Jump to content

mmaadd

Klubowicz
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  PL

Recent Profile Visitors

1014 profile views
 1. mmaadd

  Jaki test na Ca?

  Nie polecam tego Colombo, tyko 40 testów, łyżeczka i proszek malutkie co wymaga precyzji i wydłuża test.
 2. Dawno nie było aktualizacji , dwa lata i 3 miesiące później:
 3. mmaadd

  Czarny piątek

  Jest gdzieś promo na LEDy od ecotech marine ?
 4. Podobno wypuścili nowy firmware, jest jakaś poprawa w obrotach wentylatora?
 5. https://www.youtube.com/watch?v=7fuR8vr6jPk - w komentarzach ktoś napisał, że podobno ma być nowy soft który to poprawi. Generalnie trochę słabo jak wypuszczają produkt z takim bugiem. Ja coraz bardziej skłaniam się do Red Sea ReefLed 90.
 6. Dotarły już do kogoś lampy i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami ?
 7. Wywal tą Caulerpe, też mi się podobała ale ona jest nie do ogarnięcia w głównym zbiorniku, za szybko rośnie.
 8. A dlaczego sprzedajesz? Ja szukam lampy do mojej kostki i jednak chyba wezmę Radiona XR15. Głównie z uwagi na to że chcę dodać bardziej wymagające SPSy do mojej kostki.
 9. mmaadd

  V3

  Czym będziesz świecił? Led czy Świetlówki?
 10. To zabawkowy mikroskop Dromader, za 50 zł na allegro, cały z plastiku I tak jestem zaskoczony, że udało mi się coś dostrzec i nagrać telefonem.
 11. Mikołaj sprezentował synowi zabawkowy mikroskop... a ja korzystając z okazji sprawdziłem czy na pewno moje ostatnie problemy to rzeczywiście dino. Po linkiem krótki filmik: https://imgur.com/a/kF7oZme Po krótkim sprawdzeniu innych filmów wygląda na dino
 12. Ja mam w 100l dwie pompy: Tunze 6015 + Jebao sw4 , gdybym miał wybierać ponownie to wziąłbym mocniejszą Tunze 6025. Tunze ma większy wirnik przez co strumień wody jest szerszy. Jebao jest bardziej kierunkowa. Z dwiema zawsze łatwiej będzie łatwiej ustawić cyrkulacje.
 13. Ja startowałem na żywej plus RRR. Teraz startowałbym na suchej Marco Rocks, fajnie tez obserwować jak taka skala zaczyna żyć. Z żywa zawsze jest ten problem, że nie wiesz jaki zabójca w niej siedzi. Ja trafiłem na kraba który nie miał pokojowych zamiarów ;) Nie polecam tez sw-2, mi padła po kilku miesiącach , wymienili i teraz znowu padła. A moje błazenki siedzą w xenii, problem tylko że trzeba mocno kontrolować populacje tego korala.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.