Skocz do zawartości
pafnucy80

Dolewka - ebtech czy aquatrend

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chce kupic jedna z tych dolewek , rozbieżność cenowa to ok 50pln na korzyść ebtecha - ktos moze sie wypowiedziec na temat tych sprzętów? Pozdrawiam

Sent by Tapatalk from my Samsung S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też zastanawiam się nad abtechem ale nie wiem czy podoła w akwa bez sumpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wersja C ebtech jest bardziej zaawansowana niz aquatrend - ma zabezpieczenie przed praca na sucho ale wtedy roznica w cenie wynosi zaledwie 20pln

Sent by Tapatalk from my Samsung S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester jestes pewny? Producent nie wspomina o tym elemencie a w ebtechu niby mozna go jeszcze regulować

Sent by Tapatalk from my Samsung S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowimy o ktorej dolewce?

Ta co mam na pewno ma takie zabezpieczenie bo jak sie konczy woda w baniaku na dolewke to alarm zaczyna cykac


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dolewkę aquatrend i mam dozowkiki ebtecha. Obie firmy budzą zaufanie, obie mają dobry support - kontakt telefoniczny, cierpliwość i wsparcie na poziomie "wow". Trudno wybrać.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam ato 100 bardzo dobra dolewka mam już ja 2 rok jestem mega zadowolony

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowimy o ktorej dolewce?

Ta co mam na pewno ma takie zabezpieczenie bo jak sie konczy woda w baniaku na dolewke to alarm zaczyna cykac

aquatrend ma taka opcje w milestone , w zwyklej v2 nie ma (info od Łukasza)

jednak wybralem aquatrend :)

Edytowane przez pafnucy80 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam edtech C i jej zabezpieczenie czasowe przed pracą na sucho ,świetna "dolewka" w segmencie bezoptycznym...

Edytowane przez szwagieros (wyświetl historię edycji)

150x50x60h; sump 87x40x45h; PS BP 2x160W; Jecod 6000; Hydor performer Duo 1000 na jednej pompie Aquabee 2000; Tunze 6015,6065;dolewka ebtech; kilka glonów w sumpie:) Teco TC 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.