Skocz do zawartości
Sider

brak ogloszenia w dziale sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moglby mi odpowiedziec co jest przyczyna nie opublikowania mojego ogloszenia ktore wczoraj pod wieczor napisalem.Ogloszenie dotyczylo body odpieniacza i lampy.Zawieralo opis przedmiotow,foto,kontakt czyli wszystko co potrzeba.Moze ktos kto zatwierdza ogloszenia wyjechal z powodu swieta.Pytam bo niechce wystawiac kilku takich samych ogloszen a troche sie tam rozpisalem.Z gory dzieki.


Szkło OW 100x70x50,lampa diy 8x39w + LEDy Fluo,obieg NewJet4500,2 x rw-8,odpieniacz diy na pompie aquabee 2000/1,filtr przepływowy,Reef Salt AF,balling AF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwa świąteczna ;)

Moderator też człowiek przecież (podobno :p )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jest ok.Dziekuje


Szkło OW 100x70x50,lampa diy 8x39w + LEDy Fluo,obieg NewJet4500,2 x rw-8,odpieniacz diy na pompie aquabee 2000/1,filtr przepływowy,Reef Salt AF,balling AF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moje kiedy będzie?

Wystawiałem wczoraj

Edytowane przez Moljzesz (wyświetl historię edycji)

39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o dodanie mojego ogłoszenia w dziale sprzedam sprzęt?

Czekam już trzy dni


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam już 4 dni


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej będzie jak sprawy związane z ogłoszeniami będziecie kierowali bezpośrednio do któregoś moda na PW a nie tutaj.

Większość ogłoszeń odklepujemy na bieżąco ale bywa rożnie i niestety sporo ogłoszeni nie spełnia norm przyjętych na forum

Prawdopodobnie w Twoim ogłoszeniu czegoś brakowało dlatego nie zostało opublikowane ale ciężko mi powiedzieć bo nawet nie napisałeś co to za ogłoszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu jestem ignorowany


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie, ale jak dalej będziesz pisał takie głupoty zamiast podać szczegóły zaginionego ogłoszenia to wszystko jest możliwe :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o odpieniacz to ogłoszenie nie spełnia punktów 1B i 5 regulaminu targowiska, i nie powinno być przepuszczone.

Chyba że po znajomości.

Moderatorzy natomiast nie stosują się do punktu 3.

Po co więc w ogóle regulamin?

P.

Edytowane przez piotr7 (wyświetl historię edycji)

Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu moje ogłoszenie o zoasach nie może się ukazać na forum, zrobiłem wszystko zgodnie z regulaminem, pisałem do *Walker kilka razy bez odpowiedzi, do kogo mam napisać, wysłać łapówkę czy coś żeby wreszcie moje ogłoszenie z licytacją na allegro się ukazało?


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jesteś bardziej uparty czy złośliwy ale na początek wystarczy jak Twoje ogłoszenia będą zgodne z regulaminem targowiska, nic wiecej. Z tego co pamiętam odpowiadałem Ci 2 albo i 3 razy że tak nie jest łączne z cytowaniem konkretnego punkty i jego interpretacja. Wiec daruj proszę sobie te uwagi. W międzyczasie napisałeś inne ogłoszenie o pompach i poszło bez problemów - wierzę że i tym razem się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ogoszenie od nowa, podałem cenę początkowa, krótki opis, gdzie odbiór, wkleiłem link do allegro i zdjęcia to co mam jeszcze zrobić?


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekać na akceptację moderatora.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie (Walker), a czy licytacje na forum są dopuszczalne?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum nie jest portalem aukcyjnym więc licytacje nie są dopuszczalne, jednak można podlinkować aukcje np z allegro pod warunkiem zachowania odpowiedniego opisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja wyleczyłem się już z kupowania od nieznanych osób przez fora. Fakt - na allegro można choć komentarz

wystawić, a tutaj zaraz się dyskusja robi z tłumem adwokatów.

Ale może by jednak rozważyć wprowadzenie trochę poważniejszych zasad? Bo obecne, w pewnym zakresie, to jednak kpina.

Marcinie, aby zachować poważne traktowanie innych Userów, może należało by jednak wprowadzić wymóg pełnego

ogłoszenia - ze wszystkimi elementami - nie zaś w formie linku do tablicy czy allegro.

Oraz nie zezwalać na kilka platform jednocześnie.

Przykładowo, dwie osoby sprzedają pompy, podobna cena... Wbijam na ogłoszenie, piszę deklarację "Biorę - poproszę dane do wpłaty"

I zadowolony czekam... w tym czasie w ogłoszeniu obok, inny User kupuje drugą pompę. Wieczorem przychodzi "mój" sprzedwaca i oznajmia "sorry, pompa poszła na alllegro"...

Tutaj jest darmowa platforma z docelowym klientem. Poza tym, istnieje domniemanie zaufanego sprzedawcy, dlatego

uważam że forum powninno "się szanować", niezaś robić za słup ogłoszeniowy. dla userów (świadomie mała litera), którzy

nabijają 50 postów wpisami "fajne szło" czy "lubię to", po to tylko by za chwilę wrzucić ogłoszenie o sprzedaży xeni

czy parazoa... Ewentualnie wieloszczetów lub ślimaków...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pijesz do mnie ale chyba jest taka zasada że ten kto pierwszy ten lepszy, wstawiłem na allegro bo na forum licytacja jest zabroniona, ogłoszenie jest też na fejsie i na olx wszędzie są odnośniki do allegro i tylko poprzez allegro da się licytowac i kupić wiec to co opisałeś nie może mieć miejsca.

Forum nie jest portalem aukcyjnym więc licytacje nie są dopuszczalne, jednak można podlinkować aukcje np z allegro pod warunkiem zachowania odpowiedniego opisu.

Taa ciekawe, pewnie licytujesz zoasy i nie chcesz żeby ci jeszcze ktoś sprzatnął


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie piję.Nie piję do, i nie piję z, ... w ogóle staram się starannie dobierać towarzystwo.

Gdybyś nie zrozumiał, co oczywiście może mieć miejsce, wyjaśnię "dużymi literami":

Uważam że urządzanie licytacji wśród znajomych czy kolegów świadczy, co najmniej, o złym smaku.

I takich ludzi staram się omijać w życiu codziennym.

Czy wyraziłem się jasno?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem że licytacja jest tak zła i niedobra :ninja: , ciekawe że na forum piszesz do tych złych ludzi z aukcjami o złym smaku. Fuj, czyż to jest chociaż dozwolone prawem takie obskurne licytowanie się? AA co na to kościół ? :police:


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dale - wszystko ładnie piękne tylko zapominasz o jednej ważnej sprawie. To jest forum dyskusyjne o ściśle określonym temacie. Absolutnie nie powinno się mylić NR z jakąkolwiek platforma handlową. To jest forum o akwarystyce morskiej a targowisko to tylko dodatek i tylko tak należy je traktować. To nie jest darmowe allegro. Nie chcemy tu tworzyć 20 stron regulaminów potwierdzeń i zatwierdzeń. Regulamin jest jaki jest taki jest ale trzeba się do niego stosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Walker, doskonale sobie zdaję sprawę gdzie jestem :) Jestem na prywatnym forum, której właścicielem jest osoba

prowadząca działalność w zakresie akwarystyki. Forum to utrzymuje się dzięki reklamom innych firm handlujących towarami związanymi

z akwarystyką morską.

Aby forum miało rację bytu, potrzebni są Użytkownicy który prowadzą wymianę informacji. Dlatego też mamy tutaj taką ciekawą

sytuację, gdzie istnieje fragment przestrzeni o charakterze przestrzeni publicznej, udostępnionej i zarządzanej

przez Właściciela, który ustala zasady.

Czyli innymi słowy, można to porównać do - nie wiem - dla jednego winiarni, dla innego piwiarni, czy herbaciarni. \

Jeszcze inny potraktuje to jako klub gentlemana - rodem z dawnej Anglii.

Słowem, nie wnikając w finanse (nie wypada rozmawiać o pieniążkach), skoro już ustaliliśmy że wiem gdzie jesteśmy, wyjaśnię o co mi chodzi.

Walker czy wszedł byś na imprezę do znajomych i kolegów, wyciągnął przysłowiową flaszkę i zawołał "Kto da więcej"?

Ja rozumiem że każdy chce zarobić, ale pozostaje niesmak...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiam się o co chodzi z tym " prywatnym forum"? Są jakieś państwowe fora? (www.nano-reef.gov.pl?) ;)

To chyba normalne że domena i usługa hostingowa musi mieć właściciela, w naszym przypadku to jest Przemek w innym Sebastian czy Tomek i gitara, każde forum jest w takiej sytuacji "prywatne" bo jest jakiś "facet" który wykłada na nie kasę ( i oczywiście zarabia w ten czy inny sposób ) takie mamy realia :).

Jeśli chodzi "licytację" na forum to chodzi o to żeby maksymalnie uprościć procedurę zakupu. NR nie pośredniczy w żaden sposób w transakcjach a opcja "sprzedał-kupił' jest najprostsza w tym przypadku i dlatego taki właśnie mamy regulamin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Dale zmień dopalacze :yes


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.