Skocz do zawartości
Świrek

Zimowy Zlot Morszczaków Ustroń ODWOŁANY

Rekomendowane odpowiedzi

1.Świrek + Kinga + Alicja (d)

2.Alfik1980

3.michalzgierz1989

4.Inmar+Inga

nie stety troszkę się pokomplikowało i nie damy rady przyjechać

pozdrawiam

Sebastian

Edytowane przez argento (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Świrek + Kinga + Alicja (d)

2.Alfik1980

3.michalzgierz1989

4.Inmar+Inga

5.Argento+ Jola + Radek(D)

6.kmirko + Beata


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał czy wpłata do 15.12 jak pisałeś daj jakieś konkrety bo zrobił bym zaliczkę lub pełną wpłatę. Na zlocie będę chyba sam bez rodzinki.Chciałbym abys potwierdził że wpłacamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filet z łososia z grilla na zlocie morszczaków brzmi, jak smażone sprzęgło na zlocie motoryzacyjnym :D

Oferta mi się podoba, wstępnie jestem chętna, sztuk jeden. Pytanie jak wygląda koszt przy pokoju jednoosobowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filet z łososia z grilla na zlocie morszczaków brzmi, jak smażone sprzęgło na zlocie motoryzacyjnym :D

Oferta mi się podoba, wstępnie jestem chętna, sztuk jeden. Pytanie jak wygląda koszt przy pokoju jednoosobowym?

Ale o co chodzi z tym lososiem?Czy gdzies padla propozycja menu? Jesli chodzi o jedzenie,to dopoki na zlocie nie dojdzie do kanibalizmu,to niech kazdy sie stoluje jak chce,jak lubi i na ile ma sily po dniu poprzednim :p. Mam nadzieje,ze znowu sie z Wami zobacze :). A Ty,Marek,szykuj sie,bo jako "mlody" bez baniaka bedziesz latal po browary ;):D:D:D:P.

A jesli chodzi o pokoje jednoosobowe,to kazdy kto byl sam dostawal "jedynke" bez doplaty (przynajmniej 2 lata temu,a czy dalej tak jest,to juz trzeba zapytac Michala).

baszurek nadaje mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież wszystko jest napisane w pierwszym poście co i jak :) 200 zł od Osoby :) wiadomo że jak ktoś pojedzie sam to dostanie jedynkę no chyba że się pomiędzy sobą ktoś dogada tak jak w zeszłym roku Krzysiek z Maćkiem byli we dwóch w Pokoju :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby małżeństwo było w osobnych pokojach :ice:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True ;)

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nik@ Tak jak już pisał Baszurek, nie trzeba dopłacać do pokoju jednoosobowego. Dopłacić można, gdy ktoś ma ochotę na apartament, ale wtedy zalecam wcześniejszy kontakt ze mną... żeby wszystko było dogadane. No i zapraszamy. Zloty to kopalnia wiedzy i znajomości ;)

@michalzgierz1989 Nie ma nic niestosownego, jeśli ktoś się chce upewnić. Przeproś Nikę ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwzględniając nowy Rozkład PKP pociąg Czantoria KS z Częstochowy 6:27 - 9:22 na Miejscu stacja (Ustroń najbliżej Jawora) + Dodatkowy TLK z Częstochowy 9:09 - 11:56 (Ustroń Zdrój), ten ostatni jest Pociągiem z Warszawy wyjeżdża o godzinie 6:35 z Centralnego, w Koluszkach jest o 7:47, tak więc można się przesiąść z Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej 5:32 odjeżdża ze Zgierza, w Łodzi na Widzewie jest o 5:46 :) to tak w skrócie dla tych co planują się wybrać Pociągiem :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Miśki moje. Wolicie kolację grillową na dworze, pod wiatą, czy na sali? Chciałbym to z ośrodkiem dogadać. A... i koledzy, którzy się jeszcze nie dopisali, a jadą... dopiszcie się. PLIIIIZ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uda mi sie dotrzec,to pod wiata :),aczkolwiek moge do reszty sie dopasowac ;).

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeśli będą dzieciaki, to może lepiej w środku. A jeśli będziemy sami... pić.... piiić piiiiić :) to na zewnątrz jest ciekawiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na takie decyzje to za wcześnie wszystko zależy od pogody, jak będzię licho to zawsze możemy obsłudze pomóc i przenieść ten cały stragan do środka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież wszystko jest napisane w pierwszym poście co i jak :) 200 zł od Osoby :) wiadomo że jak ktoś pojedzie sam to dostanie jedynkę no chyba że się pomiędzy sobą ktoś dogada tak jak w zeszłym roku Krzysiek z Maćkiem byli we dwóch w Pokoju :)

Pytałam dlatego, że na zlotach z innego forum też cena była była podawana za osobę, ale jak sie chciało miec pokój tylko dla siebie, to trzeba było dopłacać. To zupełnie normalna praktyka hoteli i pensjonatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Nik@. U nas nie ma takich problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już planuję wolne aby móc niektórych poznać i spędzić troszkę czasu w doborowym towarzystwie. Więc również proszę o dopisanie do listy. (Zlot się odbędzie? - bo faktycznie jakaś taka cisza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Świrek + Kinga + Alicja (d)

2.Alfik1980

3.michalzgierz1989 (zależy jaką zmianę dostanę w pracy w Piątek , mam nadzieje że od 6:00 do 14:00 )

4.Inmar+Inga

5.kmirko + Beata

6.chwialek

reszta sama powinna się dopisać, dopisałem tylko Piotrka na jego prośbę, dużo zależy teraz od was jeśli nie będzie chętnych to spotkanie stoi pod znakiem zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje organizacyjne:

Faktycznie, z powodu m.in. niskiej frekwencji, istnieje prawdopodobieństwo odwołania zlotu. Dlatego proszę o bezwzględne potwierdzenie swojej obecności w wiadomości prywatnej do jutra do 22. Szczerze mówiąc, gdyby nie kilku zapaleńców, zlot zostałby odwołany. Dlatego dziękuję Wam, za ciepłe słowa. No i mam nadzieję, do zobaczenia w Ustroniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZLOT ODWOŁANY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może w lutym jakoś???


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w Kwietniu, jak będzie cieplej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.