Skocz do zawartości
opo

Pytanie do użytkowników aquaforest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie korzysta ktoś obecnie z soli reef salt i nr certyfikatu 000112 bardzo proszę o kontakt !

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje poprzednie i aktualne opakowanie było z nr 000112, w czym mogę pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napisz o co biega, obejrzałem całe wiadro do okoła i żadnego nr tam nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kartce z certyfikatem lot number

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mam 154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega opo się thrillerów naoglądał i napięcie dozuje

Ciekawe czym nas zaskoczy - obstawiamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta partia jest za słona ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bez spinki . Nie piszę o niczym bo nie chce robić nikomu anty reklamy chce po prostu u kogoś potwierdzić swoje spostrzeżenie dlatego szukam kogoś z tą partią . Ps wiem ze jeżeli ktoś coś napiszę na jakąś firmę choćby to nie była prawda skutki są niezadobre

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AF ma ponoć swoje forum czemu tam nie zadajecie pytań odnośnie takich niewiadomych?Non stop problemy,zalogujcie się tam ludzie i polemizujcie... . Już mnie nudza te tematy.Wychodzi sie żeby zobaczyć a tu ciągle a sól taka...a to takie...a tamto srakie. Itd....po co AF wam założyło forum?Używacie ich produktów to piszecie tam.Widział ktoś żeby ktoś na forum NR zadawał pytanie odnośnie red sea?czy kenta?Czemu partia kenta ma takie zasolenie a nie inne?Masz kłopot napisze do producenta.Dzizesssss

Ja mam kłopot z quadri i nie pisze non stop nowych tematów....szukam starych ,a jak nie ma to pisze do wielkiej rafy koralowej...do Ausfralii

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AF ma ponoć swoje forum czemu tam nie zadajecie pytań odnośnie takich niewiadomych?Non stop problemy,zalogujcie się TM ludzkie i polemizujcie... . Już mnie nudza te tematy.Wychodzi le żeby zobaczyć a tu ciągle a sól taka...a to takie...a tamto srakie. Itd....po co AF wam założyło forum?Użycie ich produktów to piszecie tam.Widział ktoś żeby ktoś na forum NR zadawał pytanie odnośnie red sea?czy kenta?

Widocznie nie ma problemu z wymienionymi przez ciebie solami :) a jak sam widzisz ludzie boją się pisać o swoich negatywnych spostrzeżeniach na temat produktów pewnej firmy. Można tylko OHHH i AHHH :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam 000112 i co? Raz zrobiłem drobną podmianę, wywaliło okrzemki, bo zbiornik mam 3 miesiące, więc następną już robiłem na IO.

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, pisanie nieprawdy z reguły ma złe skutki :)

To jest forum i powinno pisać się o wszystkim bez strachu. Oczywiście kulturalnie bez chamstwa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz rację,ale Akwarystyka morska ma to do siebie że trzeba się pilnować,i jak komuś sól po rozrobieniu wyjdzie 1024,a nie 1023 to nie jest jakąś fragedią,i nie ma co z tego robic problemu.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o strach A o o kulturę jeżeli czegoś nie jest się pewnym w 100 procentach nie ma co robić problemów tak ? Niech mnie ktoś poprawi jak się mylę następną sprawą jest moje pytanie poprosiłem o kontakt użytkowników tyle czy to problem ? Lepiej zapytać tysięczny raz o aiptasie albo asterine ? Kolejna rzecz czemu się tyle piszę i aquaforest na forum podkreślam to moje zdanie dlatego ze są dwie grupy użytkowników osoby powiązane A af kontra zwykli użytkownicy tyle .

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość tych pytań są w stylu jak podnieść zasolenie....No kur.....poprostu je podnieść....tzn pospolicie więcej.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opo jedno co to w internecie nie szukaj kultury, bo to wyśmienite miejsce dla tych co się im zdaje, że kulturę mają. Najlepiej ignoruj odpowiedzi nie na temat. Tak swoją drogą 100 lat temu, jak internet był dla wybrańców to moderatorzy znali swoją robotę i takie dyskusje były usuwane.


Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o strach A o o kulturę jeżeli czegoś nie jest się pewnym w 100 procentach nie ma co robić problemów tak ? Niech mnie ktoś poprawi jak się mylę następną sprawą jest moje pytanie poprosiłem o kontakt użytkowników tyle czy to problem ? Lepiej zapytać tysięczny raz o aiptasie albo asterine ? Kolejna rzecz czemu się tyle piszę i aquaforest na forum podkreślam to moje zdanie dlatego ze są dwie grupy użytkowników osoby powiązane A af kontra zwykli użytkownicy tyle .

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Racja przepraszam za OT :(

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą 100 lat temu, jak internet był dla wybrańców to moderatorzy znali swoją robotę i takie dyskusje były usuwane.

Historia Internetu zaczyna się w 1969 roku to chyba 100 lat nie minęło :)


początek 300 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafik 73 luzik☺ tak jak wyżej osoby 000112 seria proszę o kontakt na pw

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjde zobacze jaka mam partie z moich spostrzeżeń wynika ze sol byla za slona :-D mniej niz miarka wskazuje a potem dlugo dolewalem osmoze zdazylo mi sie to dwa razy ost pod rzad

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 00126 i także za słona. Bujałem się z tym aż w końcu kakibrowałem refraktometr i okazało się ze jest idealnie ustawiony. Solanka zrobiona w/g dołączonej miarki 3 razy sprawdzalem - zasolenie 42% Na szczęscie jestem na początku i bez rutyny sprawdzam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi tutaj akurat o zasolenie bo to blachostka Ale to ciekawe

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opo, piszesz a nie mówisz o co ci chodzi, to po co piszesz. Nie jestem związany AF, jest użytkownikiem produktów. Jeżeli mam wątpliwości co do jakości produktów, to pisze do AF, chociaż nie zdarzyło mi się. Problem miałem z zakupionym koralem , ale AF bardzo szybko załatwił sprawę po mojej mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze przygotowuje solanke z rwfraktometrem i jaka by sól nie była za słona czy nie swierzakowi solanke ma u mnie zawsze 1,025 w końcu po to kupiłem ten sprzęt

Od początku jadę na soli AF reef Salt

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zielony mintaj (wyświetl historię edycji)

ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.