Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znam kilku dyslektyków. Niektórzy skończyli Politechnikę Warszawską i nawet nie przyszlo by mi do głowy, że mogą napisać publicznie jakieś idiotyzmy. Inteligencja nie ma nic wspolnego z dysleksją.

mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

może mało się udzielam na forum, ale regulamin przeczytałem:

8. Piszemy po polsku zgodnie z zasadami słownika ortograficznego, a nie "po polskiemu" . Błędy ortograficzne będą zaznaczane i do autora postu należy ich poprawienie.

Uporczywe ignorowanie zasad ortografii skończy się ostrzeżeniem.

( 3 upomnienia na PW przez moderatora = 1 ostrzeżenie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jeszcze nie mam zaznaczone błędów więc mnie ten punkt nie dotyczy .

I nie am sęsu dalej ciągnąć tego tematu , to są normalnie jakieś jaja .

Zamykam temat .

Bardzo prosze już tu nie pisać po prostu nie da się tu normalnie niczego normalnie wyjaśnić.

Nie widzę sensu dalszej głupawej polemiki.

Myślę że się na pewno zgodzicie.

Do zamknięcia


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia .

No muszę ci choć raz przyznać racje,temat powinien być zamknięty bo tak samo jak twoja skromna osoba,ten temat offtopowy nie wnosi nic ciekawego do forum.

A nawet więcej...utrudnia czytanie strony głównej na której ukazują się twoje bezsensowne dyslektycznie zdania.

Sadze że skoro tak bardzo cię draznimy powinieneś zabrać klocki i iść pobawić się do innej piaskownicy.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak

To bardzo dobry pomysł.

Ale na razie spróbuję zablokować kilka osób na moich tematach , aby nie mogli pisać . Prosił bym o podpowiedz jak to się robi .

Bo nie wiem .

Od razu zablokuję Ciebie boberr abyś też nie widział co piszę no i oczywiście abyś nie mógł pisać w mooim temacie no bez żalu ale nic dla Ciebie nowego nie wniosę więc proszę pomóż mi to zrobić opisz jak blokować .

I od razu poczujesz się lepiej , myslę że to dobry plan .

Zauważyłem taką zależność że gdy do momentu gdy piszą ludzie w temacie to konwersacja ładnie idzie ale zdaży się raz taka wypowiedz jak Twoja i od razu rozmowa schodzi na jakieś zbędne bzdury .

ok

Dobra dodałem Ciebie do ignorowanych zobaczymy czy będziesz coś mógł napisać ?


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto żeby uczestnicy tego off topa a głównie autor zapoznali się i z regulaminem a w szczególności z poniżej wymienionymi.

1. Chcesz być szanowany, szanuj innych forumowiczów (ewidentne obrażanie czy ubliżanie innym będzie surowo karane, włącznie z banem for ever).Powyższy zapis dotyczy wszystkich zarejestrowanych użytkowników serwisu.

19. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na forum przez użytkowników. Użytkownik ma prawo do modyfikowania treści swoich postów przez określony administracyjnie czas, nie ma jednak prawa żądać od administracji usunięcia swoich postów, bowiem decyzja o umieszczeniu ich na forum jest traktowana jako równoznaczna z decyzją przeznaczenia ich do użytku publicznego. Użytkownik wyraża zgodę na publikowanie na forum jego treści. Użytkownik może poprosić o zmoderowanie treści postu lub jego usunięcie, jednak ostateczna decyzja należy do administracji.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lux to mi się podoba to mi ubliżano i poniżano mnie ale miejmy nadzieję że sie to zmieni .A winni poniosą karę .

Jak sobie poczytacie od poczatku to zauważycie że ja sobie nie dam ubliżać i sam nigdy nie ZACZYNAM jakichś aluzji .


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wine:

:thumbsup:

:clap:

Witam .!!!

Ogłaszam całkowite zwyciestwo .

Definitywne i całkowite nad czymś co , przypominało ospę .

Niestety tak wielkie zwycięstwo zostalo okupione wielkimi stratami .

Choć to mała strata dla Morskiego świata, ale ogromna dla Szeryfa .

Tak odeszły 3 super ryby przegrałem , bo nikt nie wiedział jak leczyć tą chorbę.[...]

Ale i oni tak naprawdę do końca nie wiedzieli jak to zrobić , przykro mi iż nikt nie był w stanie jasno i prosto wytłumaczyć jak z tym dziadostwem walczyć .

To świadczy o waszej wiedzy koledzy .

Rzeczywiscie to nasza wina ze miales ospe...

Zamykam jak prosiles


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.