Skocz do zawartości
emler233

Jaki odpieniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję odpieniacza wewnętrznego do akwarium kwarantannowego 160l. Jaki możecie polecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hydor 135 lub 250(z racji że zazwyczaj akwaria są obciążone brał bym hydora 250  (400zł na allegro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam Tunze 9004 Zbiera tzw. film z powierzchni!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy ile chcesz wydać. 
Jeśli to ma być zbiornik tylko przejściowy możesz sam sobie coś zrobić za kilka zł na kostkę lipową. Swoje zadanie spełni na pewno dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, emler233 napisał:

Nie za drogi tak do 400zł

Napisalem ci za 400 masz odpieniacz markowy i swietnie daje rade sam go mialem kiedyś w 120l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rafa0302 napisał:

Witam. Polecam Tunze 9004 Zbiera tzw. film z powierzchni!!! 

Hydor też zbiera film z powierzchni. Osobiście jak bym miał wybierać to Tunze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AquaTrend to też filtr markowy, wszystko zależy jakiej marki kto potrzebuje, w Hydorze wkurzający jest kubek na tej ślizgającej się uszczelce. Na prawdę świetny pomysł jak na taką firmę.. chcieli zrobić coś innego a wyszło co wyszło. 
nowy Hydor slim 250 kosztuje powyżej 400zł. Jak idziemy tą drogą to można zaproponować odpieniacz bubbleMagus kaskadowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Tunze 9004 przemawia też niskie zużycie prądu. I jego wymiary, kształt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten odpieniacz da radę Haqos PS 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, emler233 napisał:

A ten odpieniacz da radę Haqos PS 300

a czemu miałby nie dać ;) da radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jeśli kolega się nie obrazi to też się podepnę pod temat. Mam Refugium i DSB, ale nie mam odpieniacza. Myślałem, że uda mi się wbrew wszystkiemu prowadzić akwarium be niego...

Niestety wywieszam białą flagę i szukam odpieniacza.

Potrzebuję jakiś typ do powieszenia... Niestety nie mam miejsca w Sumpie bo cały to właśnie DSB i Refugium. Dodatkowo mam wzmocnienia wzdłuż przedniej i tylnej szyby więc tam zapewne nie będę mieć możliwości aby go umieścić, ale tego nie wiem.

Akwa to 250l 

 

Dziękuę

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bartolomeo84 napisał:

Cześć,

Jeśli kolega się nie obrazi to też się podepnę pod temat. Mam Refugium i DSB, ale nie mam odpieniacza. Myślałem, że uda mi się wbrew wszystkiemu prowadzić akwarium be niego...

Niestety wywieszam białą flagę i szukam odpieniacza.

Potrzebuję jakiś typ do powieszenia... Niestety nie mam miejsca w Sumpie bo cały to właśnie DSB i Refugium. Dodatkowo mam wzmocnienia wzdłuż przedniej i tylnej szyby więc tam zapewne nie będę mieć możliwości aby go umieścić, ale tego nie wiem.

Akwa to 250l 

 

Dziękuę

 

W zależności od obsady jaką planujesz haqos PS 300 też powinien Ci wystarczyć. Ten odpieniacz może pracować wewnątrz i na zewnątrz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mce 400 u mnie spisywał się świetnie. Powiesisz go na bocznej szybie i będzie ok. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Bartolomeo84 napisał:

Cześć,

Jeśli kolega się nie obrazi to też się podepnę pod temat. Mam Refugium i DSB, ale nie mam odpieniacza. Myślałem, że uda mi się wbrew wszystkiemu prowadzić akwarium be niego...

Niestety wywieszam białą flagę i szukam odpieniacza.

Potrzebuję jakiś typ do powieszenia... Niestety nie mam miejsca w Sumpie bo cały to właśnie DSB i Refugium. Dodatkowo mam wzmocnienia wzdłuż przedniej i tylnej szyby więc tam zapewne nie będę mieć możliwości aby go umieścić, ale tego nie wiem.

Akwa to 250l 

 

Dziękuę

 

Może taki się nada http://erybka.pl/product-pol-2213-Tuzne-DOC-Skimmer-9206.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.