Skocz do zawartości
flcf

AQUA NOVA NWM-4000 falownik / cyrkulator ktoś coś wie na temat?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Chciałem się dowidzieć coś o falownikach/cyrkulatorach AQUA NOVA NWM-4000. 

Ktoś może ich używa? Bardzo jest mało informacji na ich tamat a już w ogóle nie mogę znaleźć jakiejkolwiek wideo recenzji czy coś w rym rodzaju.

Opis jest dosyć kuszący, cena ok - interesuje mnie czy ktoś używa dwóch sprzężonych ze sobą cyrkulatrów tego rodzaju. 

Z góry dziękuję za pomoc! :) 

nwm%204000-500x500.jpg

W razie czego poproszę oczywiście o Wasze propozycję sprzętowe :) Wszystkie mile widziane ( akwarium 50x50x60 ) 

Na początku zastanawiałem się (i nadal się zastanawiam) nad Maxspect Gyre XF230 - opisy bardzo ładne itp tylko czy rzeczywiście watrę swojej ceny? Jak sądzicie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to samo co Jebao RW-4, tylko inna nazwa, marka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam RW-8 (dwie sztuki) już około 2 lata i wszystko działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przestał działać Aqua Nova NWM-8000 po 10 m-cach.

"Robiłem" przy akwarium , głowica nagle się wyłączyła i już nigdy nie włączyła. Wyczyściłem ale nic to nie dało a paragon z pudełkiem przepadł.

Dzwoniłem do Aqua Novy i powiedzieli że w takim przypadku mogą spróbować naprawić. Koszt to 197,20zł (172zł + 25zł przeysłka) jeśli trzeba by było wymienić całą głowice NWM-8000.

Dają 2 lata gwarancji.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez r2d2_dawid (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sama produkcja co jebao tylko inna naklejka i servis w Pl. U mnie padła po 20 miesiącach ale servis sprawnie dostarczył nową także plus dla  Nich 


ReefMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

u mnie popracowała 6 miesięcy i padła pompa paragon gdzieś podziałem niestety wymiana pompy w aqua nova 160 zł z wysyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.