżyć.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rah, a ja wlaczylem Onet zeby sie dowiedziec ile przegrali.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem jakies kur^%* co za ch&% pir^#(@ przez ścianę;)

Już wypadlismy calkowicie, czy jeszcze zagraja nasi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graja dalej... tylko po co? z taka gra to od niemiec dostana 4 do 0 i faktycznie w drugiej kolejce sie z kibicami na okeciu spotkaja:(


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wildtom- Ty PL czy Niemcom kibicujesz?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet nie złość, ale tak jakby trochę wstyd.

Momentami to szkoda mi było tych naszych kibiców, którzy niejednokrotnie za ostatnie grosiki tam pojechali.

Nasi piłkarze, no cóż miałem wrażenie jakby odpowiedzialność odebrała im resztki umiejętności.

Oddawanie piłki na małej przestrzeni to tak jakby przerzucanie ciężaru gry na kolegę, niech on coś wymyśli.

Trochę szkoda.


http://rafa.koralowa.pl Katalog przyrodniczych stron --> http://katalog-www.eu Serdecznie pozdrawia, Waldek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam Rybowski :

.Z eliminacji pamiętam jedną bramkę- polski napastnik w powietrzu przyjmuje piłkę na klatkę ,spada na ziemię ,przerzucają z lewej nogi na prawą i strzela bramę w długi róg.Tym piłkarzem był Grzgorz Piechna z Kolportera Kielce.Najskuteczniejszy strzelec kilku lig.Gdzie był dzisiaj Kiełbasa podczas gdy nasz wunder team przez 45 nie potrafił oddać strzału w światło bramki!!!!!!!!!!!!

Zauważ że z naszych piłkarzy ŻADEN ALE TO ŻADEN nie potrafił nawet dobrze przyjąć piłki! Jak chciał przyjąć to piłka spadała dwa metry od niego wprost pod nogi rywala!

PANOWIE do k...y WY nie umiecie przyjmować piłek a co tu dalej mówić o podaniach i bramkach!

JANAS jest UNIEWINNIONY bo nawet Franek i Dudek nic by nie pomogli!


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kibicowalem Equadorowi !!!

Nasi to sie nadaja ale do kopania ziemniakow a nie pilki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie musicie przyznac ze chociaz kibicow mamy swietnych , ale nawet to nie pomoglo jestem zalamany a tak liczylem na chociaz jedna wygrana


- Akwarium 200 L

- Sump 60 L

- Cyrkulacja 2x Jebao RW-8

- Oświetlenie Glisten 150R2

- Odpieniacz Turboflotor Blue 1000

- Pompa obiegowa EcoRunner 2700

- 30 kg LR i 13kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska Niemcy 0:4

Polska Kostaryka 0:2

niestety chyba tak sie zakonczy kolejny wyjazd na mundial, moze w koncu zlikwidowac polska lige na ktora i tak praktycznie nie przychodza kibice, skoncza sie przekrety, pilkarze zarabiaja w poruwnaniu z normalnymi zjadaczami chleba za duzo a i tak nic nie potrafia pokazac na arenie miedzynarodowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadko się zgadzam z Piotrem Janem Rogalskim, ale w tym wypadku ma 100% racji. Fajnie pokibicować, fajnie pokrzyczeć, fajnie się piwka napić z kumplami, ale jaki ma to wpływ na nasze życie? ŻADEN :yes

Niech sobie kopacze kopią, ajk wygrają to dobrze, a jak nie, to niech się w d*pę pocałują. Sam byłem na niejednym meczu kadry, zawsze dopingowałem, śpiewałem, ale najważniejszy jest zdrowy dystans.

Wczoraj mecz oglądałem w Łodzi w manufakturze na wielkim telebimie...było kilka tysięcy ludzi.Wiecie co się działo po meczu?? Rzucanie butelkami w telebim ( na szczęście żaden debil nie trafił ), pranie się po ryju, rzucanie butelkami, wybijanie szyb. BYDŁO...

Wracając do meczu to mario-sz i waldek mają rację - mamy po prostu cienkich piłkarzy, których nie stać na wiele...i tu żaden Janas nie pomoże.....Może Hiddink:)

Ale ja i tak wierzę;) w cuda, ale człowiek jest naiwny, nie? Bo realnie patrząc to 4:0 dla Niemiaszków


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.