Skocz do zawartości
ReefHub

ToTM - Akwarium Miesiąca

Rekomendowane odpowiedzi

W konkursie nie oceniamy wlascicieli zbiornika czy tego jakich produktow uzywaja...

Uhm..

Zgłosiłem się więc zobaczymy czy coś jest warte te moje akwarium..

Edytowane przez Moljzesz (wyświetl historię edycji)

39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki :) Nie bądź taki skromny, masz na prawdę piękne, zdrowe akwarium i zoaski mniód malina :thumbup:

Mam też pomysł, kogo zgłosic do nastepnego miesiąca. Z tego, co czytam w jego watku troche stracił motywację, mam nadzieję, że udział w konkursie go troszkę zachęci do wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto taki?


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r_33 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
r_33 :)

Popieram ta mała 30l perełka mogła by zawstydzic nie jeden wielki baniak

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały tylko dwie doby na zgłoszenia do konkursu marcowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy o konkursie !!!


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy ostatnią niedzielę miesiąca, więc co? Więc to, że mamy kolejnego zwycięzcę ToTM.

Koniecznie złóżcie swoje gratulacje w komentarzach

http://reefhub.pl/totm/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur wielkie gratulacje jak zawsze zbiorniczek powala na kolana.

Pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych świąt.

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje fajny baniak


QUQU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje....jest na co popatrzeć

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje piekny zbiornik i piekne acany.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicowalam Moljzeszowi, jego zbiornik bardzo mnie urzekł. Jest w nim jakiś spokój i harmonia, choć może nie ma tam dziesiatek rodzajów drogich korali, ale za to są wyjątkowo dorodne. Widać pewną reke i serce własciciela. Jest moc kolorów i dobrze zagospodarowana przestrzeń, najprostszy koral wygląda baśniowo. Nie jest naćkane wszystkim, co da się kupic w sklepie, ale jest pieknie. Taki zbiornik sama chciałabym kiedyś mieć.

Zwycięzcy oczywiście serdecznie gratuluję :) ładna kolekcja korali. Widać, że zdrowe i szczęśliwe, choć dla mnie za dużo ich na raz. Taka różnorodność, że żaden konkretny koral nie zapadł mi w pamięci. U Moljzesza zapadły. Każdy widzi piekno w czyms innnym, ale najwazniejsze, żeby zwierzakom bylo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicowalam Moljzeszowi, jego zbiornik bardzo mnie urzekł. Jest w nim jakiś spokój i harmonia, choć może nie ma tam dziesiatek rodzajów drogich korali, ale za to są wyjątkowo dorodne. Widać pewną reke i serce własciciela. Jest moc kolorów i dobrze zagospodarowana przestrzeń, najprostszy koral wygląda baśniowo. Nie jest naćkane wszystkim, co da się kupic w sklepie, ale jest pieknie. Taki zbiornik sama chciałabym kiedyś mieć.

Zwycięzcy oczywiście serdecznie gratuluję :) ładna kolekcja korali. Widać, że zdrowe i szczęśliwe, choć dla mnie za dużo ich na raz. Taka różnorodność, że żaden konkretny koral nie zapadł mi w pamięci. U Moljzesza zapadły. Każdy widzi piekno w czyms innnym, ale najwazniejsze, żeby zwierzakom bylo dobrze.

Dzięki Nik@ za bardzo miłe słowa :)

Niestety mój zbiorniczek jest low budrzetowy i podejrzewam że takich pięknych kolorów jak kolega Artur nigdy nie osiągnę

Gratulacje dla zwycięzcy :clap:


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, super zbiornik! Jedno pytanie: czemu takie dawkowanie Strongow AF? Normalna dawka to oidp 5ml/l...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


b502e8795b83189a88ee0374fc0240f2u929a809.png

Akwa: 100x55x60h, Sump: 70x45x45, 2xAI Hydra 26 + AI Director, Deltec SC1456, Ecotech Vectra M1, 2x RW-8, 1x RW-4, NP reducing biopellets
TM Syn-Biotic, Balling CZDA+AF Component Strong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moljzesz, ja mysle (mam nadzieję), że w konkursie nie chodzi o to, czy ktos ma korali za 500 zł, czy za 5000 i ile kasy wpakował w sprzęt. Sa tacy, co potrafia zrobic miód z niczego i sa tacy, co kupe kasy włożą w interes i kupa z tego wychodzi ;)

Cytuję z reefhub: "Pod uwagę będą brane nie tylko estetyka akwarium i dobór obsady, ale również sumienność prowadzenia wątku i całokształt systemu rafowego".

Kryterium dobór obsady pewnie nie wiąże się z jego wartością rynkową, a raczej z tym, czy nasi podopieczni dobrze sie razem czuja ze soba w naszym zbiorniku.

Jury zapewne ma jakies swoje subiektywne zdanie na temat tego, który zbiornik jest fajny, a który niefajny, ale pewnie staraja się w miarę obiektywnie oceniać i nie brac pod uwagę osobistych odczuć do osób startujących w konkursie. Inaczej taki konkurs mijałby sie z celem. Mysle, że gdyby oceniającymi byli klikacze "lubie to" na FB, to juz w ogóle byłoby bez sensu, większość klikałaby na osobę, która lubi a nie na zbiornik.

Czy mozna gdzieś zobaczyć wszystkie akwaria, którzy były zgłoszone do konkursu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, piękne akwarium wygrało edycje tego miesiąca. Za miesiąc może Moljzesz wygra (czego oczywiście serdecznie życzę bo uważam, że zasługuje).

The more you know, the less you don't know


The more you know, the less you don't know.

5a2103787c297b436c09ce400f180611u966a839.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa i cieszę się że moje akwarium się wam podoba, niestety nie wszystkim się podoba sposób w jaki prowadzę akwarium, ale nagrodę publiczności myślę że bym mógł wygrać ;)


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że spokojnie mógłbyś wygrać. Masz piękną rafkę :clap: Oby i moja kiedyś była tak ładna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to żenujące, zarzucać organizatorom złą wolę w celu nacisku na nich, aby jeden z użytkowników pławił się w chwale, jak dla mnie nic nie znaczącym konkursie.

ps

Gratuluję zwycięzcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też żenada. Sugeruję wyczyścić wątek ze spamu. Gratuluję zwycięzcy, piękny zbiornik.

Pozdrawiam, Marek.

P.S. Bartek, nie mogę dodać komentarzy pod artykułem, w pierwszym totm'ie mogłem. Próbowałem w wersji mobilnej, nie wiem jak jest na PC

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zarzucał nic organizatorom, myślę, że niewłaściwie zrozumieliście :blushing: Jeśli napisałam coś, co komuś mogło się wydać zarzutem, to z góry przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałaś coś co mogło się wydawać naciskiem na jury. Szczególnie z insynuacjami nie tylko z Twojej strony, ukrytymi między wierszami o dyskryminowaniu Twojego faworyta.

Pozdrawiam, Marek.

Edytowane przez Miklas (wyświetl historię edycji)

image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nic takiego miedzy wierszami nie było, bo nie uważam, żeby ktoś był dyskryminowany. Zasady konkursu są jasno określone, żadna nie została złamana, udział jest dobrowolny i nie widzę tu żadnej krzywdy dla nikogo. A to, że akwarium kolegi akurat mi się podoba, no to taki mam gust. Każdy ma swój gust i ma do tego pełne prawo. Akwarium, które wygrało tez uważam, że jest piękne, zdrowe, zadbane, choć ja zbieram inne korale.

Jeśli tak to zostało odebrane, jak napisałeś, to przepraszam i użytkowników i organizatorów i już zamilknę :) Na prawdę nic złego nie miałam na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.