Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, podążasz właściwą ścieżką :-)

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zamiast skały mam siporax w sumpie

Czy to dobrze czy źle bo już nie wiem ?


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zamiast skały mam siporax w sumpie

Czy to dobrze czy źle bo już nie wiem ?

Tak szczerze, bez złosci:

kolego ty tak naprawdę to nic nigdy nie wiedziałeś .

No ale ja tobie tego nie powiem.

Ty tam masz ten swój świat i co tam, możesz nawet w sumpie trzymać suporek razem z pumexem.

Edycja:

Szeryf - pilnuj języka

Tester


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szeryfie, AnT chyba Cię nie obrażał, radziłbym czasem poczytać co pisze, bo wydaje mi się, że ma sporą wiedzę,a na pewno większą od Ciebie, a że ma taki styl pisania na forum chyba Cię nie obraża?

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie obrażam też mam taki styl .

Kolega Ant pop prostu z wróżenia z fusów chyba musi zrezygnować, bo jak widzę coś mu to nie wychodzi .

Ta cała jego wiedza jest mizerna jak na moje zdanie .

A co do czytania jego postów to tak po szczerości nigdy nie czytałem jego postów i szczerze jakoś nie mam zamiaru, mam przyjemniejsze zajęcia .

Tak bez obrazy, tak po koleżeńsku.


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie możesz powiedzieć, że po koleżeńsku kogoś opluwasz, ale nadal opluwasz.

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie jestem z tych osób, którym pluje się w twarz i mówią, że deszcz pada, a cwaniaków nie lubię.

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pluję tobie w twarz i też nienawidzę cwaniaków, nawet teraz szukam osoby na stanowisko i pierwsze co to się pytam czy nie jest cwaniakiem .

Tak

A na pewno nie pluję tobie na twarz jeszcze raz powtarzam .

Ale widzę że temat schodzi na mokre tematy, więc prosił bym aby temat wrócił na właściwy tor.

Ja opisuję moje poczynania a nie sprowadzam się do jakichś infantylnych pytań .

Edytowane przez Szeryf Hornet (wyświetl historię edycji)

916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko oceniasz też ludzi i nie stronisz od obraźliwych aluzji nic sobie z tego nie robiąc.

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wine:

:thumbsup:

:clap:

Witam .!!!

Ogłaszam całkowite zwyciestwo .

Definitywne i całkowite nad czymś co , przypominało ospę .

Niestety tak wielkie zwycięstwo zostalo okupione wielkimi stratami .

Choć to mała strata dla Morskiego świata, ale ogromna dla Szeryfa .

Tak odeszły 3 super ryby przegrałem , bo nikt nie wiedział jak leczyć tą chorbę.

Z przykrością muszę stwierdzić iż na tym forum tylko nieliczni próbowali mi pomagać .

Ale i oni tak naprawdę do końca nie wiedzieli jak to zrobić , przykro mi iż nikt nie był w stanie jasno i prosto wytłumaczyć jak z tym dziadostwem walczyć .

To świadczy o waszej wiedzy koledzy .

Teraz został mi tylko jeden błazenek i jest strasznie wychudzony ale zdrowy .

Powoli odstawiam wszystkie metody leczenia .

Zaznaczę iż nie użyłem grama chemi nie ucierpiały na tym inne zwierzęta ani korale .

Mam znam teraz metodę na ospę .

Teraz nawet powiem tak .

Macie chore ryby na ospę ślijcie je do mnie na pewno je wyleczę .

Jest to proces wymagający jakiejś tam wiedzy, cierpliwości i zangażowania się.

Ale przedewszystkim wyłuskania wyproszenia i co najważniejsze zebrania od was wszystkich wiedzy, którą macie ale nie chcecie albo nie dzielicie się z resztą.

Także zapraszam wszystkich ze swoimi rybami chorymi na ospę do mnie .

Damy radę.

Opisz koniecznie jak wyleczyłeś tego błazenka ?!

Pewnie nie jednego zżera ciekawość, mnie na pewno.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz koniecznie jak wyleczyłeś tego błazenka ?!

Pewnie nie jednego zżera ciekawość, mnie na pewno.

Kiflu, Szeryf usunął kubły, wstawił normalny odpieniacz, zaczął podążać dobrą drogą a ryba w podzięce sama wyzdrowiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie bęndę tu opisywał czegoś czego i tak nie zakceptujecie, i po co to komu ?

Każdy ma swoje sposoby .

Swoją drogą, dziś zapłynoł nowy Hepatus oraz trzy krewetki i krab , no i glony wysokie które bardzo smakują nowemu krabowi .

Kiflu, Szeryf usunął kubły, wstawił normalny odpieniacz, zaczął podążać dobrą drogą a ryba w podzięce sama wyzdrowiała.

E też się mylisz , moż nie do końca ale, był i sump i odpieniacz i ospa. Teraz ospy nie ma i nie wynika to tylko z odpieniacza .

Są inne metody.

Właśnie dziś rozpoczołem testy mojej metody na nowym Hepatusie , muszę powiedzieć iż jemu to się bardzo podoba .

Jak już piszę o nowych zwierzętach to napiszę też że boję sie tych nowych krewetek kukenthali bo one ostro biorą sie do roboty ale nie z aiptazjami i anemoniami ale z mysis i kiełżami , bardzo lubią je jeść.

Boję się że zlikwidują wszystkie ?

Edytowane przez Szeryf Hornet (wyświetl historię edycji)

916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Siporax tylko do bardzo dużych zbiorników...

I kolejna kasa wyrzucona w błoto

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ja tu nic nie sugeruję, tylko tak słyszę, tą opinię ale wiele osób tej opini nie podziela.

Np. mój kolega doradza mi abym go kupił jak najszybciej na po4 on jest przekonany o jego zaletach .

Tak naprawdę to zdań jet tyle co wiadomo ludzi, co gorsza na razie nie wiem co jest prawdą a co nie .

Tu na forum napewno ma wielu zwolenników, ale w realu rozkłada się to trochę inaczej.

Zresztą trzeba samemu zdecydować czy wierzyć komuś niezanemu z forum czy lepiej temu co się z nim spotkasz i pogadasz .

Ja narzie nie wale tych rurek . nie wiem czy robię dobrze czy żle . zapewne dowiem się po latach .


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzuc jakies foto baniaczka

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Acropolis 800L ++ na ZEOVIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siporax - no3 raczej działa


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie nie bęndę tu opisywał czegoś czego i tak nie zakceptujecie, i po co to komu ?

Każdy ma swoje sposoby ."

Otrzymales tu sporo roznych porad, obojetne czy dobrych czy gorszych. Teraz, kiedy juz sam moglbys nam doradzic co zrobic z ospa (ozon?), to chcesz te wiadomosc zachowac dla siebie. To mi sie tak srednio podoba. :secret:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nikogo już nie musze radzić w sprawie siporaxu- sam przetestowałem u siebie w baniaku i mam własną opinie.

Póki sam czegoś nie wypróbujesz na własnej skórze to nie ma co słuchać jakiś tak morskich wyroczni delfickich.

The more you know, the less you don't know


The more you know, the less you don't know.

5a2103787c297b436c09ce400f180611u966a839.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nikogo już nie musze radzić w sprawie siporaxu- sam przetestowałem u siebie w baniaku i mam własną opinie.

Póki sam czegoś nie wypróbujesz na własnej skórze to nie ma co słuchać jakiś tak morskich wyroczni delfickich.

The more you know, the less you don't know

A i ot cała prawda .

Tak

Ja rejestrując się na tym forum myślałem że bardzo znudzeni ludzie opisywaniem ciągle tego samego jednak pomagają komuś zrozumieć to czego on w tej chwili nie rozumie ,

tak myślałem.

A rzeczywistość jest inna , zresztą jak zawsze ,

Pytam się to dostaję zjebki że nie czytam i koło się zamyka .

Nie każdy jest głupi no może nie jestem aisztainem czy innym kiczortem ale jak czegoś nie znajde u wujka googla to sie zwyczajnie pytam , a jesli pytam a nie szukałem to ci którym nie chce się odposywać poprawnej odpowiedzi powinni przemilczeć a nie jechać po kimś że ita jesteś gam.. i tak , itd.

Najgorsze jest to że i tak jak samemu nie przetestujesz to nie ma zmiłuj.

Kolega z delfinem sprzedaje shurane i chwała mu za to ale uwierzcie mi Kolega też na tym zarabia on tego charytatywnie nie robi , pytam z aie jak nie pasuje to idę do innego no sorry demokrację mamy , swoją drogą tak też zrobiłem no i narazie jestem zadowolony .

A dzięki ant za wypowiedzenie się w końcu normalnie w temacie .

Wydaje mi się iż każdy ma trochę racji z tym, siporaxem kolega że jemu usuwa innemu że nie usuwa ja mam duże po4 gdzie też ta wartość może być inna, bo znów słyszałem iż te saliferty to se można w du.. wsadzić . Tylko Hanka powie naprawdę jak jest a te pokaza czy sa czy nie ma.

Więc może ja tyle naprawde nie mam co tu w tabeli wypisałem .

i tak można cały dzień

Ja wam napisałem że wyleczyłem błazna i tak jest ze swoich poczynań jestem super dumny gdyż ze wszystkich kościołów wysłuchałem bicia dzwonów i teraz wypiłem najlepsze wino mszalne ale zmieszane od każdego z osobna .

Stworzyłem tak jak Szeryfa 2010 ( gdzie do końca to nie wiem w czym ten odpieniacz niby jest lepszy , ten co teraz mam od mojego, na razie nie poczułem znacznej albo wcale różnicy )

Stworzyłem system leczenia prosty bez chemiczny okupiony stratami ale chyba działający ,

Chyba dlatego że teraz go przetestuje zapewne na nowym hepatusie , ( już pływa ) no i chyba bo błazenek po zastosowaniu wyzdrowiał.

o

Więc nie opiszę jak bo nie lubię głupot pisać .

o

Edytowane przez Szeryf Hornet (wyświetl historię edycji)

916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że moderatorów nie ma jeszcze bo błąd na błędzie :p

Ale jestem ciekawy teraz jak wszystko wygląda, głównie ten sump. Mógłbyś zdjęcia wrzucić bo wszyscy pewnie ciekawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supm jak supm .

Raczej nie ciekawy dla takich wyżeraczy jak wy na pewno jak wstawie zdjęcia będzie ty ośle tak się nie robi , a drugi napisze wiedziałem że to de..

No to se juz odpowiedziałem więc nie ma sensu powtarzać tego co złe a co do błędów to , mam ciekawy pomysł na temat .

I to bardzo.

Jak ktoś ma dysleksję to nawet na maturze okazuje sie papierem i ma z tego powodu określone ulgi . a jak to sie ma do jakiegoś podrzednego w społeczeństwie forum ?


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się ma, że osoby przyznające się do dysleksji twierdzą, że nie sprawia im kłopotu pisanie na forum poprawnie, z uwagi na to, że większość przeglądarek podkreśla błędy. Ty jesteś po prostu ignorantem i olewasz zasady tej podrzędnej społeczności a czasem wręcz obrażasz ich członków. Mam nadzieję, że niedługo ta podrzędna społeczność wydali Cię ze swoich szeregów.

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.