Skocz do zawartości
patryk.ruda

Morszczaki - Ruda Śląska i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o wpisy posolonych z Rudy Śląskiej i okolic. Może by w przyszłości zorganizować jakiś zjazd ;)

Ja jestem z Rudy Śląskiej 1 - Ruda

Pozdrawiam

Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ciekaw jestem ile nas jest i z jakich dzielnic. Na śląsku owszem sporo nas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie ma podziału na śląsk i zagłębie to ja też

ale tak jak Sienki napisał jest nas tu dużo

Edytowane przez rufik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rufik jak niema jak jest,twoje Wojkowice,mój Grodziec...i cała reszta towarzystwa zza Brynicy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie :) jak długo żyje to uczyli mnie że Sosnowiec to najdalej na południe wysunięta dzielnica Warszawy hehehe....

Edytowane przez remel (wyświetl historię edycji)

960 L plus 135 sump, 8x54 plus 150 led, obieg DC12000, cyrkulacja wir :) , white skim 250 AN10000 i takie tam

6ay0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie :) jak długo żyje to uczyli mnie że Sosnowiec to najdalej na południe wysunięta dzielnica Warszawy hehehe....

a w Czeladzi u dziadka w stodole stoi szubienica :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiło się fajnie..ja pochodzę z Rudy 11 Bielszowice, obecnie mieszkam w Zabrzu a w Bielszowicach jestem codziennie(praca,rodzina)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich też się zgłaszam Ruda Śląska 9

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiło się fajnie..ja pochodzę z Rudy 11 Bielszowice, obecnie mieszkam w Zabrzu a w Bielszowicach jestem codziennie(praca,rodzina)

zakręciłem się,mieszkasz w Zabrzu a rodzinę masz w Bielszowicach? wychodzi na to że masz kochankę w Zabrzu - tak trzymaj :thumbup: ,ja mam trzy :animier:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde wiedzałem że zaraz komuś podpadnę z tym zdaniem...niestety tak dobrze nie ma. Ta rodzina to rodzice i siostra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde wiedzałem że zaraz komuś podpadnę z tym zdaniem...niestety tak dobrze nie ma. Ta rodzina to rodzice i siostra..

zawsze tak jest, że coś się za dużo chlapnie i wychodzi na jaw

cisz się, że żona tego nie czyta :thumbup:

to może tutaj zadam pytanie odnośnie szafki ze stelażem ??? wiem, że powtarzam ale bardzo mi zależy na tym

znacie kogoś kto takowe wykonuje (szafka + stelaż na wymiar), pisałem do erybki ale na razie cisza ???

Edytowane przez rufik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gotowe szafki pod akwa masz w saloniku zoo w m1 w Czeladzi,może coś dopasujesz

aha jeszcze w aquario w Katowicach

Edytowane przez volf (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gotowe szafki pod akwa masz w saloniku zoo w m1 w Czeladzi,może coś dopasujesz

aha jeszcze w aquario w Katowicach

No tak, a zmieszczę tam stelaż ???

wyczytałem dziś o Przemku ze Szczecina, ale nie mam jak zobaczyć jego pracy - internet nie zawsze pokaże wszystko

Po za tym ja potrzebuję szafki 135 cm/ 50cm, takie sobie akwa wymarzyłem :smiling: i takie maksymalnie mi się zmieści

Edytowane przez rufik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze tak jest, że coś się za dużo chlapnie i wychodzi na jaw

cisz się, że żona tego nie czyta :thumbup:

to może tutaj zadam pytanie odnośnie szafki ze stelażem ??? wiem, że powtarzam ale bardzo mi zależy na tym

znacie kogoś kto takowe wykonuje (szafka + stelaż na wymiar), pisałem do erybki ale na razie cisza ???

Nie czyta ale jak piszę to czasami zagląda przez ramię.Co do szafki to w e-rybce jej nie załatwisz.Sam jestem na etapie budowy nowego akwa i w e-rybce zrobią mi tylko stelaż.Ze stolarzem obecnie nie współpracują.... Edytowane przez alenqer (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gotowe szafki akwarystyczne są dostosowane do obciążenia więc nie ma potrzeby ładować w nie dodatkowego stelaża, zadzwoń do aquario i zapytaj,widziałem na sklepie świeżo robione stelaże pod wymiar klienta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem w komandorze firma IWO . Tylko szafka a robili mi dwie i jedną kokedze wiec jakies doswiadczenie mają


960 L plus 135 sump, 8x54 plus 150 led, obieg DC12000, cyrkulacja wir :) , white skim 250 AN10000 i takie tam

6ay0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem rudy i mieszkam na Slasku ....łapię się?

wysłałem z tapatalk


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czyta ale jak piszę to czasami zagląda przez ramię.Co do szafki to w e-rybce jej nie załatwisz.Sam jestem na etapie budowy nowego akwa i w e-rybce zrobią mi tylko stelaż.Ze stolarzem obecnie nie współpracują....

No właśnie widziałem w ich (erybka) fajną realizację akwa narożnego z obudową z MDF. Extra to wyglądało.

Wolę jednak mieć stelaż w szafce, bo nie chcę mieć jakiejś niemiłej niespodzianki na podłodze.

Muszę w takim razie albo postawić na akwa ze Szczecina albo pogadać ze znajomym stolarzem czy się podejmie realizacji, a niestety jak go kiedyś zagadnąłem to się blady zrobił. :alien:

Chłopaki z erybki odpisali, że ze względu na długie terminy realizacji firmy podwykonawcy, takich zabudów nie wykonują.

Edytowane przez rufik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też jesteśmy z Rudy dokładnie z Bykowiny :) Jakaś impreza się szykuje? Czy baniaczki oglądamy nawazajem?

My mamy stelaż w szafce :) służymy pomocą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zrobimy listę obecności a potem możemy coś wymyślić odnośnie spotkania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy chętni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi poprzednią szafkę robił Inmar :) Polecam i bez stelaża było ok. U mnie w starym wątku jest kilka fotek.


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.