Jump to content
laku

Który odpieniacz??

Recommended Posts

Witam wszystkich stoję przed wyborem odpieniacza do 300 litrów plus około 80 w sumpie. Ma ktoś odpieniacz TMC Reef Skim DC 500 bo cena dość ciekawa i niby dedykowany do 500 litrów czy dopłacić i kupić Deltec SC 1456. Różnica jest około 300 złotych warto dopłacać? Może ktoś korzysta z przedstawionych odpieniaczy ewentualnie może coś polecić do około 400 litrów, planowana obsada SPS i LPS.

cześć ja mam taki odpieniacz Deltec SC 1660 akwarium 540L+120Lsump i daje rade świetnie,a  Deltec SC 1456 to z tego co czytam model niżej więc śmiało,a zawsze coś zapasu będzie.Nie narzekam działa poprawnie;-)nic się nie zapycha,cicha praca pompy,nie przelewa fajne ustawienie jest.

Z czystym sumieniem polecam;-) cena uważam adekwatna do jakości i wydajności,pozdr

Bierz Twistmana. Wszyscy chwalą! a do tego nasz-polski. Sam mam T200 w swoim i nie wysila się za bardzo

Edited by jar2789 (see edit history)

witam ja posiadam deltec sc 1456,mam akwarium o podobnych wymiarach do twojego,polecam cicha praca pompy,i duzy zakres ustawienia

Ja mam Deltec SC 1455 w łącznie 500l i jak na razie daje radę. Jest cichy i łatwo się go czyści i rozbiera.

Popieram, bierz Twistmana. Teraz jest nowa Integra-150 bodajże do 450l, dobra pompa Aquabee i ogólnie wykonanie, wydajność, kultura pracy. Polecam bo sam używam tylko trochę większego modelu ;-). Będzie Pan zadowolony..... ;-)

Edited by rh1no (see edit history)

Jeśli chodzi o firmę to również gorąco polecam TWISTMANA - mam ich odpieniacz i jestem mega zadowolony. No i przede wszystkim podejście do klienta pierwsza klasa!