Skocz do zawartości
SoQł

Złośliwe oprogramowanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Tz to mam na kazdym kompie bez wzgledu na przegladarke. Wchodze na RC to to samo.

Zaatakowli nas :2guns: pewnie z jakiegos forum gupikow :laser:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

proponuję Mozille Firefox - problemu nie ma

antywir - Comodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zaznaczyłem "kontynuuj na własną odpowiedzialność" i po problemie. No chyba, że coś na prawdę będzie nie tak, to może być lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo potwierdzam :/ Na Chromie Na IE nic nie wyskakuje. Cos się chyba dostało na serwer naszego forum.


350 litrów w obiegu

akwa222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też na google chrome to wyskakuje


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja co prawda używam na co dzień Mozilla Firefox ale na chrome nic się nie dzieje :)


180L akwa OptiWhite 100x40x45cm, Lampa LED 180W DIY , 68L sump + 30L dolewka i podmiana wody, odpieniacz CoralBox D300 ze sterowalną pompą, obieg Jebao DC3000, grzałka Aquael Gold 200W, cyrkulacja: Jebao RW8, dolewka automatyczna z wydzielonej przegrody.

rapidox.pl_350x26.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to będzie jakoś usunięte,bo mój średniowieczny laptop nie pozwala mi na wejście,tylko telefon.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie wejść z google.

Spróbowałem :) nie miałem problemu wcześniej i po wejściu z googla również nie mam tego problemu


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś pisał wystarczy wyłączyć opcję w google chrome. ustawienia/na dole strony "pokaż opcję zaawansowane"/włącz ochronę przed wyłudzeniami danych (phishingiem) i złośliwym oprogramowaniem. (odhaczyć tą usługę i komunikat nie będzie wyskakiwał)

Może ktoś z administracji wytłumaczy co się dzieje bo coś na rzeczy musi być ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeni Adblock również wyskakuje. Lecz przy załączonym Adblock, problem z czerwonym czymś nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo - strasznie upierdliwe i dlaczego to zawsze się zdarza w weekend gzie administrator zajmujący się tą stroną pojawi się dopiero w poniedziałek w pracy


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no błagam!!! Radzenie ludziom wyłączenie ochrony jest co najmniej bez sensu i wysoce ryzykowne. Radziłabym moderatorom podejść bardziej krytycznie do serwera, bądź silnika forum. Skoro wyskakuje to u tylu ludzi, to nie problem ich komputerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie raz wywala od wczoraj ten komunikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odznaczenie opcji w chrome podzialalo, na androidzie brak problemu

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Ale to nie jest rozwiązanie problemu, skoro alarm dzwoni w aucie to wywalić alarm ?


1. Akwarium 95x70x60 | Sump 65x35x37 | Pompa Jebao dcs 4000 | Jebao RW8 x 2 | Odpieniacz deltec sc 1456 | Lampa LED DSuny 4 panele x 40 LED 3w + T5 2x39w | Reaktor Bubble-Magus CR120WP zasyp ARM | Milwaukee Instruments pH SMS 122 | AT R Doser Milestone 6 | PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Glonowy" + PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Media" na pompie DC3000 | Dolewka PS Sentry ATO

 

Link: http://nano-reef.pl/..._20#entry872225

90b67987de6d96d3807ab58d2d91ebebu287a684.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał ze to jest idealne rozwiązanie problemu i nikt nie napisał też ze to wina Waszych (naszych) komputerów. Nie jest to idealne rozwiązanie ale doraźnie rozwiązuje problem. Oczywiście można jeszcze potwierdzić na tej czerwonej stronie ze się rozumie zagrożenie i tez serwis się otworzy ale to jest jeszcze gorsza opcja bo wtedy dodajemy "wyjątek" dla tego zdarzenia. Pewnie wielu z Was już się zorientowało że problem nie dotyczy tylko naszego forum dlatego proszę o chwile cierpliwości jak będzie juz wszystko jasne to na pewno Admin przemówi ludzkim głosem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również tak jak Marek bez problemu


QUQU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam noda ale to Adblock Pro jako rozszerzenie Chrome, dopiero mi blokuje te czerwone okienko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.