Skocz do zawartości
jimi

POMPA JEBAO JECOD RW-4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,potrzebuję głównie to co na ośkę przychodzi taka silikonowa mała biała część co podtrzymuje ośkę w koszyku.Przy myciu poszła ze ściekiem przez moją nie uwagę.Może być wirnik i ośka ale głownie z tym (łożyskiem)nie wiem jak ta silikonowa część się nazywa.Mogę też kupić na części całą pompę JEBAO JECOD RW-4

impeller-top-and-end-rubber-jebao-rw-4.jpg

Edytowane przez jimi (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz,poczekam może ktoś ma na zbyciu lub uszkodzoną pompę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz wersję bez ceramiki to sprawę załatwi kawałek wężyka silikonowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobiłem wykorzystałem gumkę od FZN-2 od oski wirnika obciąłem  na długość ale że była grubsza średnica to dałem koszulkę silikonową do środka przecinając ją wzdłuż i jest OK.To tylko tą ośkę podtrzymuje po środku aby wirnik mógł się kręcić.Ale nie wiem jak długo to wytrzyma.Chciał bym orginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o tą panewkę silikonową,ośka jest ceramiczna tak mi się wydaje a średnica ośki nie wiem nie zmierzyłem jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy nie są w komplecie razem z wirnikiem, będziesz miał oryginał i ośkę na zapas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie moze polymorph i z tego zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem nie ma w komplecie,dobry pomysł z tym polymorph niektórzy to używają do klejenia szczepek na skałę.Tylko nie wiem tamto jest silikonowa panewka a ta by była z plastiku czyli z polymorph jak by to się przenosiło na drgania pompy i hałas.

Edytowane przez jimi (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam uszkodzoną pompę sw-2 i zostało mi wszystko oprócz trzpienia. W koszyczku widzę że jest ten silikonowy element, pytanie czy to ta sama wielkość co rw-4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam uszkodzona rw4. Odezwij się na PW.


Akwarium 2020.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.