Skocz do zawartości
Tester

Bateria dla pomp Jebao/Wortech - nowość od Jebao

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny gadżet od Jebao to power back-u przeznaczone dla systemów z częstymi przerwami w dostawach prądu. Taki UPS dla cyrkulatorów nazywa się: Coral Box Battery for Vortech and Jebao

Według opisu na FishStreet :

Sample Test (Jebao RW Pump) Using lowest model W1 Function

RW4 / WP10 48 Hours

RW8 / WP25 24 Hours

RW15 / WP40 18 Hours

RW20 / WP60 9 Hours


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam zasilacza buforowego z akumulatorem i też się sprawdza.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Nasi dystrybutorzy szybko zainteresują się tym produktem a cena będzie dość przystępna.

Może to być następny szlagier tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'We clearly test for the Battery operation for 48 hours for Jebao RW4 in the lowest W1 mode'

Czyli przy najnizszym poborze 48 godzn. Ciekawe ile wytrzyma przy RW15. Z drogiej strony, gdy prad zanika to nie na 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'We clearly test for the Battery operation for 48 hours for Jebao RW4 in the lowest W1 mode'

Czyli przy najnizszym poborze 48 godzn. Ciekawe ile wytrzyma przy RW15. Z drogiej strony, gdy prad zanika to nie na 2 dni.

Sample Test (Jebao RW Pump) Using lowest model W1 Function

RW4 / WP10 48 Hours

RW8 / WP25 24 Hours

RW15 / WP40 18 Hours

RW20 / WP60 9 Hours


299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie podają ile czasu podtrzyma obieg... (teoretycznie jest wsparcie dla serii DCxxxx) i jaka tam konkretnie jest bateria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

110$ dobra cena, myślę ups-a dobrego (oczywiście z niezłymi aku.) nie kupimy a tutaj podtrzymanie obiegu i cyrkulacji? hmmm ciekawe ktoś niech przetestuje, zapewne któryś ze sklepów dostanie jako pokaz więc poczekamy...

Mnie to zainteresowało dotychczas podłączone mam to samo pod UPS-a i nie powiem, więcej kosztował, tylko czy jest w stanie tyle potrzymać co nominalne dane Coral Box Power Cell ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az z ciekawości przetestuje na APC 2200 ile pociągnie pompa cyrkulacyjna. UPS część prądu z akumulatora zamienia bezpowrotnie w ciepło. Tak więc zasilanie prawie że prosto z baterii będzie o wiele bardziej wydajne. Koszt akumulatora CSB 12v 17 Ah to +- 160 zł. Jestem ciekaw co znajduje się na tym małym skrawku elektroniki, gdzieś zapewne można znaleźć schemat tego ustrojstwa.


2d27f70120370386da2450fcccd34cf0u508a467.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na pojemność zastosowanego akumulatora to d*py nie urywa.


Akwarium 216L, sump 90L. Maszynownię obsługuje odpieniacz Twistman OB150INT. A za słońce robi lampa Giesemann 1x250W HQI 4x24W T5.

W charakterze nadzoru średniego jest sześć kotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sample Test (Jebao RW Pump) Using lowest model W1 Function

RW4 / WP10 48 Hours

RW8 / WP25 24 Hours

RW15 / WP40 18 Hours

RW20 / WP60 9 Hours

Moja wina, nie doczytalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,nic specilnego te beterie,slaba pojemnosc.Baterie Vortecha dla MP-40 minimum 36 godzin,tylko sa troche droszsze.Pozdrawiam.

Fakt ze backupu baterii nie mam, ale roznica nie jest az tak wielka w cenie (adekwatne do do dlugosci pracy). Jakbym mial kupic, to ciagle vortecha bym wybral...


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.