Skocz do zawartości
Skrzydlica

Nowy produkt marki Aquaforest -NP PRO już do kupienia w Skrzydlicy

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy produkt marki Aquaforest

-NP PRO

już do kupienia w Skrzydlicy

-NP PRO: Polimery w płynie – medium dla rozwoju bakterii probiotycznych. Pożywka dla bakterii probiotycznych. Przyśpiesza ich rozwój tym samym wspomagając namnażanie pożytecznych mikroorganizmów w akwarium.

NP-Pro_zpsictjfuks.jpg

Zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej na temat dozowania?

Edytowane przez p_szubert (wyświetl historię edycji)

90x50x50 225l | 108l sump + 20l dolewka | RO+Di | PS Diuna 8x39w | Eco Runner 2700 | Tunze 7095 + 2 x 6055 |

Vertex Omega 150 | jager 200 W | Fp 400-100 + DC Runner 1200 | PS Kore + Baling | Aqua Trend Evo Shark |

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na opakowaniu: Polimery w płynie - pożywka dla bakterii.

Najlepsze wyniki można osiągnąć stosując razem z Pro Bio S.

Dozowanie: 1 kropla/100L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozowanie analogiczne jak inne produkty AF. 1 kropla na 100L.

Myślę, że stosowanie biodigest w żaden sposób nie wyklucza się z NP Pro. Zasada działania tych polimerów jest w zasadzie taka sama jak biopallet tylko że bardziej poręczna bo nie wymaga dodatkowego sprzętu.

Zapraszamy!

Skrzydlica.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka pojemność w cenie 79 zł?

50ml jest w tej cenie

ps. myslalem nad pelletami ale wpierw sprawdze ten produkt sobie ;)


300L

642a045595e7faf264be73fb03561bd5u953a894.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a jak tu bezpiecznie przejść z pellet na te krople?

... jakieś sugestie , propozycje , pomysły ... mile widziane.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu beznadziejne kropelkowanie :-\

Nie możecie zrobić tego pod dozownik, do tego bakterie też pod dozownik i z głowy? !

To ja wolę filtr recyrkulacyjny puszczam i sobie mieli raz na jakiś czas dorzucę ale nie muszę dziennie stać i kropelkowac a co z wyjazdami choćby na parę dni? Kto zakropi?


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dużo droższe?


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W promocji 200 zl :D ... Panowie dajcie spokoj... na poczatek mozna bylo dac atrakcyjniejsza cene. Mozna jakis artykul o tym produkcie, badania ?

Edytowane przez gnom (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się ten produkt do pożywek dla bakterii z AF? do tej pory razem z bakteriami podawaliśmy pożywki na zmianę, w płynie i w proszku..


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W promocji 200 zl :D ... Panowie dajcie spokoj... na poczatek mozna bylo dac atrakcyjniejsza cene. Mozna jakis artykul o tym produkcie, badania ?

Ale pojawił się już gdzieś w sprzedaży ? Bo ja nie potrafiłem znaleźć go :(


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkt jest już w sprzedaży w naszym sklepie online oraz stacjonarnie.

Jeśli chodzi o pozostałe warianty (bueleczki 10ml oraz karnisterki pod dozownik 2000ml) będą dostępne w przeciągu tygodnia może dwóch.

O wszystkim poinformujemy wkrótce.

Samo działanie jest takie jak biopallety.

Zapraszamy

Bart

Skrzydlica.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to powiedział bym "Biopellety" - od ang. nazwy Biopellets (zbitki słów Bio i pellet - śrut, kulka) :)

Ale mi chodziło o to czy te kanisterki pod pompy dozujące już gdzieś się pojawiły - zwłaszcza w kontekście ceny (200 zł za kanister).


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dale, ja sie wymadrzalem, ale biorac pod uwage tego ze 50ml -79 zl przy dozowaniu 1 kropla / 100ml (1 kropla bedzie ok 1/10-1/20 ml w tym wypadku sadze ze bedzie to blizej 1/10ml) ,a karnistry beda 2l z dawkowaniem 10ml /100L . Przyjmujac zbiornik 100 L male fiolki beda starczyc maksymalnie na 500 dni (?) natomiast kartnistry na 200 dni - ale uwaga z matematyki jestem slaby niczym ambasador Rosji w Polsce z historii, takze moge sie mylic... Wiec powinny byc tansze niz fiolki 50 ml, ale praktyki sa rozne. Wychodzi to taniej niz popularne biopelety - ale te sa na rynku juz ladnych pare lat

Tak czy inaczej na poczatek mozna byloby obnizyc ceny, tym bardziej wypuszczajac produkt testowy (?) na rynek.

Edytowane przez gnom (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie uspokoiłeś :) Myślę że cena nie będzie tak zaporowa - trzeba brać pod uwagę i inne produkty podobne. Poza tym, firma do drogich nie należy :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł ze 2l będzie kosztowało 200zł ? A co powiecie żeby zrobić cenę 3 razy mniejszą? 69zl? Taka ładna cyfra..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byl zart... skoro to taki nowy hit na rynku to konsument duzo jest sklonny zaplacic tym bardziej mamiony przez slogany reklamowe.

I tak krople wychodza taniej, jednak moim zdaniem mozna bylo zaczac z troche nizsza polka cenowa. To tylko moja sugestia i odczucie, inni pewnie maja inne zdanie bo przeciez hobby do tanich nie nalezy. Mimo ze jestem Waszym klientem (AF) to fajnie byloby przy okazji tak innowacyjnego produktu przedstawic jakis artykul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ? 69 zł ???? Ile ? Za 2 l preparatu w kolorowym kanisterku ? I żadnego rabatu, zniżki ani gratisu w postaci

kompletnego zestawu 300 l z sumpem ? Panowie...

Ok, żartowałem :)

Panowie, jeśli cena będzie w tych granicach, to powiem że znowu jestem zaskoczony pozytywnie.

Zaimponowaliście mi :) Kolejny raz.

Dzieki:)

ps. 69 "się kojarzy" :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.