Skocz do zawartości
coach

pompa dozująca DP-3 Jebao

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie jak poradzić sobie z pompą DP-3 ? jest właściwie zaprogramowana w sklepie, ale nie realizuje programu. Po nowym zaprogramowaniu i chwilowym wyłączeniu z sieci, realizuje załączenia , ale na drugi dzień już nie pamięta aby się załączyć. Wymieniłem w sklepie erybka juź 3 egzemplarze- zawsze ten sam efekt. Czyżby firma Jebao wysłała do Polski serię bubli ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bateria od programatora( pamięci) nie trzyma tak długo.

Mam taką pompę od pół roku ale nie wyłączałem jej na tak długo.

Jak cena taka pompa :)

Chyba , że ją źle zaprogramowałeś .

Interval Day – Odstępy w dozowaniu Możesz ustalić przerwę w dozowaniu na wybrana liczbę dni od 0 do 30, gdzie 0 oznacza brak przerwy – dozowanie codzienne. Maksymalna przerwa to 30 dni. Użyj przycisków 3,4 aby ustawić preferowaną liczbę dni i wciśnij przycisk 1 aby zapisać ustawienia przerw i przejść do ustawień wielkości dozowania.

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Miałem to samo z pompami aqua nova - to samo tylko z innią naklejką. 2 szt odeslane. Z tego co się ostatnio dowiedziałem interwał powinien być ustawiony na 0 chociaż w instrukcji pisze że na 1. Może w sklepie ustawili Ci wg instrukcji. Wkur...ła mnie taka olewka producenta i nawet nie próbuje następnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo z pompami aqua nova - to samo tylko z innią naklejką. 2 szt odeslane. Z tego co się ostatnio dowiedziałem interwał powinien być ustawiony na 0 chociaż w instrukcji pisze że na 1. Może w sklepie ustawili Ci wg instrukcji. Wkur...ła mnie taka olewka producenta i nawet nie próbuje następnej.

Ale przcież załączyłem wycinek z instrukcji i jest jak byk napisane , że ma być 0 żeby pompa podawała codziennie.

PS. Jak to , że ktoś nie zrozumiał instrukcji jestem w stanie zrozumieć ale , że w sklepie przyjęli wam 2 lub 3 razy reklamację na to samo nie sprawdzając poprawności ustawień na pompie jest dla mnie nie zrozumiałe.

Szok !

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale przcież załączyłem wycinek z instrukcji i jest jak byk napisane , że ma być 0 żeby pompa podawała codziennie.

PS. Jak to , że ktoś nie zrozumiał instrukcji jestem w stanie zrozumieć ale , że w sklepie przyjęli wam 2 lub 3 razy reklamację na to samo nie sprawdzając poprawności ustawień na pompie jest dla mnie nie zrozumiałe.

Szok !

Możesz mi powiedzieć kiedy widziałeś instrukcję która do mnie przyszła? Na jakiej podstawie zarzucasz mi analfabetyzm? Bezczelny prymityw.

Ps Nie załączyłeś instrukcji tylko coś sobie napisałeś, pojęcia nie mam skąd to wziąłeś - dzieło własne? Sklep przyjął zwrot więc pewnie coś w mojej wersji było.

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć kiedy widziałeś instrukcję która do mnie przyszła? Na jakiej podstawie zarzucasz mi analfabetyzm? Bezczelny prymityw.

Ps Nie załączyłeś instrukcji tylko coś sobie napisałeś, pojęcia nie mam skąd to wziąłeś - dzieło własne? Sklep przyjął zwrot więc pewnie coś w mojej wersji było.

"Bezczelny Prymityw" to sobie możesz pisać i mówić sam do siebie w dodatku Tłumok jesteś co czytać instukcji nie umie .

http://jadwigamorska.pl/pompa-dozujaca-jebao-dp-4.html

Tu masz po polsku może teraz będziesz wiedział jak sobie pompę nastwić.

Ps. http://allegro.pl/aqua-nova-nmdp-4-pompa-dozujaca-4-kanaly-i6561179192.html

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widzę że z rozumieniem tekstu też masz problemy.

Średnio mnie obchodzi co znalazłeś na allegro. Zlewam co tam jest napisane. Nie kupowałem od tego sprzedawcy a we wszystkich aukcjach opisow czytal nie bede. Nawet gdybym kupol z tej aukcji to i tak bym nie czytał instrukcji z aukcji tylko producenta która przychodzi do mnie w paczce.

Straszny z Ciebie frustrat. Wrzucasz jakieś teksty ze głupi jestem i czytać nie umiem. Obrażasz mnie nie mając pojęcia o sprawie i bezczelnie dalej atakujesz. Musiałeś mieć naprawdę przeje...ne święta albo dzieciństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest takim wielkim problemem poszukać instrukcji w Google, ludzie co się z wami dzieje

Choć chyba w USA istnieje obowiązek podawania instrukcji w formie obrazków to dla tych bardziej leniwych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć chyba w USA istnieje obowiązek podawania instrukcji w formie obrazków to dla tych bardziej leniwych

Jak ty to delikatnie ująłeś :)

Widzę że z rozumieniem tekstu też masz problemy.

Średnio mnie obchodzi co znalazłeś na allegro. Zlewam co tam jest napisane. Nie kupowałem od tego sprzedawcy a we wszystkich aukcjach opisow czytal nie bede. Nawet gdybym kupol z tej aukcji to i tak bym nie czytał instrukcji z aukcji tylko producenta która przychodzi do mnie w paczce.

Straszny z Ciebie frustrat. Wrzucasz jakieś teksty ze głupi jestem i czytać nie umiem. Obrażasz mnie nie mając pojęcia o sprawie i bezczelnie dalej atakujesz. Musiałeś mieć naprawdę przeje...ne święta albo dzieciństwo.

Nie ośmieszają się piszesz w 2 tematach jaki to jesteś biedny bo producent źle napisał instukcję a tak naprawdę to nie producent jest winny tylko to -widać jakim jesteś niedacznikem .

Nie dość , że oddałeś dobre pompy do sprzedawcy to jeszcze oczerniasz innych, producenta , mnie a sam próbujesz pokazać jaki jesteś inteligentny.

Z każdym kolejnym postem kompromitujesz się jeszcze bardziej.

Zaznaczę Ci tylko , że to ty zacząłeś .

Nie wypisuj już tych sowich głupot bo nikomu to nie służy .

Podałem Ci 2 linki z instrukcja pierwszy w języku polskim i ze stroną na Allegro. Nie będę Ci więcej udawadniał , że czarne jest czarne a białe jest białe . Bo to nie ma sensu. Skoro Ty uważasz odwrotnie. Skąd ja to znam .

O moje dzieciństwo się nie martw . Mnie w przeciwieństwie do Ciebie nauczyli czytać i myśleć .

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie. Nie ja zacząłem. Skoro uważasz że napisanie mi ze że nie rozumiem czytanego tekstu nie jest obrażające to masz problem z głową. Jakim trzeba być prymitywem żeby kogoś ciągle obrażać i czuć się obrażonym? Nawet nie potrafisz przyswoić informacji ze nie pisałem o jebao.

Pisze w dwuch tematach? Odrobiles lekcje. Czytałeś moje posty? Nie dotarło do Ciebie ze w jednym prosiłem o pomoc a w drugim podpowiadam komuś. Po co? A po co jest forum? Prymityw. Prostak. Cham. Obrażasz mnie w każdym poście pisząc całe sesje z wyzwiskami i obelgami. Nie wiem za kogo się uważasz ale Masz zdecydowanie zbyt wybujale ego albo wręcz przeciwnie i tak próbujesz sie dowartosciowac. Płytkie i głupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie potrafisz przyswoić informacji ze nie pisałem o jebao.

Pisze w dwuch tematach? Odrobiles lekcje. Czytałeś moje posty? Nie dotarło do Ciebie ze w jednym prosiłem o pomoc a w drugim podpowiadam komuś. Po co? A po co jest forum? Prymityw. Prostak. Cham. Obrażasz mnie w każdym poście pisząc całe sesje z wyzwiskami i obelgami. Nie wiem za kogo się uważasz ale Masz zdecydowanie zbyt wybujale ego albo wręcz przeciwnie i tak próbujesz sie dowartosciowac. Płytkie i głupie.

Biedactwo :( wszytko przeciwko niemu. Pompa zła , instrukcja jeszcze gorsza i na forum nikt go nie szanuję .

Miałem to samo z pompami aqua nova - to samo tylko z innią naklejką.

Nie pisałeś o jebao ??? A przecież to różnica tylko w naklejce - mówiłem skończ to -to się dalej ośmieszasz :):):)

Czytać nie umiesz z ortografią też jesteś na bakier. Buuuuuhahhahahahahaha

Ps. Kompromitacja , kompromitacją ale postów nałapałeś :) :) :) jeszcze trochę i bedzie 100.

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mama uczyła ze z debilami się nie rozmawia. Sprowadza człowieka do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Człowiek ma problem. Podrzucilem coś ze swojego doswiadczenia-czemu nie sprawdzić? A za chęć pomocy zostałem obrzucony gonjem. Chamstwo i prostactwo ciągle króluje.

W necie instrukcji szukałem. Nigdzie nie znalazłem. Zapytałem tutaj i widzę że to był błąd. Zawsze znajdzie się ignorant z przerostem ego który tylko krwi napsuje.

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... szacuneczek jakiś może do siebie w nowym roku?

Hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Nowy Rok wiec można dać w kredycie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Coniektorzy zarzucali mi wtórny analfabetyzm i pisali coś o obrazkach dla takich "idiotów". Kosztowało ale są rzeczy wazniejsze od pieniędzy.

instrukcja2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.