Skocz do zawartości
magu

5 litrów słonej wody, bez odpieniacza i podmian - by magu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam aktualnie 7 thorów w 30l i zdarza się że coś podgryzą i to też tak delikatnie (zazwyczaj euphylię). Z tym że podgryzają jak są głodne(jak zapomnę nakarmić). Jak karmię to problemu nie ma.

Edytowane przez ranma11 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ranma11 napisał:

Ja mam aktualnie 7 thorów w 30l i zdarza się że coś podgryzą i to też tak delikatnie (zazwyczaj euphylię). Z tym że podgryzają jak są głodne(jak zapomnę nakarmić). Jak karmię to problemu nie ma.

Jak często i czym karmisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj posypią się hejty no ale... Codzień/co 2 dni. Odrobina płatków tropicala, od święta jakaś mrożonka. Przy czym mam wrażenie że bardziej karmię glony i plankton na skale niż krewetki (nie wspominając o okinawce, która jest ślicznie żółciutka odkąd przestałem "podsuwać jej" mrożonki... kiełży masa, na chudzielca nie wygląda, więc pewnie karmi się sama)

Podgryzać euphylię, krewecie zaczynają tak na 3-4 dzień od ostatniego karmienia (czyli jak zapomnę nakarmić).

Edytowane przez ranma11 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Super ;) muszę w końcu zaktualizować soft.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, kogucik76 napisał:

Gdzie takie cudo mozna kupic ? Ale juz gotowy sterownik ?

https://aqma.pl/

na drugi raz przeczytaj podpis pod filmikiem na YT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle, jest moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co się zmieniło? Odkąd używam twojego super oprogramowania to można tak robić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o pokazanie zbiorniczka i możliwości nowej lampy, która nad nim zawisła. http://nano-reef.pl/forums/topic/93758-lampa-led-multicolor-diy-by-magu/ 

Pisałem o tym kilka postów wcześniej http://nano-reef.pl/forums/topic/85148-5-litrów-słonej-wody-bez-odpieniacza-i-podmian-by-magu/?do=findComment&comment=955114

Co do samego softu, to o nowościach można poczytać w wątku dot. sterownika lub na mojej stronie. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poczytam. :) Ale robotę dobrą odwaliłeś z tym softem :) Pomnik CI postawić! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.