Skocz do zawartości
Zabster

Wyjazd na Bali marzec 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

rok temu zamieniłem swoje akwarium na wyjazdy nurkowe . W listopadzie wróciłem z Bali ( Amed) .

Ze znajomymi nurkami organizujemy wyjazd w marcu 2016 . Wyjazd jest totalnie no-profit.

Jedziemy po kosztach.

Termin : 2 marca 2015- 17 marca 2016 .

Mamy już obcykany hotel w Amed . Jadą osoby nurkujące i nie nurkujące wiec każdy znajdzie coś dla siebie. Bilet lotniczy kosztuje w tej chwili około 2900 pln w dwie strony . Koszt pobytu około 450 euro osoba nienurkująca i około 850 euro osoba nurkująca z pakietem 18 nurków .

W cenie jest hotel i śniadania. Jedzenie na miejscu super dobre i tanie :)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priva. Chętnie opowiem i odpowiem na pytania.

Oczywiście jak ktoś chce może zrobic kurs nurkowy na miejscu .

Pod wodą nie zliczona ilość płaszczek , barakud , żółwie , krewetek o koralach nie wspomnę :)

Pare fotek z mojego wyjazdu :)

post-14444-0-79910700-1450706797_thumb.jpg

post-14444-0-76919700-1450706827_thumb.jpg

post-14444-0-80947900-1450706844_thumb.jpg

post-14444-0-12010600-1450706949_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Akwarium, ma się przez cały rok codziennie w domu, a na takie wyjazdy niestety codziennie nie można by sobie pozwolić :) więc chyba Akwarium wyjdzie taniej, zdjęcia i to co się zobaczy pod wodą na żywą zrobią wrażenie ale to tylko przez Chwilę będzie się można tym krajobrazem na cieszyć, a tak ma się przez cały rok nawet na zimowe długie senne wieczory piękny kolorowy system morski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał - zanurkuj kiedys na rafie to pogadamy...

Tak właśnie nie ma jak nurki z naszymi ulubieńcami w naturze. Nie zrozumie ten kto nie próbował.

Szkoda , że w Egipcie się zepsuło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się zepsuło??? Jechać do marsa alam, nie ma dużych skupisk ludzi, ale jeźeli coś ma się stać allah tak chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał - zanurkuj kiedys na rafie to pogadamy...

Może kiedyś się skuszę, ale nie prędko, raczej ciężko by mi było w innym kraju się odnaleźć, bo nigdy nie wyjeżdżałem poza granicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie :) ja nie miałem czasu na akwarium i wolałem je sprzedać niż prowadzić na sile. W morzu czerwonym są jedne z najpiękniejszych raf na świecie. Tez można zobaczyć żółwie , rekiny itp. Ja chciałem zobaczyć prawdziwego nemo , bialobrodego , hepatusa na zywo.Akwaria są piękne można w patrzyć przez cały rok ale polecam raz w życiu każdemu zanurkowac i zobaczyć to na żywo.Wyjazd wychodzi tanio wiec chciałem wam go polecic :) .Planuje także odwiedzic farmy koralowców i zobaczyć jak to tam wygląda.

P.S w polskich wodach tez jest pięknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie powinniśmy zobaczyć w całej okazałości to co mamy w namiastkę w akwarium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny, chociaż nie wiem co na to moja baba...prześlijcie szczegóły na na PW...


Mój zimowy antydepresant: 140x70x45h OW, BK 180, Balling, cyrk. 2xVortech MP40W, 1xVortech MP10, 2x RW 15, ATI Sunpower 8x54W, bez sumpa, ULNS, 90% SPS, 10% LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie po nurkowaniu w Egipcie postawiłem akwarium morskie w domu :) Wtedy jeszcze nie wiedziałem nad jakim szmalem pływam, acropory takie że bym nie uniósł, Coś niesamowitego, a i prosta sprawa się nauczyć, byle nie panikować.

Bali ehh... na pewno kiedys! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ,

Podrzucam link do wydarzenia w formacie standardowym a nie mobile.facebook, bo po kliknięciu, w Twój link wygląda to strasznie na monitorze :)

LINK: https://www.facebook.com/events/1639270299680317


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jesień wybieram sie na Bali ( październik / listopad) . Mam już kilka osób chętnych na wjazd. Jest to wyjazd niekomercyjny. Może ktoś się skusi aby zobaczyć ta piękną wyspę . Do zobaczenia piękne świątynie , parki , wulkany i oczywiście to co pod wodą. Ostatnio spędziłem tam ponad 1,5 miesiąca i było super więc wyspę mam obcykaną włącznie z nurkowaniami . Nie ma nic piękniejszego niż zobaczyć naszych podopiecznych pod wodą . Mamy do wyboru wiele hoteli ( kwestia finansowa ). Możliwość zrobienia kursu nurkowego w federacji PADI.

Niekomercyjny oznacza :

- kupujemy sami bilety

- sami płacimy za hotele

- sami płacimy za wycieczki

- sami płacimy za nurkowania

- sami płacimy za wyżywienie ( w hotelu jest wliczone sniadanie )

Wychodzi to dużo taniej niz wyjazd z biura podróży .

Zapraszam .

Zdjęci zrobione osobiście :)

post-14444-0-99269200-1472113932_thumb.jpg

post-14444-0-78953200-1472113941_thumb.jpg

post-14444-0-19823200-1472113949_thumb.jpg

post-14444-0-99479500-1472113956_thumb.jpg

post-14444-0-97052100-1472113969_thumb.jpg

post-14444-0-48844000-1472113977_thumb.jpg

post-14444-0-32625800-1472113985_thumb.jpg

post-14444-0-72504900-1472114125_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zabster ile wychodzi Wam mniej więcej za miesiąc tam?


Acropolis 800L ++ na ZEOVIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał wiedzieć jaki to całkowity koszt

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt biletu okolo 3000 pln. Jedzenie podobnie jak w polsce moze ciut taniej . Hotele sa relatywnie tanie zalezy tez kto czego oczekuje .Ze zwiedzanianiem jest roznie. Biety sa rozne dla turystow i swoich. Przykladowo park ptakow zwiedzanie okolo godziny koszt 120 pln. Swiatynie czesto sa za darmo albo co laska.Z nurkowaniem zalezy gdzie Amed i tulamben okolo 50 euro za 2 nurki. Najdroższy jest alkohol okolo 10pln za piwo.

Cena za pokoj od 50 pln . Trzeba uwazac w duzych miastach na naciagaczy :)

Jak macie pytania piszcie na PW.Wysle plan wypraw.

Edytowane przez Zabster (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.