Skocz do zawartości
kaspy

akwarium low tech po japońsku

Rekomendowane odpowiedzi

W tym akwarium nie ma trudnych spsow poza jedną chyba echinatą. Nie mnij jednak fajnie dobrane kolory i zadbane akwarium, bardzo ladne.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

W zasadzie masz racje.Wrażenia super jak dla mnie.

No i zobacz grzeniu ile tam filmików (youtube) w podobnej tonacji :)

Na pewno są :) , ale raczej mało takich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

low tech - czyli w rozumieniu malym kosztem bez zbednych klamotow

high tech - wypasiony sprzet z automatyka

co tansze? podmiana 20litrow +sol codziennie czy rachunek wiekszy za prad w high tech. pytanie dla statystykow

I nie uwazam ze to ''japan low tech'' bije na glowe (nawet minimanlnie) zbiorniki ludzi z tego forum -> ''cudze chwalicie swojego nie znacie''

Kolorowo wyszedl film? moim zdaniem malo naturanie. ( u Amano ziolone jest zielone a tutaj fioletowe jest ultra violet) ale to moze przez moje okulary :D

A co do podmiann codziennych to super pomysl na nude dla emerytow rencistow. I tutaj tani sposob na zachowanie parametrow gdy jedziecie na wakacje (dac klucze do domu i wanne gotowej solaniki dla tesciow :) wytyczne: 10 dzbankow po herbacie wylac i 10 dalac :D

pozdrawiam

Edytowane przez cptNemo (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium jak akwarium , trochę szałas nad baniakiem i dużo światła a mimo to są cienie świadczy to o wysokim kontraście podbijającym kolory. Jest mnóstwo ładniejszych baniaków na naszych polskich forach i też low tech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. mój :lol:

No mój tez chyba taki będzie :fish: hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.