Skocz do zawartości
Sider

Mesh na wirnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie dostane mesh na wirnik do odpieniacza.Konczy mi sie juz ten ktory mialem i musze zakupic nowy kawalek.Szukam w necie ale lipa...na allegro jest mesh ale jako cienka siatka do banerow.


Szkło OW 100x70x50,lampa diy 8x39w + LEDy Fluo,obieg NewJet4500,2 x rw-8,odpieniacz diy na pompie aquabee 2000/1,filtr przepływowy,Reef Salt AF,balling AF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acropora Warszawa.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bio sponge L od fluvala (duże pory - z fotki z palcem) rożni się kolorem .. i ceną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid mam nową paczkę z acropory tylko muszę ją poszukać. Dam Ci znać wieczorem


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://nano-reef.pl/...-tam-trojkacik/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Junior13 chetnie przygarne...mysle ze sie dogadamy :-).Mi na jedna wymiane jeszcze zostal.Takze chce sie zabezpieczyc.


Szkło OW 100x70x50,lampa diy 8x39w + LEDy Fluo,obieg NewJet4500,2 x rw-8,odpieniacz diy na pompie aquabee 2000/1,filtr przepływowy,Reef Salt AF,balling AF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość erni

Silvia ,ten z fotki z palcem się nie nadaje,porównaj z tym z mojego linka - przetestowane :thumbup:

Tak dla ścisłości to na mesh powinien być Enkamat

201011160957_enkamat_7220__101_0041_small.jpg

Edytowane przez erni (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu która gąbka będzie najlepsza?

Czy może ten zestaw naprawczy?

Bo też właśnie szukam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość erni

Najlepszy byłby Enkamat ale nie jest nigdzie dostępny , jedynie ten zestaw naprawczy do pomp PSK .

Dobrze sprawdza się ten z linku który podałem wcześniej ale jest miększy i szybciej się zużywa.Pompy na nim ładnie pienią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to sobie zamówię tą gąbkę i zobaczę jak się będzie sprawować. W sumie to całkiem spory kawałek, powinien starczyć na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.