Jump to content

j4q

Klubowicz
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Kuba
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Maków Podhalański
 • Zainteresowania
  fotografia, siatkówka, rower, akwarystyka...
 • Akwarium
  300+70L

Recent Profile Visitors

735 profile views
 1. Witam

  Jestem zainteresowany zakupem sacro za 40, bi. zielone, zoa, seriatopora i monti ziel, wysyłka kurierem proszę o dane do  przelewu i kwotę

 2. Karmienie było chwilkę wcześniej, w sumie ryby robiły porządki i podniosły kurz Na apitazje mam już w akwarium ślimaka berghie i krewetkę Lysmata wurdemanni także zobaczę czy sobie poradzą. Jestem raczej zwolennikiem naturalnych metod. Wrzucę może wieczorkiem jakieś fotki całości.
 3. Odświeżając temat wrzucam filmik nagrany telefonem (można ustawić 4K ;-) ) Akwarium rośnie swoim tempem, w obsadzie zaszły lekkie zmiany. Przybyło też kilka nowych szczepek.
 4. j4q

  Wysokie NO3

  Jest to preparat naturalny, poprawiający pracę bakterii denitryfikacyjnych, także myślę że bezpieczny dla życia nawet przy ewentualnym przedawkowaniu, trzeba oczywiście sprawdzać stale poziomy NO3 i PO4 aby nie przedobrzyć. Ja z ok. 30ppm zbiłem w dwa tygodnie do 5ppm, stosując jak w ulotce.
 5. j4q

  Wysokie NO3

  ja polecam ReeFlowers Bioclean II
 6. j4q

  Xenia marnieje

  Pewnie, zapraszam z przysłowiowym piwkiem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 7. Moje zoa i ich mieszkańcy :-) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 8. j4q

  Jonafish

  Byłem już kilka jak nie kilkanaście razy w Jonafish. Za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Poziom obsługi bardzo wysoki, wszyscy bez wyjątku znają się bardzo dobrze na temacie i zawsze dobrze doradzą. Nie wspominając o szefowej która jest tak zakochana w tematyce morskiej akwarystyki że aż miło jej słuchać. Zawsze otwarci na różną pomoc, odsprzedałem np. już jedną wyrośniętą rybkę czy quadricolora, dałem do przechowania rozgwiazdę na czas walki z asterinami przez Harlekinka. Słowem: Polecam z czystym sumieniem
 9. Kupiłem Mitraxa z myślą o tych glonach, ale od 2 miesięcy chyba próbował już wszystkiego poza nimi Zresztą tak samo jak Krewetki na Apitasie...
 10. j4q

  Apetyt Chelmona

  Ja na pewno nie kupiłbym młodego Chelmona ze sklepu który nie je mrożonek. Nawet mając rurówki czy apitasje na skałach, szkoda życia i pieniędzy. Może się udać, ale czy warto ryzykować?
 11. j4q

  Xenia marnieje

  Dziwne, u mnie od początku No3 i Po4 praktycznie zerowe, a xenie to co dwa dni do kosza wyrzucam bo nie ma miejsca i się odrywa. Rośnie jak oszalała.
 12. u mnie Monti brązowiała jak przegapiłem poziom Mg. Także musisz sprawdzić czy nie przedobrzyłeś.
 13. Kilka fotek z aktualnej sytuacji w zbiorniku. Na środku umiejscowił się wielki (Jak na moje warunki) ukwiał, którego pewnie niedługo będę się musiał pozbyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.