Jump to content

speed_k

Klubowicz
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Oświęcim

Recent Profile Visitors

709 profile views
 1. speed_k

  Pasożyt

  Nie próbowałem. Ale sama główka odpadła jak rybę wpuściłem do innego zbiornika. W tym momencie się przestraszyła i na wariata pływał i się to główka urwała jak szalała. O coś się musiała otrzeć.
 2. speed_k

  Pasożyt

  Wielkości główki od zapałki.
 3. speed_k

  Pasożyt

  Witam. Chciałbym zapytać co to może być i jak to leczyć?
 4. Witam ja ostatnio też się borykałem z problemem co wybrać i zastanawiałem się co jest najistotniejsze w razie braku prądu. Trochę oglądałem porad na YT i pytałem w sklepach akwarystycznych do jakich temperatur wytrzymują zwierzaki. No więc uzyskałem kilka odpowiedzi. I klamka zapadła że do UPS podpięte będą tylko falowniki bo ruch wody jest najważniejszy. I zakupiłem coś takiego (owszem po licznych dyskusjach z kolegą elektrykiem i poszukiwaniach w sieci) https://techtron.pl/p2557,zasilacz-awaryjny-do-pomp-co-oraz-kolektorow-slonecznych-za-tech-300.html i akumulatorem 40Ah taki jak w linku ale na aledrogo kupisz taniej taki sam. https://techtron.pl/p2705,akumulator-12v-40ah-do-zasilania-awaryjnego.html Dwa cyrkulatory aquael idą ponad 24h
 5. Tak świeży zbiornik. Dziękuję
 6. No więc do dzieła. Bierzemy korala na stół operacyjny. Wszystkim dziękuję za pomoc. Operacja przeprowadzona. Delikatnie i bez trudu odeszło od korala. Jeszcze raz dziękuję...
 7. A jak zostawię to będzie szkodziła koralowi? No i dodam jeszcze że rośnie w oczach. Jak kupowałem szczepkę to nie było jej widać, a kupiłem ją początkiem stycznia.
 8. Zostawić? Skrobać? Co robić?
 9. Witam. Mam oto coś takiego jak na zdjęciu. Może mi ktoś powiedzieć co to jest?
 10. To jest ta sama pompa tylko że z wirnikiem igiełkowym i ma ten sam sterownik i bajery.
 11. Mam ich obiegówke właśnie VarioS4 tania nie była ale było warto słychać tylko szum wody.
 12. Mnie jeszcze interesuje kultura pracy, jakość wykonania, zastosowana pompa, ogólnie za i przeciw.
 13. Witam. Jak zwykle stoję przed dylematem, tym razem jest to wybór odpieniacza. W obiegu będzie około 300l i zastanawiam się jaki sprzęt kupić. A mianowicie: OCTO Regal int 150 vario s2 Twistman integra 150 Co polecicie ? Z góry dziękuję za opinie.
 14. Coś już wiadomo o tych lampach ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.