Jump to content

berciak

Klubowicz
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  okolice Warszawy

Recent Profile Visitors

412 profile views
 1. Ja posiadam w 120x60x40 stritogusa japonikusa żółtka i dori. Pływają razem zero agresji. Ale taki spore ryby to duże obciążenie dla akwarium, no3 wyskoczyły w kosmos.
 2. Ja mam bez blatu akwarium stoi bezpośrednio na stelażu. Tylko wspawałem 3 profile w poprzek. Akwarium 120x60.
 3. Wydaje mi się że to cyjano to nie jest przez światło tylko problem jest gdzie indziej, ale ja tam znawcą nie jestem. U mnie jak miałem problem z cyjano to co tydzień przy podmiance 10% odsysałem wszystko ze skał i piasku (całe dno było fioletowe) resztę ręką wybierałem. Po 2 miesiącach samo przeszło, nic nie lalek. Lałem
 4. Ja w wersji 95w miałem białe i niebieskie na maxa a czerwone było prawie na minimum. Świeciłem cykl dzienny przez 8h.
 5. Ja dzisiaj czyściłem dwie pompy GP-02 i z ciekawości sprawdziłem. U mnie zero rdzy. Jedna pompa pracuje 2 lata druga 9 miesięcy.
 6. Ryb sporo ale no3 po4 są ok, i biologii mam sporo w sumpie. A co do zdjęć to nie idzie ich zrobić przy tych ledach. Aktualne parametry: no3 - 3 po4 - 0,05 nh4 - 0 ph - 7,7 mg 1260 ca 470 kh 7,3 CA po mału zbijam. Nie miałem przez miesiąc testów i tak wzrosło. W sumpie z biologi mam: Lif bio fil 1,2l HyperPore 2l PrimePore 2l Maxspect bio-block 4 opakowanie (8 tych cegiełek) I jeszcze doszedł filtr glonowy Pacyfic Sun Algae Reactor S
 7. Witam wrzucam kilka aktualnych fotek.
 8. A robisz w tym akwarium podmiany wody? Jak tak to ile litrów i jak często?
 9. A nie myślałeś o tym żeby kupić tylko samą szafkę do glossy 120, a akwarium zamówić oddzielnie z kominem. I do tego dać jakiś mały sump. Taką koronę z lacobela też ci wkleją. W reef paka wiele mediów ci nie wejdzie.
 10. Ja mam akwarium trochę większe od twojego 288l + sump i używam 300-etki i według mnie to nawet ona jest za mocny na moje akwarium.
 11. Na jaki litraż robisz przesiadkę ?
 12. Nie za mocny ten odpieniacz dałeś?
 13. Tak mogę najniżej opuścić tą podstawkę pod niego. Jak daje bez podstawki to przelewa nawet jak Odkręcę na maxa przepływ przez niego. Ale odpieniacz działa bez zarzutów.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.