Jump to content

misiulegia

Klubowicz
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Mike
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Aalsmeer / Kręcko

Recent Profile Visitors

401 profile views
 1. misiulegia

  Kod CN

  Może ktoś wie jaki jest kod CN dla koralowców importowanych z Indonezji?
 2. Dzięki za konkretne wytłumaczenie i poprawki. Jutro poprawię projekt według Twoich wskazówek. A co do pierwszej komory (spływu) to miałem zamiar zrobić tam z pleksi kosz w którym bym umieszczał watoline i to by było łatwe do wymiany. A komora też miała służyć za wyrównywanie poziomu wody w komorze odpieniacza. A co do siporaxu to świetny pomysł. Mam podobne kosze zrobione w kominie mojego 100l akwarium. Ja mam klejone kosze z plexi z otworami. A tu mi patrząc na Twoje zdjęcie przyszło do głowy aby zrobić tak jak Ty tylko w koszu z kratek pod podstawki korali. Dzięki
 3. Ta pierwsza komora to jest na watoline. Chcę tam zrobić filtr mechaniczny z watoliny. To może jak te dwie przegrody usunę będzie lepiej?
 4. Witam. Planuję się przenieść do większego zbiornika o wymiarach 130x50x50cm. Mam projekt Sumpa o wymiarach 80x40x40 m. Odpieniacz Zetlight Horizon SD1500 Pompa Jebao DSC5000 Proszę o wasze opinie. Pozdrawiam Michał Wesołych Świąt.
 5. Z tego po długości? A poprzeczne zostawić?
 6. Witam. Planuję zrobić stelaż pod szafkę z profili aluminiowych T8 30x30mm. Zbiornik będzie 130x50x50 cm. Z profili będzie wykonana rama plus poprzeczne wzmocnienia na środku frontu i tyłu. Do tego planuje na górze dać jeden profil wzdłuż i wpoprzek. Dobry plan? Rysunek poglądowy. Sorki na szybko od ręki.
 7. A co myślisz aby zrobić powrót po za kominem?
 8. Właśnie też tak myślę. A między srubunkami 2cm odległości wystarczy? Dzięki tak w ogóle za foto.
 9. Spoko. A spływ do komina 5cm jest ok?
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.