Skocz do zawartości
Harari

Sprzedam kilka LPS (Łódź)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Do sprzedaży kilka LPS, na start to co poniżej, po niedzieli dojdzie jeszcze kilka sztuk. Preferuję odbiór osobisty w Łodzi, oraz wysyłka całość jednej osobie - takie oferty mają bezwzględne pierwszeństwo. W przypadku wysyłki należy doliczyć 30zł. Uwaga czekam na zamówione box'y, wysyłka będzie możliwa dopiero wtedy kiedy je otrzymam, mam nadzieję, że w drugiej połowie tygodnia.

Proszę zweryfikować bezpośrednie połączenie PKP z Łodzi do swojej miejscowości docelowej.

Wysyłka jedynie w przypadku zamówienia 300PLN lub więcej.

Pytania do mnie proszę kierować: PM, robert.gorajski@gmail.com, 504727828

Update.

Doszły następujące koralowce: Blastomusa, Fungia, Pavona, Hydnophora, Platygyra, Welsophyllia, Acanthastrea Lordhowensis - mam nadzieję że nie będzie problemu jak z powyższymi.

16 - Jacek Beret

8, 10, 11, 15 + SPS'y - Iga

UWAGA - niektórych z pytających informowałem, iż czekam na odpowiedź człowieka który chciał wziąć całość w promocji. Człowiek ten wziął się i rozmyślił w związku z tym korale są dostępne dla wszystkich.

Nr 1 - 180PLN - SPRZEDANE

IMG_0620_zps9f914aa2.jpg

Nr 2 - 200 PLN - SPRZEDANE

IMG_0619_zps06965b2e.jpg

Nr 3 - 180PLN - SPRZEDANE

IMG_0618_zpsef75beea.jpg

Nr 4 - 200 PLN - SPRZEDANE

IMG_0617_zpsc87a0bdc.jpg

Nr 5 - 120 PLN - DOSTĘPNE

IMG_0616_zpsb61eb95f.jpg

Nr 6 - 200 PLN - SPRZEDANE

IMG_0615_zps358e4ff6.jpg

Nr 7 - 150PLN - SPRZEDANE

IMG_0614_zpsa6ab844e.jpg

Nr 8 - 180PLN - SPRZEDANE

IMG_0613_zpsfbb8aa69.jpg

Dochodzą:

Nr 9 - 150 - SPRZEDANE

IMG_0633_zps27feef0a.jpg

Nr 10 - 100 - SPRZEDANE

IMG_0630_zps67a39ec3.jpg

Nr 11 - 30 - SPRZEDANE

IMG_0629_zps050b5c67.jpg

Nr 12 - 50 - DOSTĘPNE

IMG_0628_zps47f04e57.jpg

Nr 13 - 65 - SPRZEDANE

IMG_0627_zpsb2867b92.jpg

Nr 14 - 150 - SPRZEDANE

IMG_0626_zps63efff7a.jpg

Nr 15 - 200 - SPRZEDANE

IMG_0625_zps59617231.jpg

Nr 16 - 100 - SPRZEDANE

IMG_0623_zpse26e9831.jpg

Do tego Dwie Acropory - dorzucam gratis, do większego zamówienia na LPS. - SPRZEDANE

IMG_0631_zpsff81d06a.jpg

IMG_0632_zpsd9d441d6.jpg

Edytowane przez Harari (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz mi nr. 2, 3 aveopora czy gonora? 4 , 6 fungia ? Czy heliofungia? i 8

Poproszę o pełne nazwy LPSów. ????

Wielkość??? , rodzaj. ???

Pozdrawiam.

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zero opisu ,nazwy tylko cena !w każdym sklepie idzie kupić te korale taniej,więc się wysil i napisz coś więcej po za ceną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio co się złego dzieje na forum. Niby każde ogłoszenie jest sprawdzane dlatego się czeka za nim zostanie wyemitowane . Powinno mieć krótki opis towaru, nazwę, cenę. A tiu nić ;) jestem zainteresowane koralami ale nic póki co o nich nie wiem. Czekamy na informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio co się złego dzieje na forum. Niby każde ogłoszenie jest sprawdzane dlatego się czeka za nim zostanie wyemitowane . Powinno mieć krótki opis towaru, nazwę, cenę. A tiu nić ;) jestem zainteresowane koralami ale nic póki co o nich nie wiem. Czekamy na informację.

Masz krótki opis: korale LPS.

Masz fotki i ceny.

Nigdzie nie jest powiedziane że muszą być nazwy sprzedawanych korali. :baby:

http://nano-reef.pl/topic/18065-regulamin-targowiska-wazne/

Edytowane przez BAU (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz krótki opis: korale LPS.

Masz fotki i ceny.

Nigdzie nie jest powiedziane że muszą być nazwy sprzedawanych korali. :baby:

http://nano-reef.pl/topic/18065-regulamin-targowiska-wazne/

W takim razie nich ktoś zmieni wzór ogłoszenia:

http://nano-reef.pl/topic/56571-wzor-ogloszenia-w-dziale-sprzedam/

Gdyż oba linki ni jak się mają do siebie.

Ponadto ostatnio zdarzają się ogłoszenia np: bez zdjęć lub z zdjęciami ze stron producenta przy używanych urządzeniach...............

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba widać co kolega sprzedaje, fotki dobrej jakości. Nie wiem z czego robicie problem. Co ma pisać, że jest to acana koloru takiego jak na foto?


550l+80l sump+2x160l szczepkownia+220l kwarantanna, New Jet 8000, AM Turboflotor5000 2xTunze6205, Pacific Sun Pandora, nad wszystkim czuwa Profilux II Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba widać co kolega sprzedaje, fotki dobrej jakości. Nie wiem z czego robicie problem. Co ma pisać, że jest to acana koloru takiego jak na foto?

Tak tylko ja pytam z punktu widzenia kupującego bo pisałem , że jestem zainteresowany tymi koralami. Wskazałem nawet którymi. A ty Iga z Romanem piszecie nie w temacie typowy OT. Tylko dlatego , że sprzedający jest z Łodzi.

Także wam dziękuję nic do tematu nie wnieśliście, żadnej dodatkowej informacji odnośnie sprzedawanych korali .

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nich ktoś zmieni wzór ogłoszenia:

http://nano-reef.pl/...ziale-sprzedam/

Gdyż oba linki ni jak się mają do siebie.

Ponadto ostatnio zdarzają się ogłoszenia np: bez zdjęć lub z zdjęciami ze stron producenta przy używanych urządzeniach...............

Debora pokazała przykład jak powinno wyglądać ogłoszenie a nie jako wymóg ogłoszenia.

Cyt:

Oczywiście ogłoszenia nie muszą tak wyglądać! To tylko przykład, który spełnia wszystkie warunki regulaminu.

A w regulaminie nic nie ma o nazwach sprzedawanego wyrobu/przedmiotu.

Ogłoszenie kolegi jest zgodne z regulaminem i zostało dopuszczone do edycji.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debora pokazała przykład jak powinno wyglądać ogłoszenie a nie jako wymóg ogłoszenia.

Cyt:

Oczywiście ogłoszenia nie muszą tak wyglądać! To tylko przykład, który spełnia wszystkie warunki regulaminu.

A w regulaminie nic nie ma o nazwach sprzedawanego wyrobu/przedmiotu.

Ogłoszenie kolegi jest zgodne z regulaminem i zostało dopuszczone do edycji.

Ty za to łamiesz punkt 1, 2 i 4 regulaminu ogólnego forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty za to łamiesz punkt 1, 2 i 4 regulaminu ogólnego forum .

Ty też.

Więc może już go przestaniemy łamać a na temat korali których zakupem jesteś zainteresowany poczytaj w necie albo zapytaj na forum o ich hodowli.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... a na temat korali których zakupem jesteś zainteresowany poczytaj w necie albo zapytaj na forum o ich hodowli.

Z punktu prawdziwego laika - jakim ja jestem to dla mnie to ogłoszenie jest bardzo mało sprecyzowane. Zgadzam się zdjęcia super jak i same korale - przepiękne, ale nie mam pojęcia jak się nazywają. Wiec jak mam o nich poczytać - o hodowli, warunkach itp...????

Teoretycznie mogę szukać po zdjęciach i je dopasowywać ale wiele gatunków korali jest podobna do siebie więc mógłbym się pomylić co do nich.

I czy na prawdę to jest taki problem, by przy każdym numerze korala dopisać nazwę???

Żeby nie było to nie żaden atak czy coś w tym stylu, ale nie wszyscy tutaj na forum znają się tak na koralach jak zapewne kolega wystawiający je na sprzedaż.

Bez urazy.

Pozdrawiam

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja w pierwszym poście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.