Skocz do zawartości
Przemek

Nowe świetlówki 24W w ofercie Pacific Sun

Rekomendowane odpowiedzi

ps24W.jpg

Miło mi poinformować że wreszcie po długim czasie oczekiwania w ofercie Pacific Sun znalazły się świetlówki T5 o mocy 24W w tym także nowe modele świetlówek Ultrawide UV które oferują bardzo szerokie spectrum świecenia porównywalne w zakresie UV do żarników HQI.

uwuv.jpg

Oferta została także uaktualniona o wszystkie najnowsze modele lamp hybrydowych(z 8 świetlówkami) oraz lampy Diuna T5.

55.jpg

Produkty Pacific Sun dostępne są za pośrednictwem naszych polskich Partnerów:

- Aquamor Krzysztof Tryc - Warszawa - http://www.zanclus.net

- Aquario - Katowice - http://www.Aquario.pl

- Jadwiga Morska - Radzyń Podlaski - http://www.JadwigaMorska.pl

- ReefShop - Gdynia - http://www.ReefShop.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

pozdrawiam

Przemysław Cybulski

Pacific Sun EU - Aquarium Equipment


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu:). Szkoda ze wymiana za kilka miesiecy, ale na pewno sprobuje.

Pozdrawiam mobilnie

Edytowane przez W32darWin (wyświetl historię edycji)

START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś doradzi jaką świetlówkę z tej serii dołożyć do ledów żeby uzyskać bardziej niebieski odcień w akwarium,

celowo zastosowałem więcej białych diod w stosunku do niebieskich,ale ten efekt już mi nie odpowiada a aktyniką sylwani niestety nie mogę przełamać białej poświaty.Dokładnie chodzi o dołożenie 24w t5 do 40w led

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, ktore swietlowki Pacific Sun daja najbardziej niebieskie swiatlo??


Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta została także uaktualniona o wszystkie najnowsze modele lamp hybrydowych(z 8 świetlówkami) oraz lampy Diuna T5.

55.jpg

A czy Diuna 8x24W też już jest dostępna,bo jakoś nie mogę znaleźć?


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś doradzi jaką świetlówkę z tej serii dołożyć do ledów żeby uzyskać bardziej niebieski odcień w akwarium,

celowo zastosowałem więcej białych diod w stosunku do niebieskich,ale ten efekt już mi nie odpowiada a aktyniką sylwani niestety nie mogę przełamać białej poświaty.Dokładnie chodzi o dołożenie 24w t5 do 40w led

Dobre pytanie, ktore swietlowki Pacific Sun daja najbardziej niebieskie swiatlo??

Jeśli chcesz uzyskać bardziej niebieski odcień to na pewno Crystal Blue - Ultrawide UV jest świetlówką niebieską, ciemniejszą - ale nie daje efektu fluorescencji z powodu poszerzonego spektrum.

A czy Diuna 8x24W też już jest dostępna,bo jakoś nie mogę znaleźć?

Oczekujemy na pierwszą serię produkcyjną więc powinny być w ciągu najbliższego tygodnia/dwóch.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem Pandore 145w + 2x24w jakie swietlowki polecacie ze stajni PS? Zbiornik Lps kilka miekkich w przyszlosci sps?

Edytowane przez tom-81 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku, jakie jest najlepsze zestawianie świetlówek do lampy 6x24W,

Może by c co s takiego?? Jak to bedzie wyglądać??

Crystal Blue

Shallow Water

Pigment Int

Shallow Water

Spectra +

Crystal Blue

Czy nie będzie za biało w biorniku??

Edytowane przez MaciejK (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co,może ja mam i pecha że dostawa się przedłużyła itd,ale...panowie jeżeli reklamujecie świetlówkę crystal blue i porównując ja na wykresie z bluplus ati,no to Allbo ja dostałem świetlówkę roczną przepalona na Maxa,albo myślicie że ludzie są ślepi,moja nowa świetlówka która kupilem tydzień temu w środę,po otrzymaniu ja dzisiaj po założeniu razem z porownywanym modelem ati ,i po odczekaniu 30minut zanim świetlówka się zapaliła na maxa,jestem mega w szoku ona nawet w 20% nie przypomina barwy światła ati,obie świetlówki świecą na jednej lampę 2x24 i na ati cięzko jest spojrzec bo oczy bolą a wasza świeci się jak by miała zaraz skończyć swój żywot,mam ati już 5 miesiecy i są 80% mocniejsze od tej nowej która założyłem dzisiiaj,a że kupiłem dwie świetlówki to na tej na którą tak narzekam nie ma żadnego znaku, na samej tubie,nazwa moc itd.Na tej drugiej jest napis co to za rodzaj.Sądzicie że tak powinno być?Zrobił bym zdjęcie ale nic to nie da bo jasnośći nie mogę uchwycić,bo ati się świeci jaśniej niz wasza nowa i fotka wychodzi strasznie.

Ogólnie jestem mega nie zadowolony z produktu,oczywiście go nie mam zamiaru zwrócić bo nie mam ochoty znowu wywalac kasę na ati,choć w tym przypadku jest przekonany że droższe i sprawdzone znaczy 100% lepsze.

Sorry za szczerość ale nie lubię takich niespodzianek.

Pzdr.

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol po co zmieniać/eksperymentować ?? - ATI to ATI choć i tak większość napiszę, że wszystko z jednej fabryki idzie i wszystko to to samo :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co no myślałem ze skoro wykresy widm nie różnią się bardzo od siebie to wypróbować warto, i się po prostu rozczarowałem , dziwi mnie tylko po co są te porównania skoro ni jak się mają do siebie obie świetlówki, delikatnie rzecz ujmując to nic innego jak wprowadzanie potencjalnych przyszłych klientów w błąd. Bazując na kolorach ati i porównują swoje produkty do znanej marki.

Fajnie by było gdyby jeszcze ktoś kto używał obu tych świetlówek się wypowiedział, bo może po prostu moja jest przepalona.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co,może ja mam i pecha że dostawa się przedłużyła itd,ale...panowie jeżeli reklamujecie świetlówkę crystal blue i porównując ja na wykresie z bluplus ati,no to Allbo ja dostałem świetlówkę roczną przepalona na Maxa,albo myślicie że ludzie są ślepi,moja nowa świetlówka która kupilem tydzień temu w środę,po otrzymaniu ja dzisiaj po założeniu razem z porownywanym modelem ati ,i po odczekaniu 30minut zanim świetlówka się zapaliła na maxa,jestem mega w szoku ona nawet w 20% nie przypomina barwy światła ati,obie świetlówki świecą na jednej lampę 2x24 i na ati cięzko jest spojrzec bo oczy bolą a wasza świeci się jak by miała zaraz skończyć swój żywot,mam ati już 5 miesiecy i są 80% mocniejsze od tej nowej która założyłem dzisiiaj,a że kupiłem dwie świetlówki to na tej na którą tak narzekam nie ma żadnego znaku, na samej tubie,nazwa moc itd.Na tej drugiej jest napis co to za rodzaj.Sądzicie że tak powinno być?Zrobił bym zdjęcie ale nic to nie da bo jasnośći nie mogę uchwycić,bo ati się świeci jaśniej niz wasza nowa i fotka wychodzi strasznie.

Ogólnie jestem mega nie zadowolony z produktu,oczywiście go nie mam zamiaru zwrócić bo nie mam ochoty znowu wywalac kasę na ati,choć w tym przypadku jest przekonany że droższe i sprawdzone znaczy 100% lepsze.

Sorry za szczerość ale nie lubię takich niespodzianek.

Pzdr.

Witaj

Myślę że sprawa się wyjaśniła - jeśli Twoja świetlówka nie ma żadnych oznaczeń(a powinna mieć jak na zdjęciu poniżej) to otrzymałeś świetlówkę Crystal UV a nie Crystal Blue którą zamawiałeś. Rzeczywiście Crystal UV ma zupełnie inne widmo i jest dużo "ciemniejsza" dla ludzkich oczu.

Nie wiem gdzie doszło do pomyłki - fakt że do niej doszło, za co mogę w imieniu producenta przeprosić.

Oczywiście dziś wysyłamy do Ciebie właściwą świetlówkę Crystal Blue 24W - jestem przekonany że będziesz bardzo z niej zadowolony(zarówno światło jak i żywotność) a dodatkowo w ramach rekompensaty dołożymy świetlówkę Spectra+ - będziesz miał możliwość zobaczenia jak ta świetlówka świeci w parze z Crystal Blue w porównaniu z Pigment INT+(z Pigment światło jest bardziej "słoneczne", podbite są barwy ciepłe, w przypadku Spectra+ - światło wyciąga bardziej "fluo").

Mam nadzieję że powyższa propozycja pozwoli zatrzeć nieco niekorzystny obraz PS jaki powstał w wyniku tej pomyłki ;-)

Oczywiście omyłkową świetlówkę zatrzymaj sobie, nie ma potrzeby jej odsyłania.

pozdrawiam

Przemek

cb_24.jpg


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Gratuluję za dobre podejście do klienta :-)


Od 05.01.2014 nowe: 100x50x45, sump 112 l, 6 x T5 39W Dozownik EBTECH ze sterowaniem bluetooth, pompy Tunze 6025, 6045.

c9007dcceed49c71m.jpg26a1ff863e576da5m.jpg6d058997d459df13m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjaśniona,dzięki za odpowiedź i wyjaśnienia.

I dobrze że wyszło tak jak wyszło bo bym żyl w niewiedzy że to faktycznie ma tak wyglądać.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku pełen profesjonalizm BRAWO


QUQU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetlówka docelowa dotarła,i faktycznie jest spora różnica w barwie swiatla na plus oczywiscie.

Dzięki za szybkie wyprostowanie całej sytuacji.

A że ostała mi się ta świetlówka uv to gdyby znalazł się chętny mogę ją komuś oddac,bo ja nie zużyje jej.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak porównanie teraz do ATI Blule ?


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co no żeby być sto procent pewny odczekałem godzinę od odpalenia obu t5 na jednej belce i po godzinie podniosłem ja żeby zobaczyć czym się różnią,to powiem tak że faktycznie ati jest delikatnie jaśniejsze,od PS,ale moc świecenia maja obie podobną ,z delikatna przewagą PS.Więc mogę śmiało potwierdzić że widma się nakładają i są podobne ale nie takie same, z przewagą widma niebieskiego dla świetlówki PS.

Jeżeli ktoś szuka faktycznie niebieskiego światła ,mocniejszego od świetlówki ati bluplus to mogę polecić Pacyfic sun.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.