Skocz do zawartości
Roman.P

Zmiana moderatora?

Rekomendowane odpowiedzi

Znajac zycie, trzeba bedzie na poczatku troche bardziej zwracac uwage na to, co sie pisze. :rtfm:

Po jakims czasie "oswoimy" tych "nowych" :unworthy: i znowu bedzie spokojniej. :animier::fish::shuriken::ouch::realmad::guitar::2guns::gathering:

To niewdzieczna i odpowiedzialna robota. :thumbup:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczeże że wywodzę się ze środowiska graczy i zawsze myślałem że fora o grach właśnie sa najbardziej zainfekowane przez bezmuzgie istoty. Niestety od kiedy zarejestrowałem się tutaj dochodzę do wniosku że to tak nie działa. Nie ważne jakie forum jaka tematyka, czy ludzie 10+ czy 20+(powiedzmy...) zawsze znajdzie się masa troli. Nie chodzi tu nawet o osoby poktoju już chyba przyslowiowego "szeryfa" ale w prawie każdym wątku offtop jakieś przepychanki, klutnie (z d*py wziete... Jak by co nawias wykasujcie). Dorośli ludzie na "poziomie" a przepychanki jak nq forum zosi samosi. Czasami to mi ręce opadają. Jeśli chodzi o mnie to nie przeszkadzają mi : 1. Literówki( wielu z nad pisze na telefonach z "uber" slownikami) 2. Jakieś tam przekleństwa byle by było to w "dobrym" smaku).

Przeezkadza mi natomiast tysiacpinsetstodziewiecset postów nie związanych z danym tematem. Szukam tematu o czymś i widzę ze autor o to pyta... Kolejne 3 strony o jakiś innych pierolach bez sensu.

Podziwiam ludzi którzy mają siłę ogarniać takie fora bo ja bym banował jak szalony.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przeszkadzają literówki i przekleństwa.

P.S. Piszę z telefonu ze słownikiem.

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przeszkadzają literówki i przekleństwa.

P.S. Piszę z telefonu ze słownikiem.

Pozdrawiam, Marek.

Mi terz, a zwłażcza błeeendy ortógraficzne :blushing:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ravicq możesz mi łaskawie wytłumaczyć gdzie popełniłem błąd, którego łaskawie nie chciałeś mi wytykać? Nawet sprawdziłem, czy można zacząć zdanie od A, i okazuje się, że można jeśli nawiązuje do poprzedniego stwierdzenia np w dialogu.

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miklas z góry przepraszam jak już pewnie zauważyłeś po godzinie wpisu napisałem że się zagalopowałem. Chyba w głębi serca nie wierzyłem że ktoś nie może popełnić błędu pisząc na telefonie. Licząc na to że jakiś wykwalifikowany polonista znajdzie "coś" nie zrozumiałem sarkazmu. :)

I wracając do tego co wcześniej napisałem chyba tworzymy w offtopc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się by był to offtop, ponieważ moderatorzy powinni piętnować błędy ortograficzne i lenistwo przy pisaniu postów. Chyba każdy czyta co napisał zanim kliknie "napisz". A w smartfonach jest opcja wyłączenia słownika.


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że osoba która, zajmuje się moderacją forum o danej tematyce po pierwsze powinna się na na niej znać.

Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie wymagał od osób zajmujących się sprawami forum nie odpłatnie że zwrócą uwagę na każdy błąd ortograficzny, składnie zdania itp od tego jesteśmy my użytkownicy(oczywiście jeśli nam to przeszkadza).

Moim zdaniem mod powinien otrzymywać wynagrodzenie za to co robi. Wtedy wyglądało by to zupełnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim zdaniu admin napisał czym się zajmuje moderator.

Tak Kandydatów mamy nawet sporo - dziękuje wszystkim za zgłoszenia.

Nowi "zieloni" tak jak pisałem zainteresowanym ogłoszeni zostaną myślę że do końca tygodnia.

Jeśli chodzi o zakres praw i obowiązków to hmmm.... prawa są takie same dla wszystkich więc tu cudów nie ma, jest trochę więcej obowiązków wynikających z dostępu do kilku "niestandardowych" guzików na forum.

Przede wszystkim dbać o forum, żeby było czytelne, bez zbędnego bałaganu tek żeby każdy użytkownik miał łatwy dostęp do zawartych na nim informacji. ;)

A odnośnie pisowni to jest w regulaminie. (jeśli jeszcze ktoś go czyta)

Cyt:

8. Piszemy po polsku zgodnie z zasadami słownika ortograficznego, a nie "po polskiemu" . Błędy ortograficzne będą zaznaczane i do autora postu należy ich poprawienie.

Uporczywe ignorowanie zasad ortografii skończy się ostrzeżeniem.

( 3 upomnienia na PW przez moderatora = 1 ostrzeżenie)

Na taryfę ulgową mogą liczyć JEDYNIE osoby przebywające za granicą naszego kraju od długiego czasu, przez co nie mają okazji do posługiwania się językiem polskim.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak sie tylko zapytam... Długo tzn. ile? Bo znam takich kozaków co po pół roku po "polskiemu" nie bardzo potrafią sklecić poprawną wypowiedź i zaciągają obcym akcentem :secret:


8500006d59c35e020df4373662c10630u1259a1107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nominować na moderatora od ortografii Pana prof.Miodka :)

Ludzie zróbcie z tego sterylne forum ...już i tak mało zostało tutaj co posiadają wiedzę . Znam forum z którego zrobiono sterylne forum tak jak tutaj się staracie zrobić i forum powoli umiera , ponieważ ludzie maja dość . Nie trzeba być mistrzem ortografii by posiadać wiedzę o której wielu z "mistrzów" na tym forum może sobie pomarzyć :)

Szkoda ludzi którzy chorują na dysortografie , nie będzie im dane tutaj się wypowiedzieć , zapytać :D zostaną skreśleni bądź będą się musieli tłumaczyć dlaczego to są tak ułomni :)


100x60x50 Full OW +sump 100L / / Giesemann Matrix II - 8x 39W // Twistman 200 EXT V2// RW-15 - 1 // Tunze 6045 - 2 //

Siporax 6 L // Skała Real Reef Rock - 20 kg // i takie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję nominować na moderatora od ortografii Pana prof.Miodka :)

Ludzie zróbcie z tego sterylne forum ...już i tak mało zostało tutaj co posiadają wiedzę . Znam forum z którego zrobiono sterylne forum tak jak tutaj się staracie zrobić i forum powoli umiera , ponieważ ludzie maja dość . Nie trzeba być mistrzem ortografii by posiadać wiedzę o której wielu z "mistrzów" na tym forum może sobie pomarzyć :)

Szkoda ludzi którzy chorują na dysortografie , nie będzie im dane tutaj się wypowiedzieć , zapytać :D zostaną skreśleni bądź będą się musieli tłumaczyć dlaczego to są tak ułomni :)

Ja jestem osobą ułomną, wale tyle błędów że wstyd pisać. Jestem na tym forum od 2003r i do dziś mnie nikt nie wyrzucił ani nie dał upomnienia. Jak ktoś chce, to te minimum poprawności osiągnie.

Pozdrawia ułomek z papierami który mając dzieci nie potrafi sprawdzić czy piszą poprawnie...


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHA, patrzcie co piszecie. Dostałem niedawno 1 pkt ostrzeżenia od moda Walkera i to mało.....na moją prośbę nawet nie "raczył" powiedzieć mi za co, ino tylko napisał że za złamanie pkt tego tego i tego. Nie został złamany ŻADEN pkt regulaminu. jest tak, że ktoś dostał moc i ją używa....jak pis....i to nie zawsze zgodnie z przepisami, może działa nocą?

Dzięki innemu modowi dowiedziałem się za co dostałem naganę, tylko że dalej jest faktem iż żadnego pkt regulaminu nie złamałem.

To co koledzy przeczytałem wyżej, czyli Wasze posty również nadają się do banowania....ciekawe czy moc Walker to robi...może się pochwalicie publicznie?

ps - kiflu.....może po prostu masz zbyt dużo postów i "stary" na forum jesteś....

to forum jest za bardzo "kontrolowane", za dużo wpychania łap do byle czego i to bez powodu !!!!!!!!!!!!!!!!!

na forum seafor...... nie ma takiego pręgierza za byle g.......(czyt. głupotę) - (uwaga za taki skrót dostałem podobno właśnie ostrzeżenie) i chętnie z tego forum również korzystam.

Najgorsze jest to, że w regulaminie jest pkt który mówi o tym, że jak obrażasz moda to Cię wy....lą (czyt. wywalą) i tyle !

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy pojawia się nowe zielone ludziki?


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy pojawia się nowe zielone ludziki?

Miało być do końca tygodnia.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cop909, a mnie na forum, o którym piszesz nie ma, bo admin tego forum ukradł bazę danych e-mail i przekazał prywatnej firmie w celu rozsyłania spamu i o ile od właściciela tej firmy otrzymałem przeprosiny to admin publicznie naigrywał się ze składni mojego maila i podał jego adres również publicznie na forum chociaż zastrzegłem przy rejestracji, że nie życzę sobie jego publikacji. Takiej chamówy już dawno nie widziałem, dla tego usunąłem tam konto i moja noga więcej tam nie postanie, a właściciel firmy stracił klienta, bo dla zasady nic u niego nie kupię, chociaż spoko gościu jest. Takie tam żale, skoro już zacząłeś je wylewać.

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja żadnego spamu nie dostaję....

Darek....nie wal fall starta, może się nt. Tester wypowie.

Jak to mówią....nadgorliwość gorsza od faszyzmu a ja tu widzę Darku nadgorliwość z Twojej strony......

ps...czyżbyś nie znał regulaminu????????????????????

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytam w wolnym czasie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pkt 14 regulaminu................


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pkt 14 regulaminu................

i tu Cię zaskoczę..... to nie ja założyłem to konto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego ravicq możesz mi łaskawie wytłumaczyć gdzie popełniłem błąd, którego łaskawie nie chciałeś mi wytykać? Nawet sprawdziłem, czy można zacząć zdanie od A, i okazuje się, że można jeśli nawiązuje do poprzedniego stwierdzenia np w dialogu.

Pozdrawiam, Marek.

To ja Ci powiem. Nie "mi" a "mnie". :mellow:

mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.